Skocz do zawartości

CIEM od Lime Ears - LE3SW


Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś pchamy się strasznie do góry...najgorzej jest w sferze IEMów. Zaczęło się od Czajna taniochy, SoundMagiców a potem już tylko Westone i CIEMy....

Słabiej u nas z portable nausznymi. Ceny koło 1300 zł góra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te słuchawki to chyba najwieksze odkrycie w moich poszukiwaniach sluchawkowych... tylko muszę w końcu dojechać do Warszawy ;) LE robią wyciski osobiście aby nie było żadnej wtopy.

Właściwie po tym co słuchałem popieram gorąco zdanie Fatso : jeśli macie ambicje mieć bezkrompromisowy sprzęt, róbcie sobie Customy u LE, jako efekt docelowy po wieloletnich poszukiwaniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ich z iBasso T5, StudioV 3rd Anniversary, iPhone 4S, SGS4. I w sumie to oddawały charakter źródła, wręcz wskazując katastrofalne braki w jakości tych dwóch ostatnich :) Problemów z napędzeniem nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ich z iBasso T5, StudioV 3rd Anniversary, iPhone 4S, SGS4. I w sumie to oddawały charakter źródła, wręcz wskazując katastrofalne braki w jakości tych dwóch ostatnich :) Problemów z napędzeniem nie zauważyłem.

Dzięki za odpowiedź. tak też myślałem. Na audioshow z tego co pamiętam źródło odsłuchowe też nie było jakieś super (tablet i chyba nu-force). Ładnie i przestrzennie grały te słuchawki... Coraz bardziej mnie kuszą. Mam nadzieję, że C4 do nich wystarczy i ewentualnie je kupując nie będę musiał zmieniać też grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia byly podobne jak Gryfapomorskiego. LE3 graly fajnie, ale majac na uwadze ze nie sluchalem ich na spokojnie to za wiele wiecej nie moge powiedziec. IMO, efektu wow w nich u mnie nie bylo, choc raczej wstrzeliwuja sie w moj typ grania.

Ale mysle ze nie ma co sie ograniczac tylko do Lime Ears.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie zmienisz Kałacha na to chińskie pudełko ? Ono "daje radę " to potwierdzam, ale MZ SKałach jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie zmienisz Kałacha na to chińskie pudełko ? Ono "daje radę " to potwierdzam, ale MZ SKałach jest lepszy.

Studio lepsze czy gorsze, zależy od naszych preferencji, ja mogę porównać ze starym Studio i bardziej mi pasowało dźwiękowo niż Kałach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś silikony, ale po raz pierwszy mam akryle. Żeby nikomu nic nie udowadniać - jest różnica na korzyść akryli. Duża.

A ja się z tym nie zgodzę, akryl czy silikon, wszystko ma swoje wady i zalety, to tak samo jakbyśmy rozmawiali lepsze są dynamiki czy elektrostaty, matryce IPS czy xVA?

Dla mnie miękość silikonu jest korzyścią nad akrylem, przez co słuchawki są wygodniejsze.

 

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keicaM może mieć rację tutaj, gdyż izolacja będzie lepsza na silikonie, gdyż one bardziej się wpasują/uszczelnią kanał niż akryl. Co do trwałości oraz konserwacji ich to się zgadzam lepszy jest tutaj akryl, no i to że w akrylu można zrobić hybrydy, to tak w nawiasie to takie moje dążenie do doskonałych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Jak pewnie zauwazyles, jestes jednym z Tych, dzieki ktorym zdecydowalem sie na CIEMY

Nie wiedziałem, bo przeczytalem dopiero teraz recenzję. Gratuluję i dzięki za podziękowania ;)

 

PS: wesołych świąt :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności