Skocz do zawartości

Seriale


deadmau52

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, mocno liczę na ten serial, szczególnie że dawno nie widziałem na ekranie Hopkinsa.

Niestety Hopkins ostatnio gra głównie w miernych filmach, Misconduct, Solace, Thory...

Mam nadzieję, że wykorzystano worek świetnych pomysłów na zwroty akcji w Westworld, bo skoro zaczyna się od tak dosłownego odcinka...poza tym ostatni serial z HBO The Night Of był dla mnie jedną wielką niespełnioną obietnicą i nudną słabizną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po projekcji pilota. Owszem, dosłowny, lekko niepokojący. Ma potencjał, który, mam nadzieję rozwiną i zrobią z tego naprawdę fajny serial.
Tylko tak się zastanawiam. Wrzucenie tam estetyki dzikiego zachodu powinno dać spore pole do popisu dla zwykłego montażu, jak w Mad Maxie, a tymczasem albo jest tam masa CGI, albo jakieś tandetne, sztuczne filtry. Estetycznie mi ten serial średnio leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jinx przede mną, ale właśnie skończyłem siódmy odcinek MaM i ostatnią rzeczą jaką mógłbym o nim powiedzieć to nudy. Widać inaczej definiujemy rozrywkę. A za 4 godziny pobudka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przy serialach mam odpoczywać , oglądam

- Timeless (podróże w czasie)

- Frequency (pomieszanie policyjnej historii i SF)

- Blue Bloods (policyjny, już 6 sezon oglądam o rodzinie Reaganów, zaczyna się w USA już 7 sezon)

- skończyłem Shades of Blue (policyjny, o skorumpowanych glinach, z Jennifer Lopez)

Pierwszy. Jaj nie urywa. Obejrzeć się da. Strasznie mnie rozśmieszył Królik w roli szefa policji ;) .

Drugi odcinek Belfra. Ogólnie da się oglądać. Trochę przeraża obraz młodzieży szkolnej... Obecnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwa wieczory pochłonąłem Making a Murderer. Dla mnie 8,5/10. Jednak życie pisze najlepsze scenariusze.

 

Teraz będzie trochę pod prąd :ph34r:

 

Wreszcie zabrałem się dziś za GoT. Kilka lat temu przeczytałem, a właściwie zmęczyłem pierwszy tom, mimo, że fantasy to moja bajka. Jestem po pilocie i dawno nie widziałem tak przerysowanych postaci i drewnianych dialogów. Sprawdzę dalej, ale jestem zniesmaczony.

 

Polecany mocno Mr Robot. Po pilocie - dobre zdjęcia, muzyka i niezły klimat. Niestety od momentu pojawienia się Slatera nagle wszystko siada. Jednak ten koleś potrafi popsuć nawet najlepszy pomysł. Dotrwałem do końca i dobrze, bo sama końcówka pozwoliła mieć nadzieję na dalszy ciąg.

 

 

Szykuje się trochę wolnego, więc mam zamiar ponadrabiać nieco zaległości.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę o Tron obejrzyj cały pierwszy sezon, jeśli nie porwie to wtedy sobie możesz odpuścić. Pierwszy sezon tak rozkręca się do 7 odcinka.

 

Masz taką samą opinię o Mr Robot jak ja, ja sobie dałem spokój po pierwszym sezonie, dobry serial, ale przereklamowany. Nic oryginalnego, takie połączenie Fight Clubu z Dexterem tylko, że poziom nie ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników HBO GO, przede wszystkim na PC. Czy to normalne, że nie można samemu zmienić rozdzielczości? U mnie jakość obrazu jest średnia, mimo szybkiego łącza. Takie mocno naciągane 720p. Kolejna sprawa, za duża czcionka, również nie widzę możliwości zmiany ustawień. W ogóle jedyne co mogę zmienić to Język audio i napisów, ale za każdym razem odpala mi się z dubbingiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ramach relaksu oglądam od czasu do czasu na TVP ABC ruską bajkę - Masza i Niedźwiedź. To coś pokrewnego do Wilka i Zająca tylko mniej agresywne. Ale dość zabawne.

Jak to mówi moja Matula - typowe Ruskie ;)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienisz rozdzielczości ręcznie:

 

https://help.hbogo.com/hc/en-us/articles/204870907-Can-I-change-adjust-my-video-settings-manually-

 

Czcionkę jeśli dobrze pamiętam można dostosować w ustawieniach napisów.

 

Tak myślałem. Kojarzysz gdzie są te ustawienia napisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności