Skocz do zawartości

IBasso DX90


Suszec

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem dziś teścik czasu pracy przed wymianą baterii - 7h na Lurker0, pliki flac 16 i 24bit, głośność około 200, praktycznie bez ekranu, na low gain i SHP9500. W przyszłym tygodniu przychodzi bateria 3250mAh, zobaczymy, czy będzie różnica na plus. Aha, dziś w nocy będzie nowy firmware do DXa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki forumowicza są na stronie iBasso - te dwie z DX50 w górnym "sliderze". U mnie blokował go chyba flashblock z chrome'a, więc dopiero teraz zauważyłem te fotki. Jackzor cyka też czasami na Zakupka (np. http://zakupek.pl/news/polska-premiera-samsung-galaxy-note-4-fotorelacja/ lub w niektórych testach), więc jestem dumny :]

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki forumowicza są na stronie iBasso - te dwie z DX50 w górnym "sliderze". U mnie blokował go chyba flashblock z chrome'a, więc dopiero teraz zauważyłem te fotki. Jackzor cyka też czasami na Zakupka (np. http://zakupek.pl/news/polska-premiera-samsung-galaxy-note-4-fotorelacja/ lub w niektórych testach), więc jestem dumny :]

 

U mnie adblock je blokował. To te zdjęcia z Panią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wspominał na Head-Fi, że iBasso sprawdzało stery na 6 kompach i nie było problemu.

aż dziwne że nie wypuścili bety, chyba nie wszyscy mają z nimi problem. Na 32bit nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio miałem możliwość trochę posłuchać dx90 na 2.1.0 i mam pytanie. Czy któryś z wcześniejszych softów, albo modyfikacji alternatywnych, przesuwa dx-a w stronę bardziej muzykalną, lekko ocieploną? W graniu wszystko bardzo mi się podobał, ze szczególnym naciskiem na kontrolę basu, z wyjątkiem tego jednego "malutkiego" niuansiku muzykalności, funu. W porównaniu z takim x5, dx90 jest zimnym draniem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

A co sądzicie aby do dx90 wsadzić taką batkę ...ZEROLEMON 10000 mAh , jest też wersja mniejsza 7000 mAh ....?

Niby od Samsunga S3.


Sprostowanie ...do S3 pasuje tylko wersja ZEROLEMON 7000mAh :-)

Większa jest do Note .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten aku "trochę" wydłuży (że pogrubi to wiadomo) grajka - piny, dla aku, w DX90 są dość blisko górnej krawędzi. W S3 jest większy dystans od krawędzi urządzenia.

Tutaj widać, jak się ludzik męczy z upchaniem tego ustrojstwa do S3:

https://www.youtube.com/watch?v=x7NTukwTDOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że nie wrzucą nowego FW w weekend :P

ja też, ale widocznie niektórzy (@mercury szacun za wiarę ) nie wiedzą że dla ibasso czas jest wymiarem względnym zależnym od nich. Może też dni, tygodnie, miesiące w chinach mają dłuższe a nie wiemy.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z ibasso od kiedy wydali dx50 także wiem czym dla nich jest czas:) Jednak przy dx50 trzeba przyznać było jakoś fajniej bo Sorensiim zajmował sie wątkiem na HF i były dostepne bety i widac było że coś robią. A jteraz a tylko przekazuje co mi napisali (a jestem z nimi w kontakcie bo staram sie ich męczyc o drobne usprawnienia:) ). Nie wypowiadałem się czy wierzę w FW bo na nie jakoś mega nie czekam. Pozatym stery wypuścili a chyba głównie o to chodziło prawda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności