Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zwracałem na to uwagi - posłuchałem trochę jak przyszły, później wygrzewałem jakieś 100 godzin, trochę posłuchałem i poszły w świat na odsłuchy. Na pewno jednak ich granie nie zmieniło się w jakiś dramatyczny sposób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchalem trochę Remaxow i obiektywnie to są dobre sluchawki. Za 200zl dostajemy dobry i uniwersalny dźwięk, fajne wykonanie i dosyc bogaty zestaw, wygodę noszenia i dobre tłumienie. Co do dźwięku to jest nastawiony na bas, ten jest obszerny i pod niego prowadzona jest lekko wycofana średnica i złagodzone wysokie. Fajnie, że bas nie o przymula i nie wchoezi na srernice. Scena jak na doki ciut powyżej przeciętnej. Trochę przypominaja mi Yamahy EPH100 ale z większym basem. Niestety to kompletnie nie moje granie. :)

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te niby tesle ktoś słyszał?

Nie słyszał, bo dopiero co miały premierę. Ale jak dźwięk względem Z2000 urósł proporcjonalnie do ceny, to mogą być kilery, zgodnie z tym co mi facet z HCK pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchalem trochę Remaxow i obiektywnie to są dobre sluchawki. Za 200zl dostajemy dobry i uniwersalny dźwięk, fajne wykonanie i dosyc bogaty zestaw, wygodę noszenia i dobre tłumienie. Co do dźwięku to jest nastawiony na bas, ten jest obszerny i pod niego prowadzona jest lekko wycofana średnica i złagodzone wysokie. Fajnie, że bas nie o przymula i nie wchoezi na srernice. Scena jak na doki ciut powyżej przeciętnej. Trochę przypominaja mi Yamahy EPH100 ale z większym basem. Niestety to kompletnie nie moje granie. :)

Zmartwiłeś mnie tym obfitym basem :( Czyli też raczej nie dla mnie, a już miałem je brać. Poczekam jeszcze na opinie innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak znaleźć coś na poziomie remaxów 800MD, ale większej wygodzie. Niby nie jest źle, ale czasami trochę walczę z dobrym dopasowaniem.

 

Co do ilości basu to moim zdaniem jest w odpowiedniej ilości.

Edytowane przez Karbon315
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trenowałem na ulicy Meizu HD50. Na czapkę zimową (nie za grubą) wchodzą fajnie, trzeba tylko trochę podnieść ją koło uszu, żeby muszle leżały na uszach a nie na czapce.

Po modach Perula i z nowym kabelkiem brzmią świetnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wspomniałeś o HD50. Zastanawia mnie czemu temat zszedł na doki/pchełki, jakby tanich (w sensie niedrogich, a porządnych) nagłownych nie było.

 

Kto chętny i kupi i przetestuje Rock Muma https://pl.aliexpress.com/item/New-100-Original-Rock-Muma-Stereo-Headphones-Open-Dynamic-Audio-Headband-Monitor-Headphones-Headset-Free-Shipping/32737357123.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2,searchweb201603_1&btsid=9a530f5a-cc73-4d1c-b71a-521cb06fcf20 w razie co też mogę je co nieco poprawić?

Jakbym portable potrzebował, to pewnie ja bym je kupił, ale wolałem pełnowymiarowe - jadą do mnie od 2 tygodni...

Edytowane przez Perul
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chińczyków do ok 10 dolców do użytku z telefonem. Najlepiej dokanałowe z prostym wtykiem oraz pilotem i mikrofonem. Polecicie coś ciekawego?

KZ Ate/Rock Zircon

 

Edit. Doczytalem, ze chodzi o prosty wtyk, a te nie maja prostego. Sory.

Edytowane przez HuCzEk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym potrzebował portable, to jednak raczej bym poszedł w nowe Edifiery.

Jak widać tanie Chiny kojarzą się z dokami i dzięki VE Monk z pchełkami.

A szkoda. To które Edifiery konkretnie polecisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak znaleźć coś na poziomie remaxów 800MD, ale większej wygodzie. Niby nie jest źle, ale czasami trochę walczę z dobrym dopasowaniem.

 

Co do ilości basu to moim zdaniem jest w odpowiedniej ilości.

 

Moim zdaniem Remaxy dopasowują się bardzo dobrze, ale trzeba koniecznie założyć je sposobem over-the-ear. Nie zauważyłem nadmiaru basu - ilościowo jest ok, za to jest bardzo zróżnicowany, bo nie ma nadmuchanego midbasu. Dla porównania z nausznymi: AKG K530 napędzane Rotelem mają podobny bas (co jest nobilitacją dla Remaxów), zaś Koss Porta Pro są zdecydowanie bardziej basowe (dużo midbasu).

Edit. Remaxy mają fajną przestrzeń - dziś słuchałem płyty koncertowej - utworu z dużą ilością "przeszkadzajek" i czasem się oglądałem wokół siebie, czy niektóre dźwięki nie pochodzą z otoczenia - za każdym razem okazywało się, że to np. tamburyn w prawym uchu :)

Edytowane przez Bednaar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności