Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Nesper napisał:

Nikt się ostatnio nie chwalił. Ale wydaje mi się, że jest bez cudów. O ile bas wzmocnili, tak subbasu prawie nie ma i nadal mimo wszystko, jest to jasne strojenie. 

Tzw. High low end iems. Reklamują pozytywnie tutaj i opisują.

https://www.head-fi.org/showcase/moondrop-ssp-super-spaceship-pulse.24772/reviews

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, marco-polo napisał:

Tzw. High low end iems. Reklamują pozytywnie tutaj i opisują.

https://www.head-fi.org/showcase/moondrop-ssp-super-spaceship-pulse.24772/reviews

 

Wiem, często ich przeglądam. Ale nie sądzę, aby te słuchawki były przełomowe w tej cenie. Stawiam, że kupisz kolejne typowe Chińskie IEMy jasno zestrojone. To już chyba Heart Mirror byłby lepszy. Na Headfi jest tam mały hype na nie. Ale zastrzegają, że potrzebują solidnego wzmocnienia. 

Edytowane przez Nesper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nesper napisał:

Wiem, często ich przeglądam. Ale nie sądzę, aby te słuchawki były przełomowe w tej cenie. Stawiam, że kupisz kolejne typowe Chińskie IEMy jasno zestrojone. To już chyba Heart Mirror byłby lepszy. Na Headfi jest tam mały hype na nie. Ale zastrzegają, że potrzebują solidnego wzmocnienia. 

Na Cyberpunk2077 też robią hype a gorszy od Wiedźmina 3. 

Ciągle nam wmawiają że nowe lepsze i że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marco-polo napisał:

Na Cyberpunk2077 też robią hype a gorszy od Wiedźmina 3. 

Ciągle nam wmawiają że nowe lepsze i że warto.

Ja tutaj widzę raczej małe rozpieszczenie. Zestaw HM jest lepszy. A cena przecież podobna do MD. HM ma mieć lepszą barwę nawet od Blonów, ale za to przeciętną scenę. Wokal jest cienki, dla niektórych za cienki. Ale to już zależy od muzyki, którą się preferuje. 
Kiedy porównywali T2 Plus do SSR, to największą różnicę wykazywali w słabym basie u SSR. Czyli stawiam, że SSP będzie bardzo podobny do T2 Plus. Czyli nic szczególnego. Ale jeśli bas nie jest dla Ciebie kluczowy, to możesz spróbować. Z przyjemnością poznam Twoją opinię.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2020 o 13:12, SeagaL napisał:

W mojej ocenie ZSX są dużo bezpieczniejsze. Zdecydowanie to lepsze granie. 
 

 

Zaciekawiły mnie te słuchawki. Przeczytałem recke, potem drugą i chciałbym je sprawdzić. Gdzie je teraz zanabyć w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zaciekawiły mnie te słuchawki. Przeczytałem recke, potem drugą i chciałbym je sprawdzić. Gdzie je teraz zanabyć w dobrej cenie?
Chociażby tutaj
https://a.aliexpress.com/_mqPlyKt

Ja kupowałem w tym sklepie (i wielu kolegów z forum). To nasz zaprzyjaźniony friend. Napisz do niego, że jesteś od nas z polecenia i na pewno jeszcze dostaniesz jakąś zniżkę. Możesz się również powołać na kolegę@ryankgb

Za takie pieniądze to naprawdę kulturalne granie. Polecam jak najbardziej.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi coś właśnie intuicja podpowiadała, a majka nie potrzebuje więc szkoda tracić na SQ ;)  Szkoda, że są takie duże, przez co pewnie będą wystawać ale za to są ładne w tej ciemniejszej wersji z zielonym akcentem :D

Edytowane przez ichris
lit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić Was o pomoc. Szukam słuchawek BT. Zastosowanie głównie na siłowni. Słucham głównie hip-hop, a nie chciałbym wydać więcej niż 250zl. Dobrze aby miały mikrofon.Do tej pory użytkowałem Spunky Beata, które oceniam dość dobrze. Czy jestem w stanie coś znaleźć w tej cenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mateo1977 napisał:

Chciałbym prosić Was o pomoc. Szukam słuchawek BT. Zastosowanie głównie na siłowni. Słucham głównie hip-hop, a nie chciałbym wydać więcej niż 250zl. Dobrze aby miały mikrofon.Do tej pory użytkowałem Spunky Beata, które oceniam dość dobrze. Czy jestem w stanie coś znaleźć w tej cenie?

 

zapytaj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mateo1977 napisał:

Chciałbym prosić Was o pomoc. Szukam słuchawek BT. Zastosowanie głównie na siłowni. Słucham głównie hip-hop, a nie chciałbym wydać więcej niż 250zl. Dobrze aby miały mikrofon.Do tej pory użytkowałem Spunky Beata, które oceniam dość dobrze. Czy jestem w stanie coś znaleźć w tej cenie?

 

 

Jeśli wystarczy Ci 2h na baterii to KZ Z1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiś fajny kabelek mmcx do LZ A6 mini? W sumie dźwiękowo i ergonomiczne nie mam stockowi nic do zarzucenia, ale w dwóch egzemplarzach prawa słuchawka czasem po chwili zaczyna grać ciszej. Mam jeszcze inny kabelek, na którym nic się takiego nie dzieje (ale jest badziewny, bo nie ma na nim praktycznie nic a nic basu), więc to nie wina samych słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Play napisał:

Poleci ktoś jakiś fajny kabelek mmcx do LZ A6 mini? W sumie dźwiękowo i ergonomiczne nie mam stockowi nic do zarzucenia, ale w dwóch egzemplarzach prawa słuchawka czasem po chwili zaczyna grać ciszej. Mam jeszcze inny kabelek, na którym nic się takiego nie dzieje (ale jest badziewny, bo nie ma na nim praktycznie nic a nic basu), więc to nie wina samych słuchawek

Mam Kbear Rhyme i nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Gruby, ładny, tani, wytrzymały, przyjemny w dotyku i nie plącze się za bardzo. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest MeeAudio. Jakość, brzmienie i przede wszystkim przejściówki na wszystkie możliwe jacki po za 6,3 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Play napisał:

Poleci ktoś jakiś fajny kabelek mmcx do LZ A6 mini? W sumie dźwiękowo i ergonomiczne nie mam stockowi nic do zarzucenia, ale w dwóch egzemplarzach prawa słuchawka czasem po chwili zaczyna grać ciszej. Mam jeszcze inny kabelek, na którym nic się takiego nie dzieje (ale jest badziewny, bo nie ma na nim praktycznie nic a nic basu), więc to nie wina samych słuchawek

Ten stock wbrew wszelkim pozorom (sztywność) to bardzo dobry kabel. Ma niską rezystancję i mi a6 mini się bardzo fajnie słuchało - był dobrze dobrany. Żal mi go było bardziej niż dokow, bo dobrze mi pasował ergonomicznie do Blonów. :(

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Play napisał:

W takim razie coś jest nie tak, skoro prawa słuchawka nagle zaczyna mi grać ciszej. Chyba, że to efekt zassania?

Filtry czerwone, może inne też, łapią wilgoć. Może należy je odsuszyć.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności