Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

@Kuba_622 właśnie widziałem jakieś poruszenie na grupach ChiFi odnośnie tego modelu. Kolorów dużo, wyglądają ciekawe, chociaż takie jakby "kobiece" bardziej - jak biżuteria. Ale jednak to Senfer, więc wolałbym poczekać na opinie, bo z tą marką bywa różnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Nesper napisał:

@Kuba_622 właśnie widziałem jakieś poruszenie na grupach ChiFi odnośnie tego modelu. Kolorów dużo, wyglądają ciekawe, chociaż takie jakby "kobiece" bardziej - jak biżuteria. Ale jednak to Senfer, więc wolałbym poczekać na opinie, bo z tą marką bywa różnie...

 

Mają pomysły ci Chińczycy :) Ale raczej nie mógłbym nosić takiej odpustowej biżuterii, nawet jakby to świetnie grało ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tak, w sumie to nie pisałem nic do nich, a oni po prostu wysłali kolejną paczkę. Nie wiem co w niej było, ale pojawiła mi się na starym numerze przesyłki Inpost i jak do nich napisałem to się dowiedziałem, że wysłali kolejną paczkę z własnej inicjatywy, ale niestety na tej samej etykiecie. Inpost niestety paczkę zawrócił, a BQEYZ wysłało kolejną.. ze Springami 1  
Eee, to szacun, jednak wyszli z twarzą. Dobrze, że chociaż Ty miałeś szczęście, u mnie po nich pozostał jedynie niesmak i totalna alergia na Lucky Bag. Jakiekolwiek.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tak, w sumie to nie pisałem nic do nich, a oni po prostu wysłali kolejną paczkę. Nie wiem co w niej było, ale pojawiła mi się na starym numerze przesyłki Inpost i jak do nich napisałem to się dowiedziałem, że wysłali kolejną paczkę z własnej inicjatywy, ale niestety na tej samej etykiecie. Inpost niestety paczkę zawrócił, a BQEYZ wysłało kolejną.. ze Springami 1  
Eee, to szacun, jednak wyszli z twarzą. Dobrze, że chociaż Ty miałeś szczęście, u mnie po nich pozostał jedynie niesmak i totalna alergia na Lucky Bag. Jakiekolwiek.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy w zależności od budowy ucha, doboru tipsów inaczej będzie inaczej odbierał. Ja mam EA3 i w normalnych warunkach jest ok. Jeśli nie pracują koło ciebie młotem pneumatycznym lub nie jesteś na płycie lotniska w czasie startu odrzutowca to będzie ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, Jaro54 napisał:

Każdy w zależności od budowy ucha, doboru tipsów inaczej będzie inaczej odbierał. Ja mam EA3 i w normalnych warunkach jest ok. Jeśli nie pracują koło ciebie młotem pneumatycznym lub nie jesteś na płycie lotniska w czasie startu odrzutowca to będzie ok. 

Ok. Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.thomann.de/pl/superlux_hd_660_pro.htm

 

 

Moze kogos zainteresuja. Wygladaja niezle. 

 

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat się przymierzam do zakupu Superlux HD 660 bo szukam znów zamkniętych po rozstaniu z DT150. Zwykłe 660 miały bardzo rożne opnie a podejrzewam że to przez bardzo różną budowę :P Pytanie jak to Pro gra? Recenzja jakaś w sieci istnieje? Wyglądać to wyglądają nawet bardzo dobrze. Muszle jakby słuszniejszych rozmiarów, pady welurowe, chyba fajny pałąk. Jest zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Birken napisał:

Akurat się przymierzam do zakupu Superlux HD 660 bo szukam znów zamkniętych po rozstaniu z DT150. Zwykłe 660 miały bardzo rożne opnie a podejrzewam że to przez bardzo różną budowę :P Pytanie jak to Pro gra? Recenzja jakaś w sieci istnieje? Wyglądać to wyglądają nawet bardzo dobrze. Muszle jakby słuszniejszych rozmiarów, pady welurowe, chyba fajny pałąk. Jest zagadka.

Tylko pierwsze wrażenia

https://www.facebook.com/210465726387310/posts/852506755516534/?app=fbl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birken napisał:

Pytanie jak to Pro gra?

Widzę, że najprawdopodobniej ten sam przetwornik co w zwykłych HD660, bo też 150 ohm, więc dobrej jakości wysokich tonów to bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birken napisał:

jak to Pro gra?

Zawsze można spróbować popytać tego gostka z linku na fb. Sympatyczny i komunikaywny. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perul napisał:

dobrej jakości wysokich tonów to bym się nie spodziewał.

Z nim tak źle definitywnie czy może wina strojenia? Że tak zapytam fachowca 😉

Własnie dlatego spodobały mi się te jakby głębsze muszle. Dołożenie wytłumienia wydaje mi się powinno sporo zdziałać. 

49 minut temu, requal napisał:

Zawsze można spróbować popytać tego gostka z linku na fb. Sympatyczny i komunikaywny. 

napisane tam że teraz nie może porównać ze swoimi dt770. No i ja pejsbooka nie mam. Ale jeśli to nie niska jakość przetwornika jako taka a zbyt duża ilość i odbicia to na to prosty sposób jest. 

Ale to już niech mądrzejsi w temacie ocenią 😉

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Birken napisał:

Z nim tak źle definitywnie czy może wina strojenia? Że tak zapytam fachowca 😉

Nie wiem jak w tych Pro, ale HD660 mają jedne z najsłabszych wysokich tonów jakie słyszałem i jest to niestety zasługa przetwornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, requal napisał:

Można by go zapytać o fotkę drivera, bo to majsterkowicz, ale zrobi co zrobi. 

Napisałem do Niego.  - "I will have a look"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie tego drivera z SL HD660 Pro. I co powiecie? @Perul chyba bardzo podobny? 

Capture+_2020-12-04-11-40-15.png

4 godziny temu, ichris napisał:

Nadszedł czas na zmianę budżetowych doków. Co teraz polecicie do M0 na kabelku jako naturalny upgrade KZ ZSR :) ?

Za ile? 

4 godziny temu, ichris napisał:

Nadszedł czas na zmianę budżetowych doków. Co teraz polecicie do M0 na kabelku jako naturalny upgrade KZ ZSR :) ?

Za ile? 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ichris napisał:

Nie myślałem o konkretnej kwocie. Tak, żeby miało to sens i był upgrade w stosunku do ZSR.

Isn H40. Spory upgrade, ale i cena odpowiednio wieksza, teraz na Aliexpress 735,81 zł 

Natomiast z rodziny KZ, aktualnie ZAX są topową hybrydą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, requal napisał:

Isn H40. Spory upgrade, ale i cena odpowiednio wieksza, teraz na Aliexpress 735,81 zł 

Natomiast z rodziny KZ, aktualnie ZAX są topową hybrydą. 

Problemy z czytaniem @requalto miejsce na tanie słuchawki.

34 minuty temu, ichris napisał:

Nie myślałem o konkretnej kwocie. Tak, żeby miało to sens i był upgrade w stosunku do ZSR.

A jak te ZSR grają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jaro54 napisał:

Problemy z czytaniem @requalto miejsce na tanie słuchawki.

A jak te ZSR grają? 

"Widzisz drzazgę w oku brata swego.."

Nie określił budżetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, requal napisał:

@Perul chyba bardzo podobny? 

Chyba nawet identyczny, łącznie z "ramką" w której przetwornik siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, piątunio jest, piję za Wasze zdrowie :)

Chodzi mi po głowie zakup dwóch par, jedne droższe i tu mam dwóch kandydatów FH3 i E1. Ale te drogie chińskie h40 może są warte uwagi zamiast bardziej remonowanych braci?

 

Natomiast z tańszych, myślałem o blonach ale na KZ zawsze jestem chętny jeśli wciąż trzymają formę. 

 

ZSR to typowa V-ka, rozrywkowe ale bez kocyka. Nie jest to wyrafinowany dźwięk ale dają radę jak na swoją niską cenę :)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności