Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

A ja nie :) już iBasso IT01X były ponadplanowy wydatkiem, więc "słuchawkowym skrytozachwalaczom mówię stanowcze NIE"

Nie narzekaj, bo jak Ci IT01X nie podejdą, to nie odkupię ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nazar70 napisał:

A tak przy okazji sprawdź odpowiedź w odpowiednim wątku 😜

 

Chodzi Ci o, cytuję: "Też tak sądzę - tutaj chyba nie za bardzo jest potrzeba zmiany - na stokowym kablu grają bardzo dobrze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Chodzi Ci o, cytuję: "Też tak sądzę - tutaj chyba nie za bardzo jest potrzeba zmiany - na stokowym kablu grają bardzo dobrze."

Zwracam honor - gdzieś zeżarło moją, wczorajszą odpowiedź - pisałem, że balans daje bardzo dobre, przewidywalne efekty - scena się powiększa - rozszerza się na boki oraz poprawia się zdecydowanie separacja. Także - warto.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nazar70 napisał:

Zwracam honor - gdzieś zeżarło moją, wczorajszą odpowiedź - pisałem, że balans daje bardzo dobre, przewidywalne efekty - scena się powiększa - rozszerza się na boki oraz poprawia się zdecydowanie separacja. Także - warto.

 

A już myślałem że oślepłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, docentore napisał:

Tanya to będzie hit. Jedna z fajniejszych średnic jakie słyszałem w IEMach. Ever.

 

Bezsprzecznie. Jakość do ceny  - nie do pobicia ! 😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 18:56, marco-polo napisał:

Za 77$ przecena na ali 42%

https://www.headfonia.com/whizzer-he01-review/ to te?

1 minutę temu, marco-polo napisał:

Jak któreś mi padną to może miejsce w pokoju się zmieści bo nie ma miejsca. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 17:37, marco-polo napisał:

https://www.headfonia.com/whizzer-he01-review/ to te?

Jak któreś mi padną to może miejsce w pokoju się zmieści bo nie ma miejsca. xD

 

Pudełko jest ładne i eleganckie, ale nie przesadzałbym z jego wielkością. Mikrofalówka ma większe pudełko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2021 o 14:16, Birken napisał:

A jak wygląda izolacja w Tanyach? Jak grubość tulejki?

Ciężko mi powiedzieć, bo słuchałem głównie w domu. Tulejka standardowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nazar70 napisał:

Kolejna zabawka do Gangu Taniaków :D TRN 1DD za czydzieści pienć zeta.

 

1757860873_TRN1DD.jpg.24917a5c01b5896c4cb5f6cb503afa50.jpg

 

Co to som za słuchawki? Jakaś zapowiedź dopiero? Czy już czymiesz je w uszach swych ;) 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Co to som za słuchawki?

TRN 1DD CS1- taka łoryginalna nazwa. Nie czymiem ale som łone juźci. Wejdźta do ofiszjalnego na Ali TRN 😉 

Edytowane przez Nazar70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nazar70 napisał:

TRN 1DD CS1- taka łoryginalna nazwa. Nie czymiem ale som łone juźci. Wejdźta do ofiszjalnego na Ali TRN 😉 

 

Znalazłem - 10 mm Shock HIFI Dynamic Unit. Cza brać ;) Te przezroczyste wyglądają całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hustler napisał:

Tak jak zawiodłem się na TRN VX, tak MT1 zrobiły na mnie mega dobre wrażenie i pewnie dam szansę temu nowemu modelowi. Natomiast ostatnio łapię się na tym, że bardzo często korzystam z CCA CSN z tipsami BGVP.

cca csn.jpg

 

Te CSN też mają tak podbita wyższą średnicę i sopran, jak MT1? Bo gdzieś czytałem, że sa łagodniejsze, ale nie wiem czy to prawda, a nie chcę kupować koeljnych słuchawek których nie będe w stanie słuchac bez EQ :) W MT1 podoba mi się bas, ale góry jest za dużo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba_622 Porównam je na spokojnie wieczorem albo jutro rano, ale dla mnie MT1 są już jak najbardziej słuchalne, choć korzystam z nich podczas biegania i treningów na zewnątrz, więc mam wtedy też inne oczekiwania co do dźwięku. Na pewno są łagodniejsze i równiejsze niż KZ EDX, które potrafiły mnie zmęczyć już po niecałych 30 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hustler napisał:

@Kuba_622 Porównam je na spokojnie wieczorem albo jutro rano, ale dla mnie MT1 są już jak najbardziej słuchalne, choć korzystam z nich podczas biegania i treningów na zewnątrz, więc mam wtedy też inne oczekiwania co do dźwięku. Na pewno są łagodniejsze i równiejsze niż KZ EDX, które potrafiły mnie zmęczyć już po niecałych 30 minutach.

 

Zamówiłem :) W sumie chyba ostatni czas żeby kupić coś tanio z Aliexpress, więc zaryzykowałem :)

Też używam MT1 do biegania, ze spinfitami brzmią już nieźle, ale nadal tego podbicia na wyższej średnicy jest dla mnie za dużo. Gdyby CSN okazały się chociaż trochę łagodniejsze, to byłbym zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że to naprawdę duże słuchawki - wrzucałem zdjęcia porównujące je do KZ ZSX, DQ6 i bodajże CCA C10. Są największe z tej paczki, choć dla mnie wygodne z uwagi na dobre wyprofilowanie. Tipsy z zestawu to badziewie. Ja ostatnio oprócz KZ Startips korzystam z różnych modeli BGVP oraz jachichś chińskich whirlwindów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co? Oni na poważnie tym razem z tymi opłatami skarbowymi, czy tak jak zwykle zostanie to ominięte przez Chińczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, requal napisał:

I co? Oni na poważnie tym razem z tymi opłatami skarbowymi, czy tak jak zwykle zostanie to ominięte przez Chińczyków?

"Jesteśmy przygotowani, jeszcze nie publikujemy konkretnych informacji. Dla klientów zmiana nie będzie odczuwalna, nie mają się czego obawiać."  - biuro prasowe AliExpress


https://biznes.radiozet.pl/News/Od-lipca-2021-podatek-od-zakupow-na-AliExpress

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności