Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Najlepsze słuchawki do 70 zł


Rekomendowane odpowiedzi

M2 są łatwe w naprawie. Wystarczy otworzyć obie muszle i skrócić kabel po obu stronach.

A HJE grają wyraźnie trochę bardzo (minimalnie)/zdecydowanie lepiej i ogólnie inaczej od M2. Na forum jest ich dobra recenzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak komus nie zalezy na gwarancji to chyba do 70 pln najlepsze sa JBM MJ800

wczesniej za radą tu kupiłem XKDUN CK 700 ale jak dla mnie to wysiadaja one przy tych JBM

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M2 są łatwe w naprawie. Wystarczy otworzyć obie muszle i skrócić kabel po obu stronach.

A HJE grają wyraźnie trochę bardzo (minimalnie)/zdecydowanie lepiej i ogólnie inaczej od M2. Na forum jest ich dobra recenzja.

 

Czyli, że te panasonici grają lepiej od m2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu kupiłem na Allegro Awei ES-800M za bodajże 39 + przesyłka i zdecydowanie nie zasługują na taką półkę cenową. W ogóle nie ma się wrażenia, że to jakiś tani chiński szit. Z początku trzeba się przyzwyczaić do ich noszenia, zupełnie inaczej wchodzą niż takie Epki 630. Z drugiej strony mają lepszą izolację. No i do tego fajny "makaronowy" kabelek, którego zaplątanie graniczy z cudem :) Nie wiem jak grają inne modele, ale jak ktoś wcześniej napisał, nie należy sugerować się ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zapomniałem ze alei są juz oficjalnie w Polsce dostępne, a nie tylko w Chinach i z tymi 800 fajna opcja.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25 zł nowe Awei z Chin? ;)

 

http://dx.com/p/stylish-in-ear-earphone-for-iphone-mp3-3-5mm-jack-140cm-cable-73838 21,45 z ubezpieczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat co by forum nie zaśmiecać :)
Poszukuje słuchawek do 100zł, najlepiej dousznych. Posiadałem już m.in. Sony MDR EX82, Vedia SRS 300 i AKG k315. Ostatnie pasowały najbardziej ale już,któryś raz kabelek przy wtyku się złamał dlatego zależy mi żeby nowe były w miarę wytrzymałe lub posiadały gwarancje na usterke typu przerwania kabla (o ile coś takiego istnieje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z całego serca polecam dokanałowe SoundMagic ES18, które dorwałem za 50 zł (nowe) na allegro. w zestawie mamy kilka zapasowych gumek i ładny ala skórzany woreczek do ich przechowywania. co do dźwięku - 'uruchamiając' je poraz pierwszy spodziewałem się o wiele gorszego efektu! jak na słuchawki kosztujące niecałe 5 dych, dźwięk jest naprawdę świetny, super bas, dynamika - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie do tematu

dokanałowe, w okolicach 70zl
zależy mi na basie
które z wymienianych mają go najwięcej, jest najlepszy?

muzyka, której słucham to głównie drum & bass

 

awei - q3, q5, es800m
creative ep630, ep660

brainwavz alpha

soundmagic es18, pl11

 

cos innego?

zaciekawiłym mnie awei, szczególnie es800m ze wzgledu na przewód

Edytowane przez mojzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej PNY, potem Awei ES400, ES300, Q5, ES500.

 

W Twoim poście tak na oko to Q5, chyba tutaj Epki, potem Q3, alphy i ES800m. O reszcie się nie wypowiem.

 

Najlepszy moim zdaniem ES500. Najsłabszy w epkach i Q5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też stoję przed wyborem tanich słuchawek, bardzo mnie zaciekawił ten model: http://allegro.pl/yamaha-eph-30-nie-koss-ipod-mp3-biale-wyprzedaz-i3119390834.html

Testował ktoś? Sama firma budzi u mnie bardzo pozytywne skojarzenia. Ze słuchawkami nie miałem jednak nigdy styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

 

Aha...

 

Ostatnio te stoj꠰rzed wyborem tanich suchawek, bardzo mnie zaciekawi ten model: http://allegro.pl/yamaha-eph-30-nie-koss-ipod-mp3-biale-wyprzedaz-i3119390834.html

Testowa kto? Sama firma budzi u mnie bardzo pozytywne skojarzenia. Ze suchawkami nie miaem jednak nigdy stycznoci.

 

A moze jednak bw alphy ?

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Awei ES-Q3 odradzam. Słabiutkie. Miałem i pozbyłem się.

coś co w hurcie kosztuje 10 -15zł przeważnie jest do d..y tak jest właśnie z Awei Q3.

Edytowane przez JBM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności