Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ulubione klasyki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na Gogu zaczęła się jesienna promocja! Na początek Mount&Blade za darmochę i wstęp do otrzymania Wiedźmina 2 EE tyż za darmo (trzeba będzie codziennie kliknąć znaczek, żeby na koniec dostać Wieśka i jeszcze jakiś filmik na dodatek). Poza tym "regularne" promocje na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do klasyków należy wrócić do pierwszych komputerów. U mnie w domu przewinęły się:

commodore 64 wraz z: montezuma, giana sisters i oczywiście boulder dash

amiga 500 i bezapelacyjnie warlords II

pegasus wraz z contra, mario i super robin hood

PC z poczciwym pentium 166mhz :) tu na piedestale heroes 2, heroes 3, warcraft 2
PC nowszej generacji i wiele lat przy LIneage 2 a ostatnio z braku czasu tylko fps i seria BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6 do dziś jest moim nr1 (tak, wiem piksele i cziterzy), ale stara gwardia wie, o co chosi :P

 

Obecnie żadna nowa gra nie przykuwa mojej uwagi, kiedyś to był szok, gdy zagrało się w nowości typu:

- Call of Duty (kto nie odczuwa przyjemności przy ukatrupianiu Niemców w tak pięknie podanej formie? scenariusz radziecki mistrzowski)

- Pro Evolution Soccer 3 (miażdzył każdą FIFE jeszcze przez 6-7 lat, trening FK mogłem grać godzinami)

- Settlers IV (niby bajkowa oprawa, a wciagała na długie godziny)

- GTA III (coś pieknego, otwarty świat w środowisku 3D, mindfuck)

- Max Payne (takich realistycznych strzelanek brakuje, pomijając bullet-time)

- NFSU (ta gra zniszczyła mnie, na tamte czasy to była klasa sama w sobie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w ogóle, do czego odnosilem się w moim poście? Chodzi mi o graczy CSa z doświadczeniem niedostępnym dla wielu świeżych graczy. Jak grasz z kimś kto zaczynał 8-10 lat temu to od razu to widać. Czy ja mówię, że rzeczona "stara gwardia" występuje tylko w CS? Ikari jest grą wymarłą, w CS 1.6 nadal pyka mnóstwo ludzi, a jak wejdą starzy wyjadacze to od razu o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara gwardia, to nie weterani w CS. Oni mogą być co najwyżej jej częścią.

Sam grałem w gry, jak jeszcze nie było Cię na świecie, a CS od początku mi zwisa i powiewa, jednak nie czuję się wykluczony z... wiadomo czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do dziś Lineage 2 jest dla mnie niedoścignionym MMORPG, co prawda system F2P trochę popsuł i przed to trzeba inwestować masę czasu aby grać na odpowiednim poziomie ale tak czy inaczej gra mimo rozwoju zawsze trzyma mega poziom.

 

Kal Online

Gothic

Zeus Pan Olimpu

Heroes III

Counter Strike 1.6

Need for Speed: MW

GTA I, II, VC

Mafia

Majesty

Kozacy

Twierdza

Edytowane przez SteFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tym CSem 1.6 i doświadczeniem? Śmiem twierdzić, że akurat w 1.6 można złapać dobrego skilla po kilku miesiącach gry, mechanika gry nie była trudna.

Stara gwardia i CS 1.6? Jeszcze pamiętam jak byłem za młodych czasów w kawiarence internetowej (pykałem w Diablo 2 ze znajomymi) i jakiś 5 latek ciągle krzyczał "kulwa, kulwa mać nooo!" - grał w CSa ;)

 

Stara gwardia to Quake 1/Quake 2.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności