Skocz do zawartości

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zawsze stoi Transport Tycoon Deluxe (teraz openTTD) najlepszy tycoon ever. Poza tym AoE 2 i HoMM3, a jeszcze ostatnio po raz wtóry męczę Settlers 2 gold. Zabierałem się też ponownie za pierwszego soul reavera, ale postarzałą się strasznie ta gierka, chociaż uniwersum fantastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich gier co nikt jeszcze nie wymienił (tzar, knights and merchant, setlersi 1 itp.) to ja jeszcze czasem grywam w RTCW http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1057 (polecam każdemu co jeszcze nie grał :D ) no i oczywiście serious sam pierwsze starcie i kolejne (tego przedstawiać chyba nie trzeba ? :P) no i postal 2 (kootyyyy xD) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze stoi Transport Tycoon Deluxe (teraz openTTD) najlepszy tycoon ever. Poza tym AoE 2 i HoMM3, a jeszcze ostatnio po raz wtóry męczę Settlers 2 gold. Zabierałem się też ponownie za pierwszego soul reavera, ale postarzałą się strasznie ta gierka, chociaż uniwersum fantastyczne.

A u mnie właśnie Soul Reaver czeka w kolejce, jak grałem w niego z rok temu to wciągnął mnie równie mocno co za pierwszym razem, ponadczasowy tytuł, który się nie zestarzeje :P

 

Co do tycoonów to tylko w Rollercoaster Tycoon troszkę czasu przegrałem.

 

A tłumik z kota w Postalu 2 to jedna z najzabawniejszych rzeczy w przemyśle gier wideo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - RCTW wymienilem ja ;) musze odkurzyc moje boxowe wydania i zrobic im jakas osobna poleczke chyba.

 

Rzeczywiście, wymieniłeś :) Koniecznie zrób, ładnie to się prezentuje :) Ja żałuje właśnie, że kiedyś wyrzucałem pudełka... Albo "pożyczałem" (właśnie kolekcjonerkę rtcw taki los "na wieczne nieoddanie" spotkał :( ) Swoją drogą, wiecie, że niedługo nowy thief wychodzi? :) Jeśli utrzyma klimat pierwszych części... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legendarny już HoMM III, Diablo 2: LOD, Quake II, RtC Wolfenstein + ET no i oczywiście (nie wymienione chyba i zapomniane przez wszystkich) Gothic I, II + NK (wraz z modami)!

 

Dorzucę jeszcze z innej beczki bo swego czasu w technikum pogrywało się w Plemiona. Pamiętam te zmasowane ataki, wojny, nieprzespane noce - ogólnie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Plemiona i Traviana swego czasu się pykało, ale zawsze odpuszczałem, jak trzeba było mnóstwo czasu temu poświęcać.

Tymczasem Blade of Darkness zainstalowany, mimo upływu mało która gra ma równie genialnie zaprojektowane poziomy, wliczając świetny system walki i wysoki poziom trudności mamy rewelacyjnego protoplastę Dark Souls, w którego czym prędzej muszę się zaopatrzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wychowałem m. in. na seria Final Fantasy <3. Dlaczego nie robią już ich na PC... :(

Bo PeCetowcy to przebrzydłe piraty (sam czasem nie jestem lepszy ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wychowałem m. in. na seria Final Fantasy <3. Dlaczego nie robią już ich na PC... :(

FF7 i 8 na Steam wystarczą, starsze wersje ładnie można zemulować, a z nowszych to poza X nic wartego uwagi dla mnie, choć strasznie lubię takie japońskie klimaty :P

Btw. Chrono Trigger i Chrono Cross > cała seria Final Fantasy, w CT jest chyba najlepszy japoński system walki jaki znam :) + genialna muzyka i współpraca z Toriyamą (twórcą Dragon Ball) = najlepsza 16-bitowa gra ever.

 

 

Ja się wychowałem m. in. na seria Final Fantasy <3. Dlaczego nie robią już ich na PC... :(

Bo PeCetowcy to przebrzydłe piraty (sam czasem nie jestem lepszy ;P)

 

Też do niedawna byłem, ale uroki Steam Sale, obniżek na gog.com itd. wybił mi piractwo z głowy :) do tego mam pewność, że nawet starusia gra zadziała, bo optymalizują wszystko pod nowe kompy.

Ostatnio tzlko DIablo 2 mam spiracone, bo zgubiłem klucz, a z siostrą sobie pykamy z nudów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zdecydowanie wolę FF od Chrono. Mnie FF7 i FF8 nie wystarczą. ;) W 9 grałem na Sonce, a w 10 na emulatorze, ale to nie jest taki komfort jak powinien być. Od 13 w górę już musowo musisz mieć konsolę... Uważam, że nowe części w większości dorastają do pięt starszym.

 

Aż sobie zagram, w którąś z części. :D

Edytowane przez mjuzikfrik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności