Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

króliczek "on the go" czyli ideał player-doki


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz szukam doków ON THE GO, a w zasadzie player-doki.

 

Obecnie mam imoda C5,5G + amp (moze smsl) i ipoda C7G, obydwa grają fajnie i sa jako tako małe :D

Takiej ciężkiej krowy jak X5 nie chce zaprzęgać do doków, może kiedyś coś ale dziś te dwa ipody mi pasują.

 

Teraz co najlepiej do nich podłączam

Z nausznych mam HD545/565 :wub::wub: i ts671 :wub: (ciemne)

Z doków EX85 i PFE012+ pianki S100

 

 

Generalnie C7G+RB i pfe012+s100 gra już fajnie jest góra jest dół no średnicy aż tyle nie ma:/

Nie chce przesadzać z kasą na zatyczki domózgowe:) odpinany kabel fajny bajer ale nie musi być.

Kwota jakaś rozsądna ale sugestie mile widziane choćby z ciekawości.

Czego szukać ??

 

Customy odpadają nie lubię izolacji, dlatego używam pianek S100 w audeo a w ex85 s400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem co tracę ale wiem co zyskuje i to jest priorytet !!!

Nie na darmo nad avatarem pisze "open and semi open headphones" to coś mówi :) lub wprost nie zdołam zaakceptować pełnej izolacji, dlatego s100 są wybawieniem :)

 

EX85 też nie dają izolacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało góry będzie, a i średnica niekoniecznie lepsza niż w Audeo.

Ale warto sprawdzić jako odpowiednik Takstarów, bo Phiatony mają "to coś".

Niekoniecznie. Retter celowo unika pełnego seala. To są jedyne otwarte doki jakie znam. Do tego mają naprawdę niesamowite brzmienie. Praktycznie jedyne, które nie tupią pod czachą jak się chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serię EX300/500/700 sprawdzałeś? Miałem kiedyś okazje posłuchać EX300 i całkiem OK były - jaśniejsze niż EX85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso chodzi o ms200 ??
Nie sprawdzałem innych Soniaków ale to chyba dynamiki a ja wolałbym armatury po audeo pasuje mi coś takiego ale na razie nić odrzucam.

 

Izolacja jest mi tylko potrzebna w komunikacji w pociągu w innych jest mi to zbędne, wszędzie indziej cenie sobie otwarte słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie widziałem armatur o konstrukcji otwartej. Z otwartych doków z tego co wiem to jedynie dynamiki.

Z półotwartych, które pierwsze przychodzą do głowy: Phiaton MS200, Radius TWF 11, 21 (ale to całkiem inne granie), Sony z serii EX, JVC FX 700 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie szczątkowe tłumienie, to MS200 byłyby i u mnie. A normalnie słucham na Audeo, Pro330 i AD700X - ciężko je nazwać kluchowatymi i basowymi, a jednak te Phiatony uwielbiam ;) Tyle że nie widzę sensu ich posiadania w swojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znasz, ale... może Brainwavz M1 - na dołączonych piankach średnio izolują, zwłaszcza jak się głośno nie słucha i nie drogie.

 

Jeśli nie lubisz izolacji, nie bierzesz pod uwagę jakichś lepszych hi-endowych dousznych pchełek?

Np. HiSoundAudio Living

http://sonusmobile.pl/product-pol-394-Sluchawki-HiSoundAudio-Living.html

Poleciłbym też AKG K319 - ale już tylko używki.

http://forum.mp3store.pl/topic/45534-akg-k-317-akg-k-319/

(były ostatnio na allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mniej izolujących (oczywiście sugerując się znalezionymi informacjami, bo wszystkich nie miałem)

Fischer Audio Paradigm v3

JVC HA-FX40 / FX500 / FX700

Hippo 10EB

Xears Nature N3i

Phiaton PS20

Phiaton PS210

Soundmagic E30

Xears XE200pro

Spider Realvoice

Brainwavz M1 / M3 / M5

ViSang VS-K1

Radius HP-TWF11/21

Astrotec AM-800

Sony MDR-EX300/500/600/700/1000

Sony XBA-H1/H3

Brookstone Clear Dual Drive

Audio-Technica ATH-CKM500

Sennheiser IE8/80

i pchełki

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale chyba nie, smsl ma minimalnie ocieploną średnice w stosunku do moich oczekiwań, deko za mało na dziś bo teraz chce cieplejszej średnicy.

No chyba ze zestaw imod-smsl-ms200

@retter -powracasz do smsl sAp-4s ? Zakup w Chinach ?


A ja dziś popełniłem mezalians klasowy.
Połączyłem DAPa za 1500zł za AMPem za 150zł, nie wiem naprawdę nie wiem uroczy maluch i warto go mieć jak ktoś nie ma ampa.

Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prywata:

Próbował ktoś może MS200 na rowerze? Może coś sobie sprawię do jeżdżenia, ale mam obawy czy Phiatony nie będą za bardzo izolowały (bo coś tam jednak izolują, lepiej niż pchełki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak phiatony sprawują się przy jeździe rowerem ale mnie się bardzo spodobały kossy ksc75.

mi też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Może jako pierwszy u nas spróbuj Hippo ProOne? Z recenzji wynika, że to coś pomiędzy Audeo i Etami, z co najwyżej przeciętną izolacją.

Chodzą za mną od jakiegoś roku, ale mając Phonaki, ciężko mi uzasadnić taki zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

No i temat ponownie wstaje :)

 

Były leveliny kx100, ale już nie ma.

 

Wygodne, pilot by się przydał, armatura ew hybryda (kx100 chyba czułem ze to dynamik), nie jakaś zaporowa cena, odpinany kabel :)

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i temat ponownie wstaje :)

 

Były leveliny kx100, ale już nie ma.

 

Wygodne, pilot by się przydał, armatura ew hybryda (kx100 chyba czułem ze to dynamik), nie jakaś zaporowa cena, odpinany kabel :)

 

Już mi palec drgnął żeby zaproponować Ci moje HBA-H3 przez PW, ale jednak nie. Przy tej cenie jednak zostają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności