Skocz do zawartości

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...No, gdyby się pojawił odtwarzacz z dwoma separowanymi torami, w cenie 2000 zł, to byłby solidny impuls do sprzedaży mojej 50-tki. Pod warunkiem, że usłyszałbym różnicę. ;o) Albo ktoś zaufany usłyszałby.*

 

Jak na razie nie czuję najmniejszego deficytu dotyczącego brzmienia 50-tki. W żadnym z aspektów. Ergo...?

 

* Bo tak mówiąc na marginesie: przeczytałem prasowe testy astellów i powiem tyle, że mógłbym napisać podobne bez kontaktu z urządzeniami, wyłącznie na podstawie obrazka w internecie. Opowieści z mchu i paproci. Dlatego baaaaardzo chciałbym usłyszeć porównanie 50-tki do obu astell`ów. Wyniki mogłyby być zaskakujące i demitologizujące. (Właśnie dlatego leica nie wysyła swoich produktów do testowania naszym ziomalom z Optyczne.pl.) Ale - żeby nie było: niczego nie sugeruję. ;oD

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wszystkie 3, a nawet 4ry (bo i X3). W teście DX50 jest porównanie do AK, a w teście AK jest odniesienie się do różnic pomiędzy modelami. Czegoś takiego jak kompendium nie zmontowałem, ale może w sumie warto...

 

No dobra, poszukam i się wczytam. A na jakiej wersji oprogramowania testowałeś DX`a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem bodaj na 1,22 albo jakoś tak.

 

No widzisz. A od 1.2.3 zaczęły się robić ciekawe rzeczy z brzmieniem...i teraz to chyba 50-tka gra trochę lepiej. Poprawiła się analityczność, poprawili sybilizację a ostatnia zmiana zwiększyła też niskie tony (pomijam już zmiany czysto użytkowe). Dlatego ciekaw jestem, jakby 50-tka wypadła dziś na tle astellów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym ją znowu dostać do testów.

 

chetnie bym udostepnil swoj egzemplarz, niestety warunki (odleglosc) na to nie pozwalaja. Mamy juz dosyc duze grono posiadaczy dx50, moze ktos sie skusi na udostepnienie swojego dx-a do testow ?

Edytowane przez fox1606
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cena 500 dolarów to jakoś nikt nie hejtuje... A w temacie o AK240 większość od razu atakuje i się nabija.. Czyli liczy się kasa ? Tu też nic pewnego nie wiadomo, poza obietnicami iBasso..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie, ja się trochę zgrywam. Dla przeciętnego Kowalskiego (a jest tu na forum ktoś, kto zarabia 6-cyfrową kwotę miesięcznie?), AK240 (które na pewno będzie kosztowało więcej, niż 120), musiałoby wiązać krawaty, usuwać ciążę i tak dalej, żeby było warte 5, czy 6 tysi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności