Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

A tu unboxing i pierwsze wrażenia

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, bo ledwo co odebrałem, trzeba wygrzać, dobrać tipsy. 

Jest dobrze fajne dosyć basowe granie, na 20$ świetne.

 

BGVP Scale

IMG_20221008_150905.jpg

Edytowane przez docentore
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@docentore To mamy wysyp basowych IEM-ów za 20 zielonych, bo takowe są też KBEar Rosefinch oraz QKZ x HBB i te ostatnie chce kupić, ale póki co recenzje są od samych naganiaczy, choć pewne zaufanie do HBB mam, bo strojenie Mele mi wybitnie przypadło do gustu i do wieczornego relaksu w łóżku są mega.

 

Może jeszcze się pojawi jakaś godna zaufania opinia, bo do 10.10 mam czas, gdyż ma być jakaś wyprzedaż na shopee (spryciarze wybrali sobie ładną datę przed aliexpress ;)), więc może wpadną jakieś kupony, bo liczę na cenę w okolicy 80 zł. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, docentore napisał(a):

Na szybko, bo ledwo co odebrałem, trzeba wygrzać, dobrać tipsy. 

Jest dobrze fajne dosyć basowe granie, na 20$ świetne.

 

BGVP Scale

IMG_20221008_150905.jpg

 

To wariant 2DD, czy wariant Pro - D+BA?

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hustler napisał(a):

do 10.10 mam czas, gdyż ma być jakaś wyprzedaż na shopee

Na shopee to co miesiąc (i jeden dzień) są takie wyprzedaże ;) 

Zastanawiam się tylko czy 1.1 też zrobią, czy sobie darują, bo przecież 12.12 raptem kilkanaście dni wcześniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr Krzychoo napisał(a):

 

To wariant 2DD, czy wariant Pro - D+BA?

2 DD.

 

Mam sentyment do tej firmy, DM6 to moje jedne z pierwszych wielkoprzetwornikowych doków, DM7 do dziś posiadam w kolekcji.

 

4 godziny temu, Hustler napisał(a):

@docentore To mamy wysyp basowych IEM-ów za 20 zielonych, bo takowe są też KBEar Rosefinch oraz QKZ x HBB i te ostatnie chce kupić, ale póki co recenzje są od samych naganiaczy, choć pewne zaufanie do HBB mam, bo strojenie Mele mi wybitnie przypadło do gustu i do wieczornego relaksu w łóżku są mega.

 

Może jeszcze się pojawi jakaś godna zaufania opinia, bo do 10.10 mam czas, gdyż ma być jakaś wyprzedaż na shopee (spryciarze wybrali sobie ładną datę przed aliexpress ;)), więc może wpadną jakieś kupony, bo liczę na cenę w okolicy 80 zł. :D

 

Nie wiem jak będzie za kilka godzin, jak się trochę przetworniki dotrą, ale ten bas coś w sobie ma już teraz.

 

Chyba zostaną na dłużej u mnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Perul napisał(a):

Na shopee to co miesiąc (i jeden dzień) są takie wyprzedaże ;) 

Zastanawiam się tylko czy 1.1 też zrobią, czy sobie darują, bo przecież 12.12 raptem kilkanaście dni wcześniej.

Ja to zielony w temacie shopee, bo dopiero mam kilka zakupów na koncie. Myślałem, że to jakaś konkurencja dla 11.11. :lol:

57 minut temu, docentore napisał(a):

2 DD.

 

Mam sentyment do tej firmy, DM6 to moje jedne z pierwszych wielkoprzetwornikowych doków, DM7 do dziś posiadam w kolekcji.

 

 

Nie wiem jak będzie za kilka godzin, jak się trochę przetworniki dotrą, ale ten bas coś w sobie ma już teraz.

 

Chyba zostaną na dłużej u mnie :)

 

Ja to z tych tańszych słuchawek porobiłem rezydentów m.in. samochodu, dwóch plecaków, kurtki itd., bo czasem się jednak przydają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hustler napisał(a):

(...)

Ja to z tych tańszych słuchawek porobiłem rezydentów m.in. samochodu, dwóch plecaków, kurtki itd., bo czasem się jednak przydają. :D

Gwiazdka idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Nie wiem jak będzie za kilka godzin, jak się trochę przetworniki dotrą, ale ten bas coś w sobie ma już teraz.
 
Chyba zostaną na dłużej u mnie
 
No i trzeba wspomnieć o świetnych DM8, również bardzo przez nas lubianych

Gdyby nie ten armaturowy bas to byłyby bardzo mocną pozycją goszczącą na dłużej w naszych kolekcjach.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mówicie o Shopee to KZ PR1 za 255,45 zł wychodzą z 12% zniżką sklepu i kuponem 200/20, a jeśli ktoś ma monety to jeszcze zbije :D To już podchodzi pod "tanie słuchawki z Chin" myślę :D Sam się zastanawiam, ale mam Erasmusy zaklepane w produkcji i nie wiem :( 

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał(a):

Skoro już mówicie o Shopee to KZ PR1 za 255,45 zł wychodzą z 12% zniżką sklepu i kuponem 200/20, a jeśli ktoś ma monety to jeszcze zbije :D To już podchodzi pod "tanie słuchawki z Chin" myślę :D Sam się zastanawiam, ale mam Erasmusy zaklepane w produkcji i nie wiem :( 

Udało Ci się zaklepać Erasmusy? Fajnie, ja się zastanawiam nad drugą parą na zapas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryankgb napisał(a):

to KZ PR1 za 255,45 zł wychodzą z 12% zniżką sklepu i kuponem 200/20

Jeszcze taniej Kinera Celest Gumiho, tylko napisz czy warto?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Perul napisał(a):

Jeszcze taniej Kinera Celest Gumiho, tylko napisz czy warto?

 

Jeszcze nie dostałem, ale będę miał Gumiho na dniach bo z cła zwolnili dzisiaj :D

PR1 z tego co czytam w wersji Hi-Fi tak średnio, lepsze chyba będą w tej wersji "funowej" - tańsze :D

 

10 minut temu, docentore napisał(a):

Udało Ci się zaklepać Erasmusy? Fajnie, ja się zastanawiam nad drugą parą na zapas.

 

Tak, udało się dogadać na Fejsie z Antonio :D

Z tego co z nim rozmawiałem to robi listę pod kolejne zlecenie, więc myślę, że możesz też śmiało rezerwować :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planarne iemy zrobią na mnie duże wrażenie coś jak LOL. Czy to jedynie subiektywne podejście gdzie ich technologia daję dużo do życzenia i 7hz Zero zadowolą mnie na przykład. Bo czy różnice będą aż tak widoczne że jakby to nie powiedzieć "możnaby się przespać z tymi słuchawkami i zajść w ciąże?" - będąc kobietą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Perul napisał(a):

Jeszcze taniej Kinera Celest Gumiho, tylko napisz czy warto?

Celest podobno wymiata, ale nie jest to typowy planar, cewka z drutu jest naklejona na membranie zamiast bycia wytrawioną jak w "tradycyjnym" planarze. KZ ma "prawdziwy" driver, ale jak to KZ, podobno zchrzanili strojenie.
Niedługo powinienem otrzymać Gumiho, dam znać.

 

 

7 minut temu, ryankgb napisał(a):

Tak, udało się dogadać na Fejsie z Antonio :D

Z tego co z nim rozmawiałem to robi listę pod kolejne zlecenie, więc myślę, że możesz też śmiało rezerwować :D


Chyba mam zarezerwowaną, muszę potwierdzić. Kiedy masz dostać?

 

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał(a):

Celest podobno wymiata, ale nie jest to typowy planar, cewka z drutu jest naklejona na membranie zamiast bycia wytrawioną jak w "tradycyjnym" planarze. KZ ma "prawdziwy" driver, ale jak to KZ, podobno zchrzanili strojenie.
Niedługo powinienem otrzymać, dam znać.

http://mip.biz.pl/dystrybucja/ tutaj dystrybucja Kinera Celest Gumiho

  • MIP sp zo.o.

Address : Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/112B, 02-797 Warszawa
Phone Number : +48 501596949
Email: contact@kineraaudio.eu 
Edytowane przez marco-polo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marco-polo napisał(a):

http://mip.biz.pl/dystrybucja/ tutaj dystrybucja Kinera Celest Gumiho

  • MIP sp zo.o.

Address : Aleja Komisji Edukacji Narodowej 36/112B, 02-797 Warszawa
Phone Number : +48 501596949
Email: contact@kineraaudio.eu 

Już zamówiłem z HifiGo, dzięki. To jest MP3Store, oni są dystryburorem Kinery na PL. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ryankgb napisał(a):

PR1 z tego co czytam w wersji Hi-Fi tak średnio, lepsze chyba będą w tej wersji "funowej" - tańsze :D

 

3 minuty temu, docentore napisał(a):

ale jak to KZ, podobno zchrzanili strojenie.

Jak patrzyłem na wykres to mocno wykastrowali z niższej średnicy, czyli ewidentnie nie moje strojenie, choć dość typowe dla KZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pojawił się temat Erasmusów, to mam taką kwestię: jak to z nimi jest, że raz grają absolutnie rewelacyjnie, a raz tak se. Czy są tak dobre, że brutalnie, po chamsku i bezczelnie obnażają słaby mastering? Czy może mam mózg wypalony chińskimi dokami i ich pikami w górnych rejestrach, że pewne rzeczy brzmią inaczej niż zapamiętałem?

Udało mi się seal załapać na największych tipsach z zestawu, bo na mniejszych przy obracaniu głową lubiły go tracić. Pewnie sprawię sobie CP100+ i wtedy już powinno być elegancko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności