Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Birken said:

Nikt się na nowe BLON Z200 nie skusił? Jest nawet oferta gdzie za 1$ dodają Fat Girl których też nikt tu nie opisał. Już tylko to na co jakiś SamozwańczyYT guru hajp nakręci?

 

Jak dla mnie to te słuchawki są najmniej ciekawe ze wszystkich które wyszły ostatnio :)
Już nawet sam dizajn wygląda jakby je projektowali w 2004 roku. A z brzmieniem firmy z oppoty to już od dawna ruletka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truthear ZERO z kablem FAAEAL + tipsy Moondrop Spring M. W końcu siedzą jak trzeba, kabel ma lepsze (mniejszy promień) zausznice od stockowego. Co ciekawe, Salnotes ZERO z tym kablem to zupełnie inne słuchawki. Lepsze, pełniejsze, bardziej detaliczne i głośniejsze. Aż takiej różnicy po zmianie kabla nie zanotowałem do tej pory. 

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

Edytowane przez Mr Krzychoo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Birken napisał:

Nikt się na nowe BLON Z200 nie skusił? Jest nawet oferta gdzie za 1$ dodają Fat Girl których też nikt tu nie opisał. Już tylko to na co jakiś SamozwańczyYT guru hajp nakręci?

Chyba ten nieodłączany kabel zrobił swoje.

2 godziny temu, Birken napisał:

Wygląd wyglądem ale kształt mają zbliżony do mego ulubionego. O ile o Z200 mówisz a nie o Grubej dziewce :P

Mnie kształt też pasuje, bo np. BL-05S oraz Senfer MT300 są dla mnie mega wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hustler napisał:

Chyba ten nieodłączany kabel zrobił swoje.

No przypał ewidentnie tym bardziej, że to miejsce jest jakby stworzone pod mmcx

 

7 minut temu, Hustler napisał:

Mnie kształt też pasuje, bo np. BL-05S oraz Senfer MT300 są dla mnie mega wygodne.

no jakby mmcx był to prawie Kinera SIF które miałem i były strasznie wygodne.

 

17 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

Truthear ZERO

kurde ale one ładne. Poważnie ta tulejka taka gruba? Długość bym jakoś przeżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Hustler napisał:

Mnie kształt też pasuje, bo np. BL-05S są dla mnie mega wygodne.

 

Zgadzam się ! Nie wiem jak grają Z200 ale na pewno będą dobrze leżeć...🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Birken napisał:

kurde ale one ładne. Poważnie ta tulejka taka gruba? Długość bym jakoś przeżył.

 

No okrutnie duża, poniżej porównanie: CCA CRA, Salnotes ZERO i Truthear ZERO:

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Birken napisał:

no to skreślam z listy. Za to coraz bardziej żałuję że nie kupiłem CRA jak dało się chwilowo za 47 zł

😞

Na shopee.pl masz za 48 pln

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FeX napisał:

Wziąłem te Salnotes Zero, ciekawe czy bardziej się spodobają niż CHU.

Ja puki co jestem zawiedziony dźwiękiem. A generalnie lubię równe granie wszędzie. Więc albo one nie są takie równe albo nie są kompatybilne z moimi uszami. Może i słuchałem mało, może się i wygrzeją ale nie zmienią się na tyle by wnieść mi coś nowego i wyjątkowego do zestawienia. Tylko wygodą to stoją na moim osobistym podium. Te nierównoległe gniazda to jest genialny w swej prostocie pomysł. Tak majfrendy kopiujcie to rozwiązanie wszędzie.

 

Edytowane przez Birken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy chinol,

YUSICON GY-20
 

https://img13.360buyimg.com/cms/jfs/t1/204772/20/25282/353960/62c67bd1Ea48754e9/b3eac2141ec1cee7.jpg.avif

 

image.thumb.png.4e25e08a28308396989d6b8d51ebc22c.png

 

Prawie jak OVA, ale za $20 dolarów.

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005004547821463.html

26 minutes ago, Hustler said:

A CCA Lyra ktoś słuchał? Ciekawe jak wypadają w konfrontacji z CCA CRA, CRA+, KZ EDA Balanced lub DQ6?

 

Ja bym powiedział że lepsze tylko od DQ6 normalnych z tej listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Birken napisał:

no to skreślam z listy. Za to coraz bardziej żałuję że nie kupiłem CRA jak dało się chwilowo za 47 zł

😞

 

Możesz to obejść mniejszymi tipsami, ze słuchawkami przychodzi ich od groma, więc coś dobierzesz. W moim przypadku Spring M są idealne. One mają zaniżone rozmiary, Spring M to taka S u innych producentów. 

Wydawało mi się że kupno S12 to bilet w jedną stronę, nie ma powrotu do nie planara. No jednak jest. Bas, jego zejście i je*nięcie w Truthear ZERO się nie tylko słyszy, jego się po prostu czuje. 

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, linecur napisał:

image.png.0ad9e773c15d0ef2a53d5fac2eb2e9c0.png

 

Czy jest jakieś doświadczenie z tymi planarami, pls?

 

 

Musisz odczekać ze 2 tygodnie od premiery, aż paczki dotrą do klientów. Może wcześniej jutuberzy będą je mieć. Podobna sytuacja jest z CCA PLA13, pytałeś o nie w wątku o droższych słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mr Krzychoo napisał:

 

Musisz odczekać ze 2 tygodnie od premiery, aż paczki dotrą do klientów. Może wcześniej jutuberzy będą je mieć. Podobna sytuacja jest z CCA PLA13, pytałeś o nie w wątku o droższych słuchawkach.

O rany, przepraszam... pomylilem sobie watki - mialem zamiar dodać k PLA13 aka kontrapunkt...

Edytowane przez linecur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezłe Planar Wars. Wydawać się mogło, że CCA PLA13 będą najtańszymi planarami, a tu pojawia się Kinera Celest (przetwornik planarny+armatura) z ceną rekomendowaną 49$.

https://www.facebook.com/kinera2017/posts/pfbid0fCzA6ApQS8cuR6JQCd2vCdgF8vCPFcfQRJp7R54oDbQEbY5Xdh95bQHPAfDrHdSMl

 

W dniu 23.08.2022 o 22:55, PKTK napisał:

https://img13.360buyimg.com/cms/jfs/t1/204772/20/25282/353960/62c67bd1Ea48754e9/b3eac2141ec1cee7.jpg.avif

Swoją drogą dopiero teraz zauważyłem, że dodają naklejki na faceplate. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odbiegające od tematu trochę. Czy ktoś się spotkał z podróbkami tipsów Spinfit CP100/145? Na shopee są w dość atrakcyjnej cenie i kupiłem, ale nie jestem zachwycony jakoś. Zastanawiam się czy to kwestia tego, że trochę za małe i teraz zamawiać większe czy to podróbka. Porównywałem do blon03 z piankami i tak sobie.

Edytowane przez MrHardy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, MrHardy said:

Pytanie odbiegające od tematu trochę. Czy ktoś się spotkał z podróbkami tipsów Spinfit CP100/145? Na shopee są w dość atrakcyjnej cenie i kupiłem, ale nie jestem zachwycony jakoś. Zastanawiam się czy to kwestia tego, że trochę za małe i teraz zamawiać większe czy to podróbka. Porównywałem do blon03 z piankami i tak sobie.

Ja kupiłem CP100 L jako zapas i różnią się od tych kupionych w PL.

Mogę fotki zrobić jeśli chcesz dla porównania.

 

Ja już nie "oszczędzam" kupując SpinFit na Shopee ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FranticPhil napisał:

Ja kupiłem CP100 L jako zapas i różnią się od tych kupionych w PL.

Mogę fotki zrobić jeśli chcesz dla porównania.

 

Ja już nie "oszczędzam" kupując SpinFit na Shopee ;) 

 

Ok, czyli jednak wałek. Z ciekawości zobaczyłbym jakie są różnice. Tak też podejrzewałem, bo z wyglądu jakieś takie zwyczajne silikony mi się wydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności