Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Wysprzątałem.

Jeśli ktoś jeszcze miałby ochotę wystękać, czego i kogo nie lubi, to niech to robi gdzie indziej. Cały czas niektórym zamazują się właściwości shoutboxa i wątków dyskusyjnych. Bardzo prosimy zwracać uwagę na to co i gdzie się wypowiada i wypisuje.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sennheiser Orpheus - tanio i zer0 opłat za ship

Jeszcze 2 dni, nikt nie licytuje, może poszłyby własnie za tą swoją pół lub nawet 1/3 aktualnie rynkowej ceny. Na świecie jest tylko 300 sztuk. Okazja jak nic i się nie powtórzy. :mellow:

 

Obstawiam, że wujek Wulkan i Baele to snajperują... haha :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jeszcze kolega z Warszawy, ten od polskich AK :D

 

Czy te wszystkie cudowne ceny na opampy z allegro (nowe), np OPA627 po 20zl itd to sa okazje, czy podrobki? Elmag tez ma takie ceny, a jak widze w mouser kilka razy drozej, to mam watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje https://www.massdrop.com/buy/little-dot-i-headphone-amp?referer=J5K59U nie wiem czy dobra ale chyba nie najgorsza cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampowy DAC, wygląda fajnie zrobiony (okiem moim oceniony), szkoda, że lampowy za 1600 (licytacja) lub 1800 kt

, ship gratis


 

 

Sennheiser Orpheus - tanio i zer0 opłat za ship

Jeszcze 2 dni, nikt nie licytuje, może poszłyby własnie za tą swoją pół lub nawet 1/3 aktualnie rynkowej ceny. Na świecie jest tylko 300 sztuk. Okazja jak nic i się nie powtórzy. :mellow:

 

Obstawiam, że wujek Wulkan i Baele to snajperują... haha :D

 

Już jest 1 oferta, więc do szczęśliwca tego pójdzie za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwile na zakupach... gdyby komuś nie podpasywały to chętnie odkupię - już długo chciałem je pomodować, sprawdzić ile potencjału siedzi w tych specyficznych nausznikach :>

 

 

DT770, akucja, doba do końca, a obecnie 213zł:

http://allegro.pl/beyerdynamic-dt770-pro-250-ohm-bcm-od-1zl-i6743913097.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta tego soniacza z takim samym opisem co do tresci jak i formy - kolor czcionki i rozklad tresci - byla juz kiedys na allegro. zapamietalem bo w tym okresie szukałem go akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brać, wali przekrętem na kilometr, a teraz przedstawiam najprostszy sposób weryfikacji, który zawsze stosuje.

JA:

Witam,
byłaby ewentualnie możliwość odbioru osobistego?
Daleko do Krakowa?
Pozdrawiam,
M.

ONA:

Raczej wysylka poniewaz pracuje. Moge wyslac za pobraniem

JA:

Również nie jestem bezrobotny... więc odbiór osobisty w godzinach wczesno-wieczornych ;)

ONA:

Rozumiem ale ja mam do krakowa 150km

JA:

I tak czasami muszę się przejechać, żeby diesel'a przepalić ;)

Także proszę mi potwierdzić możliwość odbioru osobistego, a ja późnym wieczorem dałbym znać czy biorę =)
ONA:
Przykro mi nie ma odbioru osobistego.

edit@down:

Urzekla mnie ta historia, aczkolwiek dla mnie paczka24/48 za pobraniem i ze sprawdzeniem zawartosci - w innym przypadku EOT i szkoda nafty na dalsze dywagacje :D

Po pytaniu o paczkę ze sprawdzeniem zawartości kontakt się urwał ;)

edit2@down:

Przecież masz benzynę 1.2... śmierdzi wałkiem na kilometr :/

To Cię ruszyło? Nie to, że nie mieszkam w Krakowie? xD

edit@down:

Edytowane przez crysis94
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności