Skocz do zawartości

retter

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam bardzo wysoka jakość kabla od Fatso. Różnica jest ogromna jak bym sam nie usłyszał to bym nie uwierzył :) Polecam . ps to już 2 kabel w moich ts-671 teraz to jest to.

no jest trochę różnicy, nie powiem, ale czy zaraz ogromna... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakim modzie ?? Chodzi o kabel ??

Tym modzie http://forum.mp3store.pl/topic/97079-takstar-ts-671/page-17#entry1039081

Dodatkowo jeszcze w moich jest podkładka z pianki pod padami, żeby było szczelniej (więcej niskiego basu), żeby były dalej od ucha (mniej midbasu + poprawiona wygoda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianka zwykła jak pod panele (2-3mm), taki krążek wokoło pod padem - trochę odsuwa ucho od przetwornika. Na początku to właściwie tylko tą piankę zrobiłem, bo sprawdziła się bardzo dobrze w uszczelnieniu padów beyera DT250, jednak w tym wypadku się nie sprawdziła, bo pady nie są od spodu skórzane i nie tylko dziurki trzeba było uszczelnić. Przy okazji zaobserwowałem poprawę komfortu i lekkie zmniejszenie midbasu, dlatego też i pianka została po uszczelnieniu plastrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Perul że po Twoim modzie z lekkim uszczelnieniem tą taśmą jest lepszy impakt basu. Opisz coś odnośnie tej pianki pod padami więcej...

Nie baw się w pół środki weź pady hm5 i zamocuj je tak jak Peurl na tdsach, ale to nadal buda otwarta. A 671 maja muszlę sporą i można się pokosić o jej zamknięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barthuss

 

Potwierdzam Perul że po Twoim modzie z lekkim uszczelnieniem tą taśmą jest lepszy impakt basu. Opisz coś odnośnie tej pianki pod padami więcej...

Nie baw się w pół środki weź pady hm5 i zamocuj je tak jak Peurl na tdsach, ale to nadal buda otwarta. A 671 maja muszlę sporą i można się pokosić o jej zamknięcie.

 

 

No ja próbowałem z padami od TS670 i było tragicznie, studnia po prostu. Próbowałeś te pady od HM5 na TS671?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że padów od HM5 nie naciągniesz na TS671, ale może od EVO wejdą.

 

Co do TS670 to podejrzewam, że efekt podobny jak przesiadka z HD330 na HD440, z tym, że jeszcze bardziej, bo HD330 są półotwarte a HD440 mają spore basreflexy podczas gdy TS671 otwarte a TS670 całkowicie zamknięte.

Imo HD440 po drobnych poprawkach (dogięcie pałąka i wytłumienie muszli) są całkiem niezłe. Podejrzewam, że w najbliższej przyszłości to właśnie one trafią na mój warsztat ;) .

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem ja swoje sd671 zamykam i studni nie ma, ale muszla jest 4x mniejsza,

dźwięk właśnie traci tą otwartość, rozchodzenie się dźwięki na boku scena maleje wraz z wszystkimi instrumentami etc

dudnienia i studni nie ma a wytłumienia brak więc gadać to jedno sprawdzić to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam UAE23 + klona (na wypasie) - neutralne i przestrzenne brzmienie. Jeszcze nie spotkałem słuchawek, z którymi by to co najmniej nieźle nie grał ten tor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja bym odradzał Fiio E07K do tych słuchawek. W takim połączeniu robi się krzykliwie na górze i uwypuklają się sybilanty.

Krzykliwie na górze z 671 i fiołka e07 to żart czy mam się zacząć zastanawiać czy mam zdrowy słuch ?

 

Same 671 mają obcięta górę, ten e07k tez słynie z małej sceny i obciętej góry.

Ale to wszystko tłumaczy skoro masz hd650 bo dla mnie 600 mają obciętą górę (sławny kocyk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności