Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, nsk napisał:

Postęp jak cholera u tego Sennka. Wypadałoby, żeby odpoczęli po tych ciężkich 23 latach intensywnych badań.

Ja bardziej byłbym zainteresowany wskrzeszonymi HD 540S. Jakaś tak kolekcjonerska edycja, gdyby było w nich wszystko na bum, cyk, cyk. Brałbym, choćby za 3 tysiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, a akurat są za 3tys HD800 na alledrogo...he,he. Z lepszym kablem ,brać...

Oż ty ,już cena wzrosła o 500zł...Miałem brać, bo z tym kablem to dobry deal.

Za dużo chwaliłem HD800 i sprzedawca podnosi cenę:D

http://allegro.pl/sennheiser-hd-800-forza-noir-hpc-mk2-okazja-i6968859824.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem... na massdropie kolejny drop HD6XX - 4,5tys. sztuk, chyba chcą sprzedać je zanim ludzie zauważą HD660S lub na fali hype HD660S skuszą się na tańsze HD6xx :P

 

6 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Zgadza się, a akurat są za 3tys HD800 na alledrogo...he,he. Z lepszym kablem ,brać...

Oż ty ,już cena wzrosła o 500zł...Miałem brać, bo z tym kablem to dobry deal.

Za dużo chwaliłem HD800 i sprzedawca podnosi cenę:D

http://allegro.pl/sennheiser-hd-800-forza-noir-hpc-mk2-okazja-i6968859824.html

 

To podnoszenie cen też widzę ostatnio często, to samo choćby NH ostatnio +100zł. Chyba wynika to z tego, że jak kapną się ile allegro obecnie sobie życzy prowizji to podnoszą. Jednak dziwi mnie sytuacja wiele sklepów, które na forum allegrowym narzekają, jakie to podwyżki, a w swoich sklepach sprzedają w tej samej cenie bez żadnego upustu i praktycznie żaden sklep nie oferuje taniej wysyłki, a na allegro w wielu aukcjach dają wysyłkę do wyboru i koloru, od kilku złotowych zwykłych listów, poleconych przez paczkomaty i kończąc na paczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bakus1233 napisał:

HD800 to niby takie HD540S

ocb z tym S na końcu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy debatować nad czymś takim.. to obstawiam, że ulepszenia są większe niż przemalowanie słuchawek, dlatego model wyżej ;) Inaczej mówiąc, nie będzie to skok w bok jak HD800s (klasa jak HD800 tylko sygnaturka poszła w muzykalność), a wyższy model od HD650. A się nazywa 660, a nie 680, po to, żeby zostawić miejsce dla nowych modeli w przyszłości, tzn. HD670 w 2049 i HD680 w 2099 itd. ;)

Edytowane przez oblivion
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po głębszej analizie:

660 bo poprawili efektywność i dodali znaczek Sennka na siatce, no i maznęli na czarno :P
S bo to w końcu HD650 na sterydach ;)

co do tego przetwornika nie wiadomo jeszcze co to jest - może tam siedzieć nawet HD800 ;) Albo zwykłe 650 z jakąś lekką zmianą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem... na massdropie już sprzedało się dzisiaj ponad 1000sztuk..  i jest ankieta w jakim kolorze ludzie chcieliby widzieć 6xx https://www.massdrop.com/vote/-Community-What-color-would-you-like-to-see-the-HD-6XX-headphones-in :P

Teal HD 6XX HeadphonesBurgundy HD 6XX HeadphonesChocolate HD 6XX HeadphonesEmerald HD6XXMassdrop x Sennheiser HD 6XX Headphones | Price & Reviews | Massdrop

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Compton napisał:

Mi też się podobają. :)

Ten marmurek z HD600 czy szaro bury z HD650 to było słabe.

 

No właśnie ja do dziś nie potrafię zrozumieć kto i w jakim celu tak "skrzywdził" naprawdę fajne i nieźle grające słuchawki jakimi są HD600 i HD650 tworząc taką kolorystykę. Za to te 660s prezentują się świetnie. Oby tak samo zagrały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności