Skocz do zawartości

Filmy czyli co ostatnio oglądałeś?


Harmony Korine

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.08.2022 o 13:19, Lord Rayden napisał:

Ja na razie przeczytałem książkę Bullet Train. Rzecz dzieje się w Japonii. I obsada czysto japońska.

 

TopGun jeszcze nie widziałem. Szkoda mi że nie zobaczę już F14 Tomcat :(

Muzyka i akrobacje fajne reszta fabuły oklepana i taka sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.09.2022 o 03:09, bob2000 napisał:

Queen & Slim 👍
37 sekanzu 👍👍👍

Tysiące mil samotności 👍

te rączki to w skali czy warto obejrzeć i ile rączek w skali 1/10 czy 1/5?

Lista Śmierci taki bajkowy amerykański serial akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marco-polo napisał:

te rączki to w skali czy warto obejrzeć i ile rączek w skali 1/10 czy 1/5?

Lista Śmierci taki bajkowy amerykański serial akcji.

Skala kciukowa ;) Jeden kciuk oznacza, że się podobało. A im więcej kciuków to tym bardziej :D

 

Dzieciak z Asakusy - taki se, nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodies, bodies, bodies!

 

 

 

Ani to komedia, ani slasher...

 

3/10

 

 

 

Strasznie się napaliłem na ten film. Dobra obsada, multiwersum itd. Wytrzymałem... 40 minut.  Taki fajny teledysk. Nic więcej. A scena z parówkami/penisami - dno dna..

 

2/10

 

 

Sound of metal.

 

 

Opowieść o perkusiście wybijającego się zespołu, który z dnia na dzień traci słuch. Przejmująca historia, kapitalne aktorstwo, muzyka... Genialny Riz Ahmed. Polecam to oglądać/słuchać na dobrych słuchawkach/kinie domowym.

 

9/10

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Thomm napisał(a):

Strasznie się napaliłem na ten film. Dobra obsada, multiwersum itd. Wytrzymałem... 40 minut.  Taki fajny teledysk. Nic więcej. A scena z parówkami/penisami - dno dna..

Dla mnie 9/10. Zabawy myślowe, groteska, scena z parówkami mistrzowska <3 

 

Ps. Dzięki @zdzichon za polecenie tego dzieła 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Thomm napisał(a):

Strasznie się napaliłem na ten film. Dobra obsada, multiwersum itd. Wytrzymałem... 40 minut.  Taki fajny teledysk. Nic więcej. A scena z parówkami/penisami - dno dna..

 

2/10

 

34 minuty temu, Najner napisał(a):

Dla mnie 9/10. Zabawy myślowe, groteska, scena z parówkami mistrzowska ❤️

 

Dla tych co szukają drugiego dna w skrajnych opiniach o sprzęcie audio fajny przykład bo to wygląda jak by jeden miał ekran nie taki albo krzesło niewygodne a drugi bankowo przekupiony przez reżysera :D

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Spawn napisał(a):

 

 

Dla tych co szukają drugiego dna w skrajnych opiniach o sprzęcie audio fajny przykład bo to wygląda jak by jeden miał ekran nie taki albo krzesło niewygodne a drugi bankowo przekupiony przez reżysera :D

 

 

 

 

Noc nadchodzi, a ja na strasznie niewygodnym krześle siedzę. Albo taki tępy jestem 😐

 

I żeby nie było, że kogoś (Najnera) się czepiam. Wybitnie mi ten film nie podszedł. A takie nadzieje (względem niego - filmu) miałem...

 

😐

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Thomm napisał(a):

Albo taki tępy jestem 😐

 

A gdzie tam, po prostu różne filmy lubimy widocznie. Ludzie są różni ;)

 

9 minut temu, Thomm napisał(a):

i żeby nie było, że kogoś (Najnera) się czepiam

Zupełnie tak tego nie odebrałem, luz. Może tak pozytywnie go odebrałem, bo dla mnie był czymś innym w morzu codziennej, filmowej przeciętności.

A tak w ogóle, to lubię, jak ludzie się ze sobą nie zgadzają. Można wtedy wymienić (uwaga, słowo klucz) opinie ;)

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Najner napisał(a):

 

A tak w ogóle, to lubię, jak ludzie się ze sobą nie zgadzają. Można wtedy wymienić (uwaga, słowo klucz) opinie ;)

 

 

Wiesz, gdyby się ludzie ciągle, wiecznie i we wszystkim ze sobą zgadzali... (Everything Everywhere All at Once) to byłoby nudno ;)

 

Stay cool! :)

 

Opinie, fakt, opinie.

 

 

 

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Thomm napisał(a):

 

Wiesz, gdyby się ludzie ciągle, wiecznie i we wszystkim ze sobą zgadzali... (Everything Everywhere All at Once) to byłoby nudno ;)

 

Stay cool! :)

 

Opinie, fakt, opinie.

 

 

 

Obejrzę dzisiaj bo opinie pozytywne. Napisali że tak powinien wyglądać Doctor Strange 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności