Skocz do zawartości

CIEM od Lime Ears - LE3SW


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Lordzie ale Limki są sprzętem pro, a nie dla osóļ bawiących się w zmiany kablowe i tak jak Shakur napisał jest to standard, a tutaj jeśli jest tak jak Fatso napisał że jest to kabel ACS to jest to bardzo dobry kabel, zresztą ja w swoich customach nie LE mam właśnie ACS clear/silver i uważam że to jest jeden z najlepszych kabli do iemów, owiele lepsze niż naszych DIYowcoę, gdyż nie jest zagruby, świetna rzecz, jak nosisz pod t-shirtem, bluzką, mało waży, do tego jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Teraz weźmy jakikolwiek kabel diyowca, grube to, ciężkie, nie przyjemne w dotyku, puszczenie po plecach, gdzie kabel dotyka skóry jest nieprzyjemnym uczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso fajnie kabelek wygląda. Chociaż że mam obawy przed tą plecionką, nie czujesz jej na skórze?
I właśnie ta plecionka, grubość i oplot jaki jest w tym przezroczystym kablu ACS, który jest szalenie miły, jest jak aksamit dla skóry w dotyku, ale to tylko ta wersja przezroczysta/srebrna, bo już biały i czarny nie jest już takim fajnym kablem. Dźwiękowo nie ma różnicy, ale w dotyku i miękkości tego kabla jest duża. Chociaż mam jedną uwagę do tych kabli ACS one są zadługie, 1,4m to jest stanowoczo zadługie, tym bardziej że są to pro kable, więć przekaźnik naogół jest na pasku, więć po co taki długi, a dwa że śmiesznie to musi wyglądać na wokalistce, która ma 1,5x m wysokości.
Jak będziesz miał możliwość to zobacz ten kabel ACS przezroczysty, dotknij go to zobaczyś coś miłego, ale mogłeś go mieć w ręku na meetcie, czy jakiejś innej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek ten kabel przezroczysty nieodpinany, który jest u Piotrka, jak dla mnie ma jeden minus - ma za krótki odcinek od socketu do splittera przez co jak ktoś ciągnie kabel z przodu (ja tak robię, nie jestem w stanie nosić kabla po plecach bo tak mi ciągnie w dół że mam wrażenie, że mi wyrwie słuchawki) to nie jest super wygodnie.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem z tym splitterem że tak jest, u mnie naszczęście z tym nie jest tak tragicznie, gdyż mam splittera akurat w dołku, ale ja mam mały obwód głowy, a widziałem że niektórzy mają na jabłku adama, a to już nie jest przyjemne. A ciągnięcie kabla po plecach jest to tylko kwestia przyzwyczajenia i tyle. I jak się już przyzwyczajmy, jest to owiele lepsze noszenie, dlatego, gdyż nie musimy się bać że wyrwiemy go, czy ktoś nam wyrwie, jak jest z przodu, zwłaszcza świetna rzecz przy bieganiu, siłowni, tańczeniu i itd.

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi nie oto, że czuć kabel na plecach tylko o to, że jak mam z przodu to jakoś go nie ściąga tak bardzo w dół, a jak puszczam po plecach to jest masakra, tak mocno ciągnie w dół że mam wrażenie że mi wyrwie słuchawki z uszu.

 

misiek, tańczysz w customach :)?

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tańczę, ale ogólnie mówię że można, wystarczy obejrzeć koncerty i to jest takie naturalne i nie wiem co w tym dziwnego. Biegałem w nich, byłem w nich, kiedy skakałem na trampolinie.
To tylko kwestia uczucia że ciągnie, z czasem przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Lord krytykujac kabel w Lime Earsach ma na myśli prosty zwykły taki jak jest w wersji uniwersalnej (demo); z kolei istnieje możliwość dokupienia, zaplatanego kabla jeżeli stockowy komuś nie wystarcza.


misiek, kumam, przez chwilę myślałem, że naprawdę tańszyłeś w customach (byłoby to dla mnie co najmniej dziwne, oczywiście nie mam na myśli skakania na scenie przez muzyków tylko taniec w klubie z customami w uszach :D )

coraz bardziej popularne jest chodzenie z customowymi filtrami na imprezy, na imprezach. Tego typu wkładki są często stosowane przez gości na imprezach drum'n bassowych itp. Sporo moich kumpli z nich korzysta bo czasem natężenie dźwięku na koncertach jest trudne do wytrzymania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

misiek, kumam, przez chwilę myślałem, że naprawdę tańszyłeś w customach (byłoby to dla mnie co najmniej dziwne, oczywiście nie mam na myśli skakania na scenie przez muzyków tylko taniec w klubie z customami w uszach :D )

coraz bardziej popularne jest chodzenie z customowymi filtrami na imprezy, na imprezach. Tego typu wkładki są często stosowane przez gości na imprezach drum'n bassowych itp. Sporo moich kumpli z nich korzysta bo czasem natężenie dźwięku na koncertach jest trudne do wytrzymania...

Oj zgadzam się z tym też tak robiłem kiedyś, kiedy chodziłem na imprezy z stylu mocnego brzmienia, kiedy poleciało coś, czego nie lubiłem, a nie chciałem schodzić z parkietu, albo kiedy dj zamocno ustawił wysoki bas, bo tak większość osób w klubie zaczeła marudzić że nie ma basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiekkb - przewód jest robiony na żyłach w teflonie, bardzo gładki i przyjemny w dotyku. Nie ma żadnych negatywnych wrażeń. Do tego grubość, to od splittera prawie 2/3 grubości ACS, a w dół plecionka jest delikatnie grubsza od stocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zajrzałem na stronę LE... LE2 kosztują 1600 zł. Mam pytanie - dlaczego bardziej podobały mi sie testowe LE3 ? bo ja już nie pamiętam ;). Fatso, Kurop, pomóżcie odświeżyć pamięć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam...


no tak moja głupota i niepomyślenie że podpinasz je do innego wyjścia w urządzeniu.

Wyjście jest jedno, ale w HM-901 mam tylko kartę zbalansowaną. A jak podepnę ten kabel do iPhone, to gra mi tylko jedna słuchawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzje Maciuxa (te wysokich modeli IEMów) przekonują,że jesli chcemy dobrze choć drogo, trzeba się popatrzeć w stronę LE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm z mojego skromnego doświadczenia to lepsza scena deko w le3 niżej schodzący bas, za to le2 bardziej równe. Tak na szybko ale też nie skupiałem się za mocno na odsłuchu le2. Bardziej szukałem różnic między customami le3sw a uniwersalami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze raz posłuchać u Kuropa LE3 porównując z LE2. Dotąd jakoś odrzucałem LE2 - ale może znajdę w nich coś dobrego, skoro są znacznie tańśze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności