Skocz do zawartości

Chiński smok - FiiO X5


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Praktycznie nigdy nie było mi po drodze z filozofią prezentowania dźwięku w urządzeniach firmy FiiO. A to za cyfrowo, a to za ciepło. Z reguły były to bardzo solidne urządzenia w swoim budżecie, jednak po prostu nie dla mnie. Ale gdy dzięki uprzejmości sklepu Audeos trafiła mi się okazja przetestowania ich flagowego odtwarzacza, nie mogłem sobie odmówić. W końcu „empetrójka” za 1.490,00 zł, to nie w kaszę dmuchał...

http://muzostajnia.wordpress.com/2014/08/25/chinska-bestia-fiio-x5/

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fajne pióro, miło się czyta.

Trochę więcej o dźwięku, lepiej podać link do innych recenzji testów a nie tracić czasu miejsca i poświecić to na dźwięk.

To sedno DAPa, jak gra muzyka. Fajnie gdyby dało się edytować dodając datę i soft co jak się zmienia przy tych softach które wnoszą sporo zmian. Sam sprawdzałem softy i nie zawsze zmiany są.

 

Będzie więcej tekstów Twojego autorstwa ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Coś tam od czasu do czasu chyba będzie, na razie szykuje się tekst o BW Alpha, Delta i M1, także jakby półkę niżej ;)

 

Natomiast o dźwięku piszę to, co sam bym chciał przeczytać - taki mały egoista ze mnie ;) Epopeje omijam jak mogę, bo mnie nudzą i na koniec często i tak nic nie wiem.

Ale jeśli na stałe X5 zagości u mnie, to może i rozwinę, łącznie z opisem zmian pomiędzy softami? Albo choćby bezpośrednie porównanie z iModem na tym samym wzmaku. Teraz nie chciałem lecieć po łebkach i opisywać tylko pierwsze wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fajne pióro, miło się czyta...

chyba klawiaturę a nie pióro :P , ale fakt dobrze się czyta :)

 

Aż nabrałem ochoty na zakup tego grajka, tylko, że jest konkurent - DX90. Przydałaby się recka porównawcza tych dwóch grajków, wtedy byłoby jaśniej w kwestii "co kupić?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Warszawiak masz problem ? eeeeee kurde to ja już na meecie sobie posłuchałem x5 vs dx90 bez RB jakieś wnioski gdzieś zapisałem.

Bo najlepszy jest odsłuch na własne uszy :)

 

Mało tego na tym meecie były dwie sztuki x5 i dwie sztuki dx90 :D ale wiem RA był większym kąskiem :P:D

 

Ymmmm jednak pióro jest płynniej, skąd wiesz czy nie rysikiem pisane ? :D

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażeń z porównania obu grajków tj X5 i dx90 jest dość pełno na forum.

Ja to bym chciał mieć podane jak na tacy, a nie gdzieś szukać po internetach ;) - najlepiej wnioski kogoś o zbliżonych upodobaniach brzmieniowych do moich (czyli nie rettera ;) ).

 

A orientuje się ktoś może jak się ma X5 do S:Flo2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Warszawiak masz problem ? eeeeee kurde to ja już na meecie sobie posłuchałem x5 vs dx90 bez RB jakieś wnioski gdzieś zapisałem.

Bo najlepszy jest odsłuch na własne uszy :)

 

Ymmmm jednak pióro jest płynniej, skąd wiesz czy nie rysikiem pisane ? :D

To do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności