Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ichris napisał:

Spokojnie Panowie, piątunio jest, piję za Wasze zdrowie :)

Chodzi mi po głowie zakup dwóch par, jedne droższe i tu mam dwóch kandydatów FH3 i E1. Ale te drogie chińskie h40 może są warte uwagi zamiast bardziej remonowanych braci?

 

Natomiast z tańszych, myślałem o blonach ale na KZ zawsze jestem chętny jeśli wciąż trzymają formę. 

 

ZSR to typowa V-ka, rozrywkowe ale bez kocyka. Nie jest to wyrafinowany dźwięk ale dają radę jak na swoją niską cenę :)

Tak jak myślałem chodzi Ci o punkt odniesienia z tańszych słuchawek - ZSR.

 

E1 nie trafily w moj gust, natomiast Fh3 tak. Bardzo fajne doki z nieco słabsza i mniej rozciągniętą górą, ale bez kłucia itd. Dobry bass i średnica. 

Blony są ok. Wystarczająco o nich napisano już.  Nie porównam z pamięci z FH3. Fh3 raczej grają bliżej większych braci niż mniejszych. Słuchałem ich po droższych dokach z przedziału 3-4k i nie miałem dysonansu, chociaż fakt, że praktycznie wyłącznie z telefonu LG. 

 

H40 górują nad nimi ogólnie holografią, rozmiarem sceny, większą transparentnością i teksturą dźwięków. 

 

Sporo zachwytów nad tymi nowymi KZ ZAX, myślę że jakbyś je wybrał to też byłby spory update. Edx bez problemu moim zdaniem w dobrym środowisku dla siebie grają lepiej niż KZ tamtej ery. 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, Perul napisał:

Chyba nawet identyczny, łącznie z "ramką" w której przetwornik siedzi.

Dzięki. To wszystko jasne w takim razie :)

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, requal napisał:

Blony są ok.

Jedzie do mnie Charmtek, który mi niedawno polecałeś. Jak się blony z nim zgrywają?

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PlayNie mailem już ich z Charmtekiem. Powinno być ok, bo to nie był mulasty grajek, przy tym górę miał delikatną. 

Edytowane przez requal
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZ ZS10 PRO nadal się bronią w cenie ok. 25$? Znajomy chce kupić kolejne chińskie dokanałówki (teraz też ma jakieś KZ, ale za kilka dolców) i się na nie nakręcił. Z tego co zrozumiałem to szuka przestrzennego grania na planie "V"
Myślę, że warto trochę dołożyć i wziąć ZSX. Są dużo lepiej zestrojone i do tego z pięknym basem.

ZS10 Pro grają przestrzennie, to fakt, ale wysoko są suche i piaszczyste. Ogólnie za taką kasę to jak najbardziej dobre słuchawki, ale jak masz nagranie gdzie dużo się dzieje na górze, szczególnie jakiś live - to robi się taki bałagan, że nie można głowy pozbierać. Jest sykliwie i sybilująco.

W mojej ocenie ZSX są dużo bezpieczniejsze. Zdecydowanie to lepsze granie, a cena tylko trochę wyższa.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał:

Witam. Z którego kupowaliście lucky bag i który zestaw?

Sklepu żeby móc loteryjnie wygrać dobry zestaw?

Gdzieś w komentarzu na Ali widziałem, że te droższe słuchawki to ktoś trafił Yinyoo D2b4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=78308]marco-polo[/mention] Ten drugi zestaw z NiceHCK M6 to już z pół roku temu widziałem.
Z kolei te Lucky Bagi z Wooeasy to widzę totalna loteria.
 
No chyba właśnie na tym polega idea Lucky Bag ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SeagaL napisał:

O którym Lucky Bag mówisz? Podeślij linka

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ja o tych od Kbear/Yinyoo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Kbear są dedykowane słuchawki ten lucky bag co kupiłem. To mam rozumieć że dostanę jakieś Kbear-y?

Warto kupować te lucky bag czy można alergii dostać od nich i nie warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, glan_ik napisał:

No chyba właśnie na tym polega idea Lucky Bag ;)

Niby tak, ale jednak nie do końca. Część sklepów losuje spośród tylko jednej marki albo określa, że w każdym lucky bagu będą np. dokanałówki + kabelek.

55 minut temu, marco-polo napisał:

No właśnie Kbear są dedykowane słuchawki ten lucky bag co kupiłem. To mam rozumieć że dostanę jakieś Kbear-y?

Warto kupować te lucky bag czy można alergii dostać od nich i nie warto?

Nie ma reguły, choć raczej stratny na nich nie będziesz. Z reguły otrzymuje się coś wartego nominalnie więcej niż koszt lucky baga, ale potem pewnie i tak większość osób sprzedaje tę elektronikę, bo coś im nie pasuje tzn. brzmienie/kształt/mają coś podobnego itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, mógłbym otworzyć sklep tyle mi się tego nazbierało xD. 

Nie mam czasu nacieszyć się tymi wszystkimi modelami a różnice są w niektórych niewielkie a w niektórych duże ale to zależne jest od jakości i ceny, chociaż nie zawsze.

 

Fukubukuro

Tłumaczenie z języka angielskiego-Fukubukuro to japoński zwyczaj noworoczny, w którym kupcy robią torby z nieznanymi losowymi treściami i sprzedają je ze znaczną zniżką, zwykle o 50% lub więcej od ceny katalogowej zawartych w nich przedmiotów. Niskie ceny są zwykle stosowane, aby przyciągnąć klientów do zakupów w tym sklepie w nowym roku. To chyba o to chodzi.

https://www.aliexpress.com/item/4000418878590.html te były na 11.11 chyba

 

Z1s6otc.jpg

to chyba to co można otrzymać.

B EAR Opal earphones

bboooll B0T1 Triple dynamic driver earphones

Ezaudio X3 earphones

1 Yinyoo 4.4mm mmcx earphone cable

1 Yinyoo BT4 Bluetooth cable

Nie rozumiem tego. Wybrał bag 3

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

a w 3 jest że upgrade cable otrzymuję. Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bag zawiera 1-3 przedmioty, a poniżej z jakiego zakresu cenowego.

 

Widzę, że gdzieś się odnalazł ten wpis z. Yinyoo D2b4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na reddit i chyba jakiś użytkownik dodał fotkę co można otrzymać. Ogólnie rozumiem że kupując jedną z 3 paczek możesz otrzymać randomly nagrodę z tego co rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marco-polo napisał:

Co racja to racja, mógłbym otworzyć sklep tyle mi się tego nazbierało xD. 

Nie mam czasu nacieszyć się tymi wszystkimi modelami a różnice są w niektórych niewielkie a w niektórych duże ale to zależne jest od jakości i ceny, chociaż nie zawsze.

Dlatego warto się zastanowić czy coś brać, bo ja np. 2 pary dokanałówek BQEYZ z lucky bagów sprzedałem, bo mam kilka innych. Teraz wiadomo, że też mnie kusi, ale jak kupisz kilka lucky bagów i wydasz te kilkadziesiąt czy nawet 100$ to się okazuje, że mógłbyś sobie sprawić coś konkretnego, co chcesz mieć.

 

Cytat

a w 3 jest że upgrade cable otrzymuję. Nie rozumiem.

Najpierw wybierasz lucky baga, który im jest droższy tym zawiera przedmioty o potencjalnie wyższej wartości. Natomiast ten obrazek u góry pokazuje, co możesz dostać i możliwe, że jest tak, jak było w przypadku BQEYZ tzn. każdy dostaje losowe słuchawki z danego przedziału cenowego (zależnego od kupionego worka), a pozostałe rzeczy to kwestia farta i to w sumie ma sens, bo na cholerę komuś np. sam kabelek za 30$ jak nie ma słuchawek?

Edytowane przez Hustler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zacząłem od tanich słuchawek i jeden zakup trafiony LCD2C ale też i inne planarne i dobre słuchawki też dynamiczne. Tyle hajsu co wpakowane to wolę nie liczyć ale jedni lubią delektować się piwem lub wybornym alkoholem to Ja ma hobby kolekcjonerskie słuchawek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z kolekcjonowania wyleczyłem, gdy w pewnym momencie miałem kilkanaście par słuchawek wokółusznych, a w tym cztery modele zamknięte. Dziennie słuchałem z reguły jednej do dwóch par, bardzo sporadycznie trzech. Sensu w tym nie było i jeszcze sporo miejsca zabierają te wszystkie pudła.

 

Wracając do tych lucky bagów to te kupiliście?

https://pl.aliexpress.com/item/1005001732044321.html

https://pl.aliexpress.com/item/1005001731222981.html

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego 1 linka. Napisane że dojdzie w przyszłym roku. Japończycy zamawiają te lucky bag bo to ich kulturowa tradycja. Fukubukuro i dlatego zamawia dużo Japończyków.

32 minuty temu, Hustler napisał:

Ja się z kolekcjonowania wyleczyłem, gdy w pewnym momencie miałem kilkanaście par słuchawek wokółusznych, a w tym cztery modele zamknięte. Dziennie słuchałem z reguły jednej do dwóch par, bardzo sporadycznie trzech. Sensu w tym nie było i jeszcze sporo miejsca zabierają te wszystkie pudła.

 

Wracając do tych lucky bagów to te kupiliście?

https://pl.aliexpress.com/item/1005001732044321.html

https://pl.aliexpress.com/item/1005001731222981.html

Ja mam z 50 par słuchawek na pewno i z daców 20. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, czy któryś z kolegów może przypadkiem był nabył Moondrop SSP ??? Bo słyszałem, że fajnie grają...🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, janek patufka napisał:

Dobry wieczór, czy któryś z kolegów może przypadkiem był nabył Moondrop SSP ??? Bo słyszałem, że fajnie grają...🙄

Nikt się ostatnio nie chwalił. Ale wydaje mi się, że jest bez cudów. O ile bas wzmocnili, tak subbasu prawie nie ma i nadal mimo wszystko, jest to jasne strojenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności