Skocz do zawartości

Ipod Shuffle 1st Gen


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

takie kwiatki ją poszerzają czy raczej ograniczają?

Ej, to są motylki! :)

a jak taka skórka wpływa na brzmienie?

Brzmienie staje się ciemniejsze oczywiście. Jeżeli kupisz skórkę z białym podkładem, to wiele się w tej materii nie zmieni :)

czy zmniejsza ilość szumów na szufli?

Słychać jeszcze nieznaczny szum, ale to szum morza :)

i co ze sceną|?

Oczywiście jest szersza. Bas staje się pełny, a wysokie tony na audiofilski sposób przenikliwe. Najlepiej wydane 29,99 PLN w życiu :) Zastanawiam się nad murowanym stoliczkiem pod Szuflę, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość. No i oczywiście kamienne podstawki na kable od słuchawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj stalem sie wlascicielem Szufli! I niestety zaczelo sie od problemow, nie dziala mi na moim kompie program iTunes [sprawdzalem rozne wersje nawet ;/] po prostu wyskakuje blad w windowsie i sie nie uruchamia. Sprawdzalem na kompie kolegi [przy okazji wgrywajac muze:P] i wszystko jest ok - byc moze wina Windy, ale na razie na planuje reinstalacji.

Co moge w tej sytuacji zrobic? Slyszalem ze jest jakis alternatywny sposob zeby zrobic "biblioteke" w szufli. Wdzieczny bylbym za jakies linki/info o tym.

 

BTW, Po przesiadce z Sansy m240 dzwiek w Shuffle niemal POWALIŁ mnie na kolana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... coraz bardziej mnie nęci na szufelkę ;] Przy następnym wpływie kaski chyba zaopatrzę się w nią... tylko nadal zastanawiam się nad skórką :D Push&fly jest chyba najlepszy, choć kilka innych też mi się podoba... ogólnie to mam teraz w głowie bitwę między prostymi czarno-białymi, a całkiem zakręconymi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki nfsu, wlasnie o takie cos mi chodzilo - imo jest to 100 razy wygodniejsze niz uzywanie tego iTunes [ktory zreszta mi nie dziala]. Tylko tak sie zastanawiam, w jaki sposob ten programik "ustawia kolejnosc" utworow? Wg. daty ich skopiowania czy jak?

 

I jeszcze jedna sprawa mnie nutruje... gwarancja ktora otrzymalem z Shuffle nie jest wypelniona przez sklep a jedynie przez SAD, tzn jest tylko nadrukowany nr fabryczny, data wystawienia przez SAD [i to jakas stara - 6/10/2006], nazwa sprzetu oraz pieczatka SADU i hologram z jablkiem. Natomiast w miejscach gdzie powinien wypelnic sklep jest pusto. Czy taka gwarancja jest wazna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu natknąłem się na tego iPoda. Pomyślałem co za debil kupi za tyle kasy mp3 bez wyświetlacza :blink: . Z czasem się okazało że ja jestem właśnie takim debilem :ph34r: Byłem w Makro w Olsztynie (4 dni temu). Od razu biegnę do koszyka z różnymi rzeczami wrzuconymi gdzie są promocje. Leżała sobie szufelka 512 za 85 zł. Kupiłem! Teraz nie żałuję. Słuchawki hmm często wypadają mi z uszu, jakoś mi nie pasują. Za jakiś czas kupię EP-630 ze względu na basik którego potrzebuję bardzo. Mam nadzieję że nie będzie jego za dużo.

Mam pytanie co do naklejki na szufelkę. Czy po jakimś czasie wyciera się ona? Wiadomo że nosi się cały sprzęt w różnych częściach ubrań, nie mówiąc o babskich torebkach czy plecakach. Szkoda byłoby zobaczyć wytarcia warte 30zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to rysuje sie dość mocno - kupiłem używaną i ma lekkie ryski. Ale sa to ryski, które widać pod światło .normalnie szufelka wygląda boskooo... ale i tak jak zmienię słuchawki to postaram się o ubranko dla player`a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy iPod się rysuje, no może oprócz nano 2gen.

 

Słyszałem, że w szufli można zmieniać całe obudowy, jak w telefonach. Nie wiem ile w tym prawdy ;)

Lecz najlepszym wyborem jest naklejka na shuffle, wtedy dopiero zaczyna wyglądać genialnie!

 

P.S. Yenox porównywałeś może jakość dźwięku w800i z k750i? Taki mały OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shuffle to odtwarzacz typowo sportowy, dzięki wyjątkowej lekkości i rozmiarowi nadaje się do tego idealnie.

Do tego, praktycznie nie ma się co w nim psuć ;)

Jedynie co mnie irytowało, to ruszająca zakładka na wtyczkę USB, może to tylko w moim egzemplarzu - nie wiem.

 

Ale jedno wiem napewno, gdy szufelke pomacamy i posłuchamy to zakochamy się w niej od pierwszego wejrzenia..

A podobno taka miłość nie ma prawa bytu? :D

 

Więc uwaga! Shuffle uzależnia! x)

 

P.S. Do tego szufelka jest wyjątkowo fotogeniczna.

gallery4069125256889qs0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, mnie sie ta skorka nie widzi zupelnie.

 

@nsfu Bajerancko wygladaja te IEM'y :P to sa e500? A juz myslalem ze wsztstkie "wyzsze" modele IEM'ow wygladaja jak z filmow Sci'fi.

 

Chyba juz sie na dobre zakochalem w szufli.

Dzis rano budze sie z ciezkim kacem i ku mojemu zdziwieniu slysze jakby piotra rubika.... WTF? - mysle sobie. Z trudnem podnosze glowe i okazuje sie ze mam w uszach mx500 a pod lopatka lezy iPod shuffle - zapewne jak wrocilem wczoraj pijany to mi sie zachcialo muzy posluchac i zasnolem szybciej niz planowalem :P Na szczescie zarowno odtwarzacz jak i sluchawki wyszly z tego bez szwanku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności