Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Thomm napisał:

Disney i Gwiezdne Wojny. No, jak już się Myszka Miki weźmie za SW czy to filmowo, czy serialowo to poracha 😐

 

"Obi Wan Kenobi".

 

I dałbym temu serialowi jakieś 4/10 (niespójności fabularne), Lei'a nie pamiętająca Bena w Starej Trylogii po takiej "akcji" w tym serialu, etc.

 

 

...ale

 

[spoiler] 

[/spoiler]

 

To tak. żeby znowu nikt mnie nie "rypał", że spoileruję.

 

Za tą jedyną scenę +3. Bo to było epickie. Jasna i Ciemna Strona. Mistrz, Uczeń, nawet po latach. Anakin, Ben.

 

 

May The Force Be With Us!

 

:)

Zupełnie niezasłużona opinia. GW to dla mnie im więcej lat tym większa baja ale nadal się to ogląda spoko, powrót do dzieciństwa i można pofantazjować jakie to fajne Światy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Saiya-jin napisał:

Czwarty sezon Westworld. ;)

To jest dla mnie serial zagadka, naprawde nie wiem skąd tak wysokie oceny. Moim zdaniem to gniot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wegiel21 napisał:

To jest dla mnie serial zagadka, naprawde nie wiem skąd tak wysokie oceny. Moim zdaniem to gniot :)

A dla mnie jeden z lepszych seriali ostatnich lat. O ile nie całej dekady.

 

The Boys widzę, że jest też sezon 3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Boys mnie zmęczył w połowie 1 sez, a przynajmniej gdzieś tam wyczerpała się formuła. 

Muszę nadrobić seriale SW: Mandalorian i Obi-Wan, ale strach się bać.

Westworld pierwszy sezon świetny. Kiedyś nadrobię resztę.

Wszyscy się jarają Stranger Things, ja oglądam trochę z przymusu. A jeszcze nowy sezon Peaky Blinders

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, vonBaron napisał:

Obejrzałem najnowszy odcinek Westworld zaraz po odcinku The Boys i masakra, jaka różnica jakości. Odcinek Westworld w ogóle o niczym, zmarnowane 50 min życia.

Bo ten serial jestco niczym, jak dobrze wystartował tak sam się zakręcił w swej głupocie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wegiel21 napisał:

Bo ten serial jestco niczym, jak dobrze wystartował tak sam się zakręcił w swej głupocie.

Pierwszy sezon traktuję jako zamkniętą całość i jest git.

 

Od siebie polecę Severance. Zobaczymy czy klimat nie siądzie w drugim sezonie, ale na razie to najlepsza serialowa premiera ostatnich lat. Ciepła i nakręcona z sercem, zarazem podejmująca ciekawe tematy, że sporym ciężarem emocjonalnym. Doprawiona specyficznym, lekko abstrakcyjnym humorem, z momentami psychodelii. Dobry soundtrack i świetne kreacje aktorskie z występami takich tuzów jak Walken czy Turturro. Do tego niesamowicie sprawnie poprowadzona fabuła i precyzyjny montaż. No miód, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wegiel21 napisał:

Bo ten serial jestco niczym, jak dobrze wystartował tak sam się zakręcił w swej głupocie.

 

What?! 😵

Dla mnie serial jest bardzo dobry, tyle że to nie jest kino akcji, czy bezmózga sieczka. Poruszane są bardzo aktualne problemy - big data, AI, transhumanizm, era bezpośredniego transferu przeżyć, neoniewoli etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Saiya-jin napisał:

 

What?! 😵

Dla mnie serial jest bardzo dobry, tyle że to nie jest kino akcji, czy bezmózga sieczka. Poruszane są bardzo aktualne problemy - big data, AI, transhumanizm, era bezpośredniego transferu przeżyć, neoniewoli etc.

Tak tak gniot jakich wiele w obecnych czasach, coś udającego intelektualną rozrywkę a tak naprawdę gorsze to od M jak Miłość gdzie niby też są poruszane tematy na czasie jak ten że trzeba uważać na drodze bo kartony też mogą być śmiercionośne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Saiya-jin napisał:

 

What?! 😵

Dla mnie serial jest bardzo dobry, tyle że to nie jest kino akcji, czy bezmózga sieczka. Poruszane są bardzo aktualne problemy - big data, AI, transhumanizm, era bezpośredniego transferu przeżyć, neoniewoli etc.

Westworld po pierwszym sezonie powinien się zakończyć. 

Pozostałe sezony to niestety mega gnioty, nad czym ubolewam, bo S1 narobił mi smaka. 

 

Edytowane przez lafar13
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2022 o 23:04, MichalZZZ napisał:

Ja jestem zachwycony Stranger Things. Dziecinne, to prawda, ale tutaj rolę odgrywają wspomnienia i wyobraźnia, kiedy samemu się było takim szczawikiem :)

Dokładnie tak. Dzięki Twojej rekomendacji zacząłem oglądać. 4 sezon skończyłem na 7 odcinku i jakoś zapomniałem przez te wszystkie około gwiezdno-wojenne seriale. Ale muszę dokończyć, takiej perełki się nie spodziewałem :) W 4 sezonie muzyka to jest killer! 

 

 

 

Edytowane przez The Grand Wazoo
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2022 o 23:28, wegiel21 napisał:

Animal Kindgdom , mocne 7.5 na 10.

Oooo tak, bardzo fajny serial. Warto też zobaczyć jak się serial spodobał filmowy pierwowzór powstały w Australii,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności