Skocz do zawartości

Ipod Shuffle 1st Gen


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

chyba tutaj sie naczytalem ze shuffle jest glosniejsze od ifp

dzisiaj doszla do mnie 1gen 1gb i czuje lekki niesmak

wiem ze trudno przejsc z ifp na tylko! shuffle ale spodziewalem sie duzo duzo wiecej

z sr60 gra cicho bez wiekszej efektywnosci

she9500 to juz calkiem porazka ale to dopiero 20min z shuffle i mam nadzieje ze sie przekonam bo jak do tego nie dojdzie poluje na kolejne ifp

pozdrawiam

 

ps. nie wyszedl jakis nowszy soft ze sterowaniem miedzy katalogami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tutaj sie naczytalem ze shuffle jest glosniejsze od ifp

dzisiaj doszla do mnie 1gen 1gb i czuje lekki niesmak

wiem ze trudno przejsc z ifp na tylko! shuffle ale spodziewalem sie duzo duzo wiecej

z sr60 gra cicho bez wiekszej efektywnosci

she9500 to juz calkiem porazka ale to dopiero 20min z shuffle i mam nadzieje ze sie przekonam bo jak do tego nie dojdzie poluje na kolejne ifp

pozdrawiam

 

ps. nie wyszedl jakis nowszy soft ze sterowaniem miedzy katalogami?

Ciekawe, że Ci szufla nie ciągnie grado... Mocy ma naprawdę dużo, bo bez problemu napędza moje AKG. No, ale zapewne impedancja robi swoje :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No więc dziś dostałem swoją Shuffle 1G 512MB. Spostrzeżenia:

- iTunes sobie odpuściłem, zainstalowałem Media Monkey, później bezproblemowo

- Sam odtwarzacz jest bardzo przyjemny, prostota do bólu, ładnie wygląda i jest bardzo praktyczny.

- Kwestia pamięci - okazuje się że na 512MB mogę posłuchać więcej niż na 4GB, bo mam tylko ulubione utwory i nie muszę co chwile szukać czego innego.

- Dźwięk w porównaniu do karty z Asusa F3 - wyraźniejsza góra, niżej schodzący bas, wszystko wyraźniejsze, a zarazem bardziej muzykalne, słuchawki Koss KSC-75 - dobra synergia, SoundMagic PL18 - tu już troszeczkę gorzej, może nie mniej wyraźnie, ale troszkę bardziej płasko.

Wiem jedno, ten odtwarzacz, mimo że dosyć porysowany i ogólnie widać że mocno używany, zostaje u mnie, bo podoba mi się w każdym calu ;]. To mój pierwszy iPod, prawdopodobnie ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności