Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

Westerny Leone są bardzo dobre i warto je czasem odświeżać. Mi zawsze odpowiadał w nich obraz Dzikiego Zachodu, brudnego, złego i brzydkiego.

W nieco podobnej formie Polskę 17 wieku pokazuje serial  Crimen według Józefa Hena.

 

Seria JW to dla mnie przykład po prostu zabawy formą kina akcji, naciągniętą na maksa . Kino bardziej walki niż akcji. 

Nobody jest równie zabawny. To po prostu swoista rozrywka. Nie ma co jej analizować , czy przejmować się. Jednym podejdzie innym nie. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lord Rayden napisał(a):

Westerny Leone są bardzo dobre i warto je czasem odświeżać. Mi zawsze odpowiadał w nich obraz Dzikiego Zachodu, brudnego, złego i brzydkiego.

W nieco podobnej formie Polskę 17 wieku pokazuje serial  Crimen według Józefa Hena.

 

Seria JW to dla mnie przykład po prostu zabawy formą kina akcji, naciągniętą na maksa . Kino bardziej walki niż akcji. 

Nobody jest równie zabawny. To po prostu swoista rozrywka. Nie ma co jej analizować , czy przejmować się. Jednym podejdzie innym nie. 

Kino walki z drewniakiem Keanu? Kino walki to jest Scott Adkins (choć to już nieco epigon i mimo iż jest kosmicznie dobry, to już jego filmy niekoniecznie), to był JCVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" - przednia zabawa i niesamowite doznania wizualne, okraszone świetnie dopasowanym audio (choć nie każdemu takie rytmy mogą się przypodobać).

 

Zaznaczyć muszę, że już pierwsza część zrobiła na mnie ogromne wrażenie, więc wobec kontynuacji miałem pewne oczekiwania - nie zawiodłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Podobnie u mnie.

Ostatnimi czasy jakoś staram się niewiele oglądać, jednak czytając tu i ówdzie człowiek łapie się, że może jednak coś bym i obejrzał, ale nic szczególnego nie widziałem ostatnimi czasy. No może i Na zachodzie bez zmian jest ok, no ale jak to się mówi ,ale to już było.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tematyce prywatności w sieci.

Hakowanie Świata 2019

Dylemat Społeczny (The Social Dilemma) (2020)

 Risk (2016)

CitizenFour (2014)

Terms and Conditions May Apply (2013)

Filmy podobne do Lucy. 

https://podobnefilmy.com/film/14137-lucy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walaszek i Kazik Staszewski.

1 część

https://www.youtube.com/watch?v=IHHztG5BD14

2 część

https://www.youtube.com/watch?v=F9a9FJtqx_o

3 część

https://youtu.be/F9a9FJtqx_o stracił klimat.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyler Rake2 - nowa pozycja z Netflixa. Taki John Wick w militarnym wydaniu. Aktor Chris Hemsworth też za wielu min nie robi :). Taka jakby gra-strzelanka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Rafacio napisał(a):

A to nie będzie tego w kinach? 1 była super. A może też nie wkinie?

Na Netflixie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fast X" czyli dziesiąta cześć takich szybkich i takich wściekłych ;)

 

Już nie jest tak (aż tak) abstrakcyjnie jak ostatnio (znaczy się w kosmosie furami nie latają :D ).

 

Inaczej, fabularnie kpina z widza itd. Wizualnie... momentami dupę urywa. No i Momoa 8/10, który po prostu skradł film :)  Stąd całościowo 6/10.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 09:11, ronald napisał(a):

Tyler Rake 2 - i jak tam opinie ? Warto poświęcić czas? 

Właśnie skończyłem. Zmarnowane dwie godziny 😔 Ale jak ktoś lubi tego typu filmy, to chyba powinien być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MichalZZZ napisał(a):

Właśnie skończyłem. Zmarnowane dwie godziny 😔 Ale jak ktoś lubi tego typu filmy, to chyba powinien być zadowolony

Dzięki, czyli 2godziny na rowerze =lepiej spędzony czas. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności