Skocz do zawartości

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja tymczasem mam ze 30 h z Fallout: New Vegas za sobą i... ogłosze herezję: pomijając niedopracowanie techniczne, będące znakiem firmowym Obsidiana, to najlepszy Fallout w serii. Mimo sentymentu do obu pierwszych części, ten klimat Vegas jest nie-ziem-ski.

 

Tak, Fallout: New Vegas świetnie zachowało klimat Fallouta, jako zatwardziały fan F2 z przyjemnością pykałem w NV:)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza dbaniem o bron, trzerba też dbać o siebie, trzeba jeść, spać, pić - coś takiego by mi się w Skyrim przydało.

Frostfall - Hypothermia

ogolnie zmodowany skyrim jest piekny, trudny, wciagajacy jak odkurzacz i jest moja ulubiona gra dekady;) (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poza dbaniem o bron, trzerba też dbać o siebie, trzeba jeść, spać, pić - coś takiego by mi się w Skyrim przydało.

Frostfall - Hypothermia

ogolnie zmodowany skyrim jest piekny, trudny, wciagajacy jak odkurzacz i jest moja ulubiona gra dekady;) (chyba)

 

Może jestem dziwny, ale nie lubię modów, ani Morka, ani Obka, ani Skyrim nie moduję, ew. drobne poprawki graficzne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja w 2 stronę, ostatni raz jak grałem w Skyrima to moj folder "TesV" ważył jakies 60 gb, wiec co pomodowałem, to moje.

Ale, serio, Vanilla jest po prostu solidną grą, odpowiednio zmodowany jest świetny - zarówno pod wzgledami wizualnymi, jak i gameplayowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czystym Skyrim bądź + Legendary Edition jest bardzo przyjemny klimat budowany przez oprawę audio-wizualną ale już po dłuższym graniu dla mnie robi się po prostu chaos totalny chaos, mnóstwo questów zaczynają mi się mylić gubię wątki i nagle nie wiem gdzie jestem i co mam robic :) Chcąc zrobić możliwie jak najwięcej zadań nagle "stajemy gdzieś na pustkowiu" i nie wiadomo gdzie iść i co dalej :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NFS most wanted, porsche, underground 2 i Heroes 3. Jestem pewny że jeszcze nie raz do nich wrócę jak to robiłem już wiele razy. Jednak najwięcej miejsca w moich wspomnieniach ma World of Warcraft. Obecnie najlepszą grą jest życie, najlepsza grafa i parę innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WoWa nie pykałem ale przypomniał mi się Warcraft I i II godziny godziny spędzone z bratem piękne czasy dzięki za naprowadzenie :)

OpenTTD/Tycoon staruszek ależ ile przyjemności z rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W WoWa nie pykałem ale przypomniał mi się Warcraft I i II godziny godziny spędzone z bratem piękne czasy dzięki za naprowadzenie :)

OpenTTD/Tycoon staruszek ależ ile przyjemności z rozgrywki.

WoW to niesamowita gra, kiedyś poznałem tam dziewczynę z innego miasta z która byłem przez dwa lata tylko straszny złodziej życia 8h dziennie to standard ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, Warhammer jest w czołówce. Gameplayowo wygrywa z Warcraftem bez dwóch zdań, natomiast na pewno Warcraft ma świetną i dobrze przedstawioną historię. Byłby to plus, gdyby nie to, że lamusy zechcieli ją kontynuować w WoW, a jak w massive-multiplayer games nie gram i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawn of war niestety aż taki super nie jest... Patrząc na balans i resztę to średnio. Dwa- ciężko porównywać to do blizza- który daje częste aktualizacje. Nie mówiąc juz o samym battle.net- lepszego systemu nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawn of war niestety aż taki super nie jest... Patrząc na balans i resztę to średnio. Dwa- ciężko porównywać to do blizza- który daje częste aktualizacje. Nie mówiąc juz o samym battle.net- lepszego systemu nie znam :)

Balans? W spatchowanym Winter Assault był w miarę ok do grania 4fun. Kolejne dodatki sporo namieszały na gorsze. A WC3, gdy grałem na bnecie też jakoś super zbalansowany nie był, jak każdy rts (vide sc).

Mówię, że dow jest lepszy, bo lepiej się przy nim bawiłem i spędziłem przy nim więcej czasu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dawn of war niestety aż taki super nie jest... Patrząc na balans i resztę to średnio. Dwa- ciężko porównywać to do blizza- który daje częste aktualizacje. Nie mówiąc juz o samym battle.net- lepszego systemu nie znam :)

Balans? W spatchowanym Winter Assault był w miarę ok do grania 4fun. Kolejne dodatki sporo namieszały na gorsze. A WC3, gdy grałem na bnecie też jakoś super zbalansowany nie był, jak każdy rts (vide sc).

Mówię, że dow jest lepszy, bo lepiej się przy nim bawiłem i spędziłem przy nim więcej czasu i tyle.

 

 

 

Jasne, chociaż Ci powiem że w W3 na samym końcu każda jednostka miała coś przeciw sobie. W Dawn niestety właśnie później był z tym problem... No teraz to ja w SC2 jeśli już. A najlepiej bawiłem się i pewnie wielu to powie przy serii Red Alert :) Ja teraz 3 przeszedłem i świetna kampania ruskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności