Skocz do zawartości

FiiO X5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego taki ton .

Przecież to jest forum na którym można podyskutować .

Trochę mnie ta wypowiedź zaskoczyła i prawdę mówiąc zdenerwowała .

Mam nadzieję, że kolejne nie będą takie .


Długo szukałem słuchawek do X5 i te mi pasują . Moją kopa przy zachowaniu separacji i szczegółowości .

Dzięki D-I-Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ci nie pasuje ze szukasz AMPa ? Bo wiesz jakieś wytyczne trzeba dać, i nie ma ze wszystko się spełni co 1, co 2, co 3 ...

C5 miedzy x5 a hd600 zmienia sporo, tak sporo ze noszę kanapkę wielkości małej cegły a z niskoohmowymi to wręcz czułem bas na skórze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. łączyłem x5 z Cayinem C5 żeby zyskać na scenie i mieć lepszą kontrolę basu. Faktem jest, że to już sporych rozmiarów cegła, ale zdziwienie, że do x5 podłącza się wzmaka wywołuje moje zdziwienie...

 

Trzeba się tylko zastanowić czemu wzmacniacz ma służyć.

Edytowane przez Gourney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem x1 i lepiej grała ale trochę brakowało jej mocy

x5 jakby zamulony gra jak z za ściany brak mu szczegółowości dynamiki w sumie wszystkiego scena również wydaje mi się mała w porównaniu do e10

audiofilem nie jestem ale rozczarowałem się x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem x5 ;). Mam wgrany FW 2.2 , z tego co słyszałem jest jednym z lepszych, oczywiście FW to subiektywna opinia ale czy warto wgrywać 2.5? Szczerze powiem, że nie mam czasu i chęci sluchac na każdym i szukać różnic, ktorych pewnie bym nawet nie wyczuł. I czy są jeszcze jakieś ważne kwestie dot. x5? I jeszcze jedna kwestia, EQ... jak go wlącze to w żaden sposob nie mogę dobrze go ustawić pod sluchawki, z kolei na opcji "OFF" działa najlepiej i to dużo lepiej. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. łączyłem x5 z Cayinem C5 żeby zyskać na scenie i mieć lepszą kontrolę basu. Faktem jest, że to już sporych rozmiarów cegła, ale zdziwienie, że do x5 podłącza się wzmaka wywołuje moje zdziwienie...

 

Trzeba się tylko zastanowić czemu wzmacniacz ma służyć.

Może jakieś miejsce gdzie można kupić Cayinem C5 - zastanawiałem się nad nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .

Po wczorajszej dyskusji postanowiłem jeszcze raz udać się na testy.

Po zapuszczeniu przez wzmacniacz Musical Fidelity - V90 HPA

moje słuchawki zagrały większym basem bardzo łagodnym i pasma się wyrównały - troszkę mniejsza scena się zrobiła .

Taką opinię maił też gość który jest sprzedawcą w sklepie.

Także nie mogę się zgodzić że wzmacniacz nie zmienia nic na korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, jaka jest różnica, czy podłącze mój wzmacniacz przez Line Out czy do normalnego gniazda słuchawkowego i ustawionego w odtwarzaczu gaina na high i głośności na 120/120?

 

No i czy fw 2.5 zmienia dźwięk tylko w gnieździe słuchawkowym czy też w LO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności