Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 1500zł.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Za 600zł kupisz Hp100, resztę przeznaczysz na jakiegoś grajka itp. i będziesz w siódmym niebie.

+1

 

HP100, grajek i wzmacniacz jak za tą cenę można wyłapać i mieć już super zestaw.

 

Zostaje blisko tysiak na grajki typu Fiio, Apple żeby je zasilić.

To mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za 600zł kupisz Hp100, resztę przeznaczysz na jakiegoś grajka itp. i będziesz w siódmym niebie.

+1

 

HP100, grajek i wzmacniacz jak za tą cenę można wyłapać i mieć już super zestaw.

 

Zostaje blisko tysiak na grajki typu Fiio, Apple żeby je zasilić.

To mało?

 

Nie mówię że mało.. za 1000 można mieć imoda w idealnym stanie z cf modem i fiio e07k do tego. I jeszcze coś zostanie może nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Za 600zł kupisz Hp100, resztę przeznaczysz na jakiegoś grajka itp. i będziesz w siódmym niebie.

+1

 

HP100, grajek i wzmacniacz jak za tą cenę można wyłapać i mieć już super zestaw.

 

Zostaje blisko tysiak na grajki typu Fiio, Apple żeby je zasilić.

To mało?

 

Nie mówię że mało.. za 1000 można mieć imoda w idealnym stanie z cf modem i fiio e07k do tego. I jeszcze coś zostanie może nawet ;)

 

To źle zrozumiałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój post sugeruje że nie ważne czy kupi mp3 no name za 20 zł czy odtwarzacz za 5000 zł nie usłyszy różnicy w dźwięku a zapłaci tylko za rozpoznawalność firmy...

czytanie = tech. Niektorzy tej umiejętności nie posiadają :)

 

 

Post Fatso zrozumiałem tak że są dwa różne cenowo modele słuchawek, grające na zbliżonym poziomie.

 

+1

 

Witam.

Chciałbym kupić słuchawki jak w temacie do 1500 zł nauszne. Byłyby używane głównie do słuchania muzyki (metal) oraz filmów. Zależy mi na porządnym, mięsistym basie. Jakieś sugestie ?

Powiedz mi, @9452130, Gdzie Ty widzisz ten grajek za 30 pln w tym pytaniu ? Ewentualnie ten odtwarzacz za 5000 ? Zwidy jakieś, kłopoty z oczkami ? Kolega jasno przedstawił problem, nie pytając kompletnie o graja. Po co więc wyjeżdzać z grajem ? Może on już ma i nie potrzebuje innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Twój post sugeruje że nie ważne czy kupi mp3 no name za 20 zł czy odtwarzacz za 5000 zł nie usłyszy różnicy w dźwięku a zapłaci tylko za rozpoznawalność firmy...

czytanie = tech. Niektorzy tej umiejętności nie posiadają :)

 

 

Witam.

Chciałbym kupić słuchawki jak w temacie do 1500 zł nauszne. Byłyby używane głównie do słuchania muzyki (metal) oraz filmów. Zależy mi na porządnym, mięsistym basie. Jakieś sugestie ?

Powiedz mi, @9452130, Gdzie Ty widzisz ten grajek za 30 pln w tym pytaniu ? Ewentualnie ten odtwarzacz za 5000 ? Zwidy jakieś, kłopoty z oczkami ? Kolega jasno przedstawił problem, nie pytając kompletnie o graja. Po co więc wyjeżdzać z grajem ? Może on już ma i nie potrzebuje innego ?

 

Czytanie = czytanie. Tech to nie słowo. Bo nie ma czegoś takiego. Ewentualnie jest to część nazwy jakiś firm związanych z technologią. Najczęściej komputerową.

 

Gdzie widzę ? Przeczytaj wątek od początku zanim się wtrącisz bo to Ty masz problemy z oczkami. 3 post od góry mówi o HP100 i grajku do tego.

Facet prosi o sluchawki a wy mu cale tory budujecie. Faktycznie do 1500 zamkniete to d600 albo hp100. O grajkach nie ma co wspominac. Roznica w cenie wynika z rozpoznawalnosci marki. W dzwieku na pewnie jej nie znajdiesz

Ty chyba nie masz umiejętności pisania. Albo po prostu udajesz głupiego. Najpierw piszesz o słuchawkach a potem o grajkach. Więc proste jest że kolejne zdanie jest nadal o grajkach. Próbujesz się mądrzyć a inteligencją przypominasz urzędnika od papierkowej roboty. Czyli wmawiasz wszystkim swoją rację mimo że jej nie masz. Piszesz niezrozumiale a potem się czepiasz o złe zrozumienie. Każdy Twój post pokazuje tylko Twoje poczucie wyższości.. niestety nie słuszne.

 

+1 W // Złamanie Regulaminu Forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładający temat nie powiedział jaki odtwarzacz dlatego padał propozycja hp100 plus odtwarzacz. Ktoś kto ma jakiś sprzęt zazwyczaj mówi co ma.

 

http://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/

Tu jest temat po przeczytaniu autor niech uzupełni o informacje których nie podał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso, do mnie pijesz? Napisałem tylko swoje spostrzeżenia, na tym forum strasznie polecacie każdemu HP100. Sam ich nie słuchałem, ale nie wierzę że są w czymkolwiek lepsze od dt150. Do 1500zł można sobie załatwić już konkretne słuchawki, o HP100 za kilka lat mało kto będzie pamiętał, znajdzie się kolejny model genialnych słuchawek z chin, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to było z pewnością do mnie.

Więc z specjalnymi pozdrowieniami kawałek dla Ciebie.

 

 

 

 

 

Może ktoś uprzątnąć wątek? Albo usunąć bo zakładający przestał się odzywać i nie dał znać nawet z czego słuchawki będą grać, ani nie opisał preferencji brzmieniowych. A strzelanie słuchawkami na ślepo to jak próbowanie trafić z starożytnej katapulty mysz z odległości kilometra...

 

+1 W // Złamanie Regulaminu Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso, do mnie pijesz? Napisałem tylko swoje spostrzeżenia, na tym forum strasznie polecacie każdemu HP100. Sam ich nie słuchałem, ale nie wierzę że są w czymkolwiek lepsze od dt150. Do 1500zł można sobie załatwić już konkretne słuchawki, o HP100 za kilka lat mało kto będzie pamiętał, znajdzie się kolejny model genialnych słuchawek z chin, takie moje zdanie.

oczywiście, że nie do Ciebie. Nie miałbym nic przeciwko, jakby było co polecać w tej kwocie poza kilkoma raptem, modelami. Chodzi mi o kol. z ceferkami w nicku.

Może ktoś uprzątnąć wątek? Albo usunąć bo zakładający przestał się odzywać i nie dał znać nawet z czego słuchawki będą grać, ani nie opisał preferencji brzmieniowych. A strzelanie słuchawkami na ślepo to jak próbowanie trafić z starożytnej katapulty mysz z odległości kilometra...

Jakbym zapytał o słuchawki i dostał np. Twoją odpowiedz to też bym sobie poszedł, bo po cholere pytać, jak się dostaje odpowiedz nie na temat i nie na pytanie.

 

A poza tym, Twoje teksty na prawdę o tobie mówią wszystko. Włącznie z proponowanym do odsłuchania klipem z YT.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje tak dokładne odpowiedzi jak dokładnie sprecyzował czego potrzebuje. Powtarzam że nie ja zaproponowałem słuchawki plus odtwarzacz tylko poparłem to co napisał ktoś wyżej. Ale widzę że się uwziąłeś i jesteś upierdliwy bo to 3 temat gdzie nic nie wnosisz a tylko czepiasz się do mnie.

 

No i co mówią o mnie ? To był utwór specjalnie dla Ciebie ja słucham czego innego co było już w paru wątkach poruszone. Ale tam gdzie nie da się zrobić burdelu Ty się nie pojawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności