Skocz do zawartości

Polecanki 2014


Rio

Rekomendowane odpowiedzi

tyż coś wrzucę

 

 

taki pychodeliczny dream pop. no ja zbieram szczenę z podłogi

 

Mnie to momentami przypomina trip-hopowy alternatywny dance typu Massive Attack, szczególnie motywy w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne sa te lasencje. fajowy nowy album zreszta jak i poprzedni debiutancki ktory chyba jeszcze fajniejszy byl

ja od siebie polece skladaka ktorego dzis ostro katowalem w drodze do mp3store;)

 

Kitsuné New Faces

i dwa kawaleczki z niego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej polecam pierwszy Album Artura Rojka, artystycznie jak i pod względem realizacji audio daję 5*

jedyne co mogę zarzucić to długość albumu, no ale .. :)

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecałem już tą artystkę na forum. Jednak jej nowy album warto wymienić w polecankach bo jest naprawdę magiczny tak jak singiel go promujący.

 

phildel-cover.jpg

 

Swoją drogą dziewczyna ma ciekawą historie. Jej rodzice to związek irlandzko-islamski, rodzina bardzo konserwatywna odcięła ją w młodości od muzyki popularnej. A ona w wieku 17 lat ucieka z domu i robi oszałamiającą karierę.

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak David Draiman - urodził się w ortodoksyjnej, żydowskiej rodzinie, uciekł z domu i zaliczył poprawczak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak David Draiman - urodził się w ortodoksyjnej, żydowskiej rodzinie, uciekł z domu i zaliczył poprawczak :)

 

Ja śledziłem tylko karierę Davida. Chyba muszę doczytać o jego młodzieńczych latach. :)

 

Wracając do tematu. Jako, że co raz mniej słucham sprzętu, a co raz więcej muzyki to będę wklejać na bieżąco albumy które mi się spodobały.

 

Damon-Albarn-everyday-robots-725x350-139

 

Fani takiej muzyki i tego autora pewnie znają ten album od daty premiery :) Sami posłuchajcie jak chcecie nie będę opowiadał. :P

 

A tutaj singiel promujący:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zachwyciłem się brzmieniem zespołu PUP, a, że są całkiem "nowi" na rynku, więc czekam na więcej! :) Dla mnie jak na razie zdecydowanie najlepszy album 2014 roku (stan na dzień 29.05 :P).

 

Próbka:

 

 

Ale zaraz za nimi jest drugi album Broken Bells. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć mojego ulubionego utworu, żeby wrzucić jako próbkę, więc wrzucam linka do innego, ale też świetnego. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=7mQdvOkooxI&feature=player_detailpage

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie! :)

 

Mam coś do polecenia... (Rio robi tajemniczą minę i gra pauzą). :P

 

No kompletnie mnie oczarowało Refractory Obdurate Wovehand, brak mi słów. Niech więc muzyka przemówi za mnie.

 

To chyba najlepsza rzecz, którą dane mi było słyszeć w tym roku. Oczekuję nowego Gus Gus i mam nadzieję, że uplasuje się bliziuteńko tego cuda :)

 

Poza tym, całkiem niezła jest - moim skromnym zdaniem - płyta Dialects Snowmine. Dostarcza wielu pozytywnych emocji i emanuje ciepłem. Tu próbka:

 

Nie wiem czy ktoś z Was miał do czynienia z zespołem Young Magic? Bardzo mi podeszła ich płyta Breathing Statues:

http://www.youtube.com/watch?v=jv3zX8NStXQ

 

Czas mnie goni, na tym więc zakończę. Mam nadzieję, że może komuś spodoba się coś z powyższego. Pa!

 

Edision:

Nie mam niestety póki co czasu, by zapoznać się wnikliwiej z tym materiałem, ale płyta Swans to też ścisła szpica tego roku.

Edytowane przez Rio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności