Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Jaro54 napisał:

Poprzednie DT6 i DT6 Pro biły 215-stki na głowę pod względem, chyba że komuś pasuje taki zamulony dźwięk. Jeśli nie zepsuli to powinno być jeszcze lepiej 

To coś co kosztuję 500zł jest gorsze od 80zł?

Po co zatem przepłacać i kupowac drożyznę? 

hifi walker a7 plus tych iemów już nie produkują"? Ktoś je poleca?

Pomyliło mi się z Westone.

Edytowane przez marco-polo
poprawiona nazwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215 to chyba najgorsze Shure'y, a cena ich to abstrakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marco-polo napisał:

To coś co kosztuję 500zł jest gorsze od 80zł?

Po co zatem przepłacać i kupowac drożyznę? 

hifi walker a7 plus tych iemów już nie produkują"? Ktoś je poleca?

Pomyliło mi się z Westone.

A to coś dziwnego i to jeszcze w audio? Ponadto lepsze/gorsze to w tym wypadku pojęcie względne.

 

Szkoda, że nie ma realnych zdjęć tych nowych Senferów tylko same rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://en.chi-fiear.com/bestenliste

jakaś strona cz chi-fi możliwe że tutaj wcześniej się pokazywała. Coś jak audiobudget.

3 godziny temu, Jaro54 napisał:

215 to chyba najgorsze Shure'y, a cena ich to abstrakcja

A to ciekawa opinia bo ktoś opisywał dawno temu że są super. 

Widocznie Tobie granie ich nie odpowiada ale mi pasują.

5 minut temu, marco-polo napisał:

https://en.chi-fiear.com/bestenliste

jakaś strona cz chi-fi możliwe że tutaj wcześniej się pokazywała. Coś jak audiobudget.

A to ciekawa opinia bo ktoś opisywał dawno temu że są super. 

Widocznie Tobie granie ich nie odpowiada ale mi pasują.

O ciekawe ta strona to w 90% z waszymi opiniami więc strona ciekawa.

Chodzi mi o to czy dobre czy złe. Jak widać wasze pozytywne opinie w ich zestawieniu to ktoś tam musi mieć dobre ucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marco-polo napisał:

To coś co kosztuję 500zł jest gorsze od 80zł?

Po co zatem przepłacać i kupowac drożyznę? 

hifi walker a7 plus tych iemów już nie produkują"? Ktoś je poleca?

Pomyliło mi się z Westone.

 

SE215 to dobre słuchawki, ale obecnie w okolicach 500 zł można dostać inne, wyraźnie lepsze modele, np. Etymotic ER2 czy Moondrop Starfield. Mimo wszystko SE215 nadal mogą być atrakcyjną opcją do konkretnych zastosowań - przede wszystkim to są słuchawki dające chyba najlepszą możliwą izolację od otoczenia, więc jeśli izolacja się liczy, to warto je brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

SE215 to dobre słuchawki, ale obecnie w okolicach 500 zł można dostać inne, wyraźnie lepsze modele, np. Etymotic ER2 czy Moondrop Starfield. Mimo wszystko SE215 nadal mogą być atrakcyjną opcją do konkretnych zastosowań - przede wszystkim to są słuchawki dające chyba najlepszą możliwą izolację od otoczenia, więc jeśli izolacja się liczy, to warto je brać pod uwagę.

Zawsze coś kosztem czegoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Hustler napisał:

Specjalnie kupiłem białe KZ EDX dla białych Star tipsów. :lol:

Przy okazji zmieniłem rozmiar nakładek na M (wcześniej były L) i jest wręcz idealnie. Słuchawek w zasadzie nie czuć w uchu, a z S-XFI AMP grają świetnie.

BLON.jpg

Można pełną nazwę gumek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Hustler napisał:

Specjalnie kupiłem białe KZ EDX dla białych Star tipsów. :lol:

 

 

Specjalnie kupiłem Sony MH1C dla czarnych miękkich tipsów... 🙄 właśnie pod 03..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Hustler napisał:

SG-03 są na tyle dobre i efektowne, że je zatrzymałem. Jeśli SG-01 będą miały adekwatną jakość, to na pewno warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Nazar70 napisał:

SG-03 są na tyle dobre i efektowne, że je zatrzymałem. Jeśli SG-01 będą miały adekwatną jakość, to na pewno warto się zainteresować.

 

SG-03 można wyrwać za mniej niż 50$, cena naprawdę super, szkoda że ciut ciężkie i farba z ostrych rantów złazi, więc nie wygląda to zbyt dobrze. Ot takie marudzenie domorosłego estety ;)

MajFriendy powiedziały że SG-01 po 10.07 będą dostępne (SA i LuckLZ). Pisałem żeby dodali teraz do sklepu, bo mam kupon Ali na 5$ aktualny do 26.06. Jak na razie ma Penon ma, ale oni na paczce deklarują dokładną kwotę zakupu, więc jak to będzie wyglądać z opłatami celnymi, to trudno powiedzieć.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły Tanchjim Tanya do mnie. W sumie ok słuchawki. Nie mają co prawda zejścia Sony MH75x, ale nie są męczące. Blony raczej nie wydają się zagrożone. Droższe doki rozjadą je separacją, sceną itd. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, requal napisał:

Blony raczej nie wydają się zagrożone.

ale że które Blony?

 

A tak przy okazji ktoś coś wie? https://www.aliexpress.com/item/4000624541128.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.551a4705myTqjm&algo_pvid=7c7f8a84-1ee5-48e9-887c-0a6809d0d696&algo_exp_id=7c7f8a84-1ee5-48e9-887c-0a6809d0d696-0 

darzony przeze mnie dużą sympatią producent ale pierwsze słyszę. 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, requal napisał:

Przyszły Tanchjim Tanya do mnie. W sumie ok słuchawki. Nie mają co prawda zejścia Sony MH75x, ale nie są męczące. Blony raczej nie wydają się zagrożone. Droższe doki rozjadą je separacją, sceną itd. 

 

Mam podobne odczucia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2021 o 08:54, Nazar70 napisał:

SG-03 są na tyle dobre i efektowne, że je zatrzymałem. Jeśli SG-01 będą miały adekwatną jakość, to na pewno warto się zainteresować.

Mnie kusiły wczoraj, ale ostatecznie wziąłem Senfer DT9, a i tak obawiam się, że mam tego za dużo, więc jutro robię inwentaryzację. ;)

 

W dniu 25.06.2021 o 09:20, Mr Krzychoo napisał:

 

SG-03 można wyrwać za mniej niż 50$, cena naprawdę super, szkoda że ciut ciężkie i farba z ostrych rantów złazi, więc nie wygląda to zbyt dobrze. Ot takie marudzenie domorosłego estety ;)

MajFriendy powiedziały że SG-01 po 10.07 będą dostępne (SA i LuckLZ). Pisałem żeby dodali teraz do sklepu, bo mam kupon Ali na 5$ aktualny do 26.06. Jak na razie ma Penon ma, ale oni na paczce deklarują dokładną kwotę zakupu, więc jak to będzie wyglądać z opłatami celnymi, to trudno powiedzieć.

Oglądałem parę dni temu recenzję jakiegoś rosjanina to strasznie poharatane były ranty w tych jego dokanałówkach i mówił, że takie już przyszły. W ogóle to jedyna negatywna recenzja z jaką się spotkałem, choć te pozytywne też można policzyć na palcach jednej ręki, bo póki co ten model przeszedł bez większego echa. Wczoraj na ali były dostępne SG-01 za 30 albo 40$, ale teraz już ich nie widzę.

 

W dniu 25.06.2021 o 14:46, marco-polo napisał:

Ja mam zwykłe NX7 i moim zdaniem są kiepskie. Tych PRO nie znam, ale strasznie namieszali z tym modelem, bo jest jeszcze MK2 i MK3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Hustler napisał:

obawiam się, że mam tego za dużo, 

Też mam już za dużo - ostatnio przyszły do mnie TRN CS1 i TFZ My Love 4 - przesłuchałem i...  schowałem do pudełek :D Jak będę miał czas to wystawię do sprzedaży - mi nic nowego nie wniosły. Natomiast SG-03 zostawiam - nie zakładam ich często ale one mają coś w sobie i nie chcę się ich pozbywać. Ranty?  U mnie są jak brzytwa - bez zmian - może mam pot mniej żrący 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Hustler napisał:

Mnie kusiły wczoraj, ale ostatecznie wziąłem Senfer DT9, a i tak obawiam się, że mam tego za dużo, więc jutro robię inwentaryzację. ;)

 

Oglądałem parę dni temu recenzję jakiegoś rosjanina to strasznie poharatane były ranty w tych jego dokanałówkach i mówił, że takie już przyszły. W ogóle to jedyna negatywna recenzja z jaką się spotkałem, choć te pozytywne też można policzyć na palcach jednej ręki, bo póki co ten model przeszedł bez większego echa. Wczoraj na ali były dostępne SG-01 za 30 albo 40$, ale teraz już ich nie widzę.

 

Ja mam zwykłe NX7 i moim zdaniem są kiepskie. Tych PRO nie znam, ale strasznie namieszali z tym modelem, bo jest jeszcze MK2 i MK3.


LuckLZ dodał dla mnie przedsprzedażowo SG01, z kuponem Ali wyszły mnie niecałe 35$. Zamówienie sobie czeka nieopłacone (20 dni jest na zapłatę) do premiery i wtedy podejmę decyzję. Jeśli chodzi o wygląd i wielkość dużo bardziej od SG03 do mnie przemawiają.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, arus082 napisał:

Panowie, potrzebuję słuchawek do 70 zł tylko i wyłącznie do muzyki rap, hip hop.

Polecicie coś dobrego? :) 

Słuchawki dokanałowe, z kablem.

Dołóż 3 dyszki do blon 03, fajnie grają rap :) 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/blon-bl-03-bl03-sluchawki-dokanalowe-nowe-CID99-IDJYonA.html

(Oferta nie jest moja)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności