Skocz do zawartości

Cowon D2 - 74mw Output Power (37mw+37mw)


getz

Rekomendowane odpowiedzi

False alarm - pewnie to dlatego ze mamy piatek 13 - folia sie popsula - po usunieciu jest OK wiec teraz musze kupic nowa folie - ktos moze cos polecic albo ktos juz cos zakupil ?

 

##EDIT##

 

Znalazlem chyba odpowiednia - BRANDO Protector Plus dla F-S Loox T810/830 (2.4") - jak sprzedawca ktory mi szybko odpowiedzial wystawi przedmiot to kupie od niego ta folie i zobaczymy czy to jest to - zdam relacje - narazie czekam na ruch sprzedawcy bo wyslalem zapytania do kilku sprzedajacych na allegro (ktorzy mieli w ofercie BRANDO ktore polecal bodajze radzique) i on odpowiedzial jako jedyny wiec mu oddam pieniazki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 730
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Póki co jest ostateczna wersja f/w dla Korei, wersja beta na europe nie posiada jeszcze zaimplementowanego języka Polskiego. Final zapewne już będzie, ale jeszcze nikt nie wie kiedy się łon pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsprzedażowy temat zamknął KSY, więc piszę tu....wrażenia na gorąco...

Ekranik: jakość obrazu powalająca, jest demko reklamowe....

Dźwięk: słuchawki z pudełka.... (nie jestem osłuchany tak jak starzy bywalcy tego forum), ale.... Dźwięk głęboki, pełny tak na 70 %..........na dobrych słuchawkach pewnie można pofrunąć..

Nawigacja: prosta, przyjazny interface, duży plus...

No i chyba na razie tyle, ładuje baterię i później coś zrzucę z muzy ostrego i polatam :)

PS. Pozdrowienia dla wszystkich świeżo (i staro też) upieczonych użytkowników D2....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjeto do realizacji :P czekam dalej :) jak powinno sie ladowac i eksploatowac baterie tego typu co jest w D2. W telefonach komorkowych powinno sie rozladowywac na maxa, tak jak akumulatorki-bateryjki, a jak jest z takimi? :) Jak pisze to w zlym miejscu prosze moderatorow z gory o przeniesienie tego gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z praktyki np.trzykrotnie w D2 rozladowujemy az pojawi sie 1 kreska stanu

Żadne takie, to jest akumulator Li-Poly, a nie NiCd lub NiMH. Jeśli przyszedł naładowany, to znaczy, że jest uformowany, i można normalnie używać, choć dobrze jest zacząć od ładowania, a to rzeczywiście trwa moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już go mam i brak mi słów, żeby okreslić, jak bardzo mnie urzekł. Jest o klase lepszy niż się spodziewałem, a spodziewałem się po nim naprawdę wiele. W weekend postaram sie przetestowac go, może coś napiszę, ale do tego czasu forum na pewno bedzie pełne recenzji na jego temat, a do tego chyba nie mam ucha tak wprawionego jak większość forumowiczów.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam je też się dzis wkoncu doczekalem mojego d2. Ma tezs takie pytanie, sciagnalem sobie pare plyt w formacie flac i ape i ty lko jedna mi odtwarzacz tzn wiem akurat czemu ta jedna dziala, kazdy utwur jest osobno natomiast pozostale plyty sa jako jeden plik czy wie ktos w jaki sposob je mozna przerobic aby playerek je odtwarzal??

 

 

acha i jeszcze jedno jak ustawic playerka zeby pliki tekstowe mialy polskie "krzaczki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze D2 odtwarza pliki APE i FLAC, nie oznacza, ze zagra ci outta box obrazy plyt, ktore zassales. Musisz wypalic je Nero, Alcoholem, lub innym programem tego typu, a nastepnie zripowac.

 

Cowon bedzie automatycznie czytal wszystkie polskie znaki diakretyczne, jesli zapiszesz plik w formacie unicode.

 

Cieszy, ze wreszcie dostaliscie swoje cacka :) To ilu nas w koncu jest?

 

PS: Nie bojcie sie otwierac nowych tematow(byle z glowa i nie za czesto), coby sie nie musiec przez 60 stron przekopywac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety do mnie jeszcze nie doszedł. Pewno będzie jutro z rana, to dziś idę wcześniej spać, co by rano już na niego czekać.

 

Przez to wyczekiwanie w ogóle nie mogę skupić się na iRiver Clix, Cube2 i ML100, które właśnie przede mną leżą. Brak weny i nie chce mi się o nich pisać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, miałem okazje pobawić się dzisiaj z 15 minut D2 (dzieki Rosiu ;) ), a zauważyłem już mnóstwo przyjemnych rzeczy :rolleyes:

Obraz video... nie da sie tego opisać... bajka... Widziałem tylko Dragon Ball, ale domyślam sie że oglądanie innych rzeczy i filmów jest bardzo komfortowe, a przede wszystkim w dobrej jakości:D

 

Ogólnie nawigacja na orienta, jeśli chodzi o podstawowe funkcje, co też jest dobre. Miałem tylko chwile żeby sie nim pobawić, ale wszystko przychodzi łatwo, ekranik łatwo sie obsługuje..

 

Niestety EQ nie był ustawiony... ale cacuszko niezłe :P

 

Zauważyłem jednak, że nie można korzystać ze słownika i słuchać muzy w tym samym czasie, a kiedy słuchałem radia i puściłem sobie później Limp Bizkit, to słyszałem nadal radio... nie wiem jak to sie stało :blink:

 

Ale to zapewne kwestia firmware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazenia i spostrzezenia:

ekran LCD cacuszko-obraz wysmienity!

dzwiek i tutaj mam mieszane uczucia...

gra ciszej od X5 przy skali do 40!

mam wrazenie ze powyzej 40 wzmacniacz

zmienia tryb pracy (klasa D?)-daje sie to wyczuc

powyzej 40 nastepuje slyszalne przelaczenie

ukladu! odsluch przez Sennheiser HD555

kuleje tagowanie plikow flac

nie dzialaja pliki ape,aac/m4a

tekst -niestety fonty sa za male -powinna byc

mozliwosc powiekszenia czcionki(pogrubienia)

ale istnieje patch na ta dolegliwosc!

 

firmware 2.41--to tyle na szybko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności