Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, sp5it napisał(a):

Ciężki, dobry film.

https://www.filmweb.pl/film/Wybawca-1998-9368

 

 

To nie było o wojnie? Bardzo przedstawia realia prawdziwej wojny i jak cywile na tym cierpią.

Pętla z 1957 roku film polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że ok. Choć ze stwierdzeniem, że nic nadzwyczajnego się nie do końca zgadzam, bo właśnie był inny niż to co zazwyczaj możemy oglądać na ekranie ;) Ale fakt, że szału nie zrobił, choć przyjemnie się oglądało i nie był to stracony czas. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2023 o 13:40, Spawn napisał(a):

Oglądaliście zdobywcę 7 oscarów czyli Wszystko Wszędzie Naraz? Odpaliliśmy wczoraj i początek interesujący ale odpadliśmy gdzieś w połowie. W tym filmie jest dosłownie wszystko jak sama nazwa wskazuje tylko że nic z tego nie jest w sumie interesujące. Taki groch z kapustą. Niby wartka akcja tyle że emocje jak na rybach. Chyba już za stary jestem na takie kino.

 

Wymiękłem po niespełna 30 minutach.

 

Polecicie coś w 4k? Byle nie o amerykańskich superbohaterach bo tego się nie da oglądać. Warto obejrzeć Blade Runner 2049?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2023 o 11:02, pierotero napisał(a):

Warto menu, widział kto?

 

 

Warto. Kapitalny Fiennes plus reszta.

W dniu 10.04.2023 o 01:06, jacmiszcz92 napisał(a):

Warto obejrzeć Blade Runner 2049?

 

 

Niebezpiecznie zbliża się do pierwszej części. Ale Harrisona F. doczekasz się po jakiejś godzinie.

 

Dobre to, naprawdę dobre :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Thomm napisał(a):

Niebezpiecznie zbliża się do pierwszej części. Ale Harrisona F. doczekasz się po jakiejś godzinie.

 

Dobre to, naprawdę dobre :)

Dla mnie film już zasługuje na miano kultowego, a powiem że wychowałem się na części pierwszej Blade Runner.

Co więcej całość okraszona jest dobrym soundtrackiem Zimmera, a całość jest widowiskiem przez duże W

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Palpatine napisał(a):

Dla mnie film już zasługuje na miano kultowego, a powiem że wychowałem się na części pierwszej Blade Runner.

Co więcej całość okraszona jest dobrym soundtrackiem Zimmera, a całość jest widowiskiem przez duże W

 

 

Tak się jakoś dziwnie składa Mroczny Lordzie, że ja też wychowałem się na pierwszej części BR ;)

 

Muzyka, Zimmer, zdjęcia, fabuła. Gosling, Ford, de Armas.

 

Miodzio :)

 

edit: wizulanie/słuchowo ;) na w miarę dobrym AV urywa dupę :D

Wiem, że to nie ten temat i w ogóle, ale..

Skoro już ruszyliśmy temat Blade Runnera, to...

 

 

...jak łzy w deszczu.

 

Amen.

 

 

 

Harrison Ford, Rutger Hauer, 

 

Vangelis.

 

 

 

Edytowane przez Thomm
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Good Nurse 2022 - dobry film thriller psychologiczny.

23 godziny temu, Thomm napisał(a):

 

 

Tak się jakoś dziwnie składa Mroczny Lordzie, że ja też wychowałem się na pierwszej części BR ;)

 

Muzyka, Zimmer, zdjęcia, fabuła. Gosling, Ford, de Armas.

 

Miodzio :)

 

edit: wizulanie/słuchowo ;) na w miarę dobrym AV urywa dupę :D

Wiem, że to nie ten temat i w ogóle, ale..

Skoro już ruszyliśmy temat Blade Runnera, to...

 

 

...jak łzy w deszczu.

 

Amen.

 

 

 

Harrison Ford, Rutger Hauer, 

 

Vangelis.

 

 

 

Zimmer nie żyję ale w historii jako kompozytor muzyki do filmów i ogólnie to super wypadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2023 o 19:54, marco-polo napisał(a):

The Good Nurse 2022 - dobry film thriller psychologiczny.

Zimmer nie żyję ale w historii jako kompozytor muzyki do filmów i ogólnie to super wypadł.

Zacznij wrzucać przecinki, bo przeczytałem Twój post i wystraszyłem się, że Hans umarł.

 

😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał(a):

"Uśmiechnij Się" - horror dobry, trzyma w napięciu i ogólnie jeden z lepszych w 2022r.

Jak dla mnie nudny, oglądam i jednocześnie gram w subway surf na telefonie oraz przegladam internet😅 uwielbiam takie filmy 🤣

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Jak dla mnie nudny, oglądam i jednocześnie gram w subway surf na telefonie oraz przegladam internet😅 uwielbiam takie filmy 🤣

No widzisz potrafisz mieć współdzieloną uwagę możesz robić kilka rzeczy na raz.

Znasz takie co wciągają i nie możesz oczu oderwać? Ja staram się nie uzależniać od telefonu.

Jeżeli masz jakieś smakowite kąski to możesz się podzielić według Twojego upodobania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o horrory to nie znam dobrych. Może „lśnienie” bo jakiś klimat miało. Generalnie nie przepadam za filmami z Ameryki, no i horrory nie są dla mnie realistyczne. Od takich słabych filmów wolę posłuchać podcast kryminalny oparty na prawdziwych wydarzeniach.  Niektóre sprawy są dziwne np Sprawa Dzieci z Kurim.  Jak znacie jakieś dobre Horrory, które nie są produkcji amerykańskiej, to chętnie się zapoznam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu od czasu do czasu, staram się obejrzeć co tu koledzy polecają,ale ostatnimi laty jakoś nic mi nie pasuje. Starość idzie starość. Ostatni  " Na Zachodzie bez zmian" może i ok, ale nie powoduje, że chcę go obejrzeć jeszcze raz. Tak jak kiedyś Gwiezdne wojny do których również już nie wracam, ale pierwszego Predatora z Arnoldem muszę raz w roku obejrzeć !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności