Skocz do zawartości

Tanie słuchawki z Chin


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wyglądaja jak podróbki. Jeśli zdjęcia są prawdziwe to strasznie słaba jakość wykonania. Tulejki są plastikowe co sugeruje nadlewka. Brakuje drucika blokującego filtr. Chrom wygląda nieestetycznie, a gumki przy kablach krzywo.

 

HTB1C4JSNpXXXXcCXpXXq6xXFXXXq.jpg?size=3

HTB1Z1xhNpXXXXX4aFXXq6xXFXXX5.jpg?size=1

 

a tu słuchawki z aukcji za ~20$

HTB1Z0wUKVXXXXXMXVXXq6xXFXXXM.jpg

HTB13DsDKVXXXXcgapXXq6xXFXXXJ.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłby ktoś zainteresowany hybrydami Urbanfun HiFi (sam też zakupiłem), które przez jakiś czas były niedostępne na ali i nim zniknęły miały dużo wyższą cenę. Można sprawdzić w google. Mają wysokie notowanie na rosyjskojęzycznym portalu:
http://www.audiofight.info/urbanfun-hifi-jbzor-gibridnyh-naushnikov

​poniżej link do sklepu w którym się pojawiły:
https://pl.aliexpress.com/item/New-URBANFUN-3-5mm-In-Ear-Earphone-1DD-With-1BA-Hybrid-Drive-HIFI-Metal-Earphone-Monito/32736974040.html?spm=2114.13010608.0.52.PwbwYn
​można je kupić taniej pobierając wcześniej kupon na 2$
https://pl.aliexpress.com/store/sale-items/1825606.html

 

Edyta o godz 21.00: produkt niedostępny.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób chyba miało okazję nasłuchać się już vivo xe800.

 

Czy ktoś wychwycił jakieś poważne wady tych słuchawek?

Ktoś pisał o słabym wykonaniu. Czy po dłuższym użytkowaniu dalej wydają się takie kruche?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Szukam na Ali słuchawek bluetoth (doków lub nausznych) do 30$.Poleci ktoś coś ?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

tutaj masz niezła promocję na mp3store:

http://forum.mp3store.pl/topic/141768-soundmagic-e10bt-bezprzewodowe-e10/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób chyba miało okazję nasłuchać się już vivo xe800.

 

Czy ktoś wychwycił jakieś poważne wady tych słuchawek?

Ktoś pisał o słabym wykonaniu. Czy po dłuższym użytkowaniu dalej wydają się takie kruche?

Dotarły do mnie dzisiaj pianki comply t200. Spełniają swoje zadanie - łagodzą dosyć ostrą górną średnicę. Doszło też basu, którego teraz jest dla mnie w sam raz. Dźwięk nadal jest krystalicznie klarowny, scena doskonała.

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sporo osób chyba miało okazję nasłuchać się już vivo xe800.

 

Czy ktoś wychwycił jakieś poważne wady tych słuchawek?

Ktoś pisał o słabym wykonaniu. Czy po dłuższym użytkowaniu dalej wydają się takie kruche?

Dotarły do mnie dzisiaj pianki comply t200. Spełniają swoje zadanie - łagodzą ostrą górną średnicę, co było dla mnie dość dokuczliwe. Doszło też basu, którego teraz jest dla mnie w sam raz. Dźwięk nadal jest krystalicznie klarowny, scena doskonała.

 

Pianki zamówione :)

A moje Vivo dopiero się wygrzewają. I jeśli zostanie im tyle ostrego środka i pianki tego nie zniwelują to będę niepocieszony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dokanałowych z dobrym wyciszeniem. Jakie będą najlepszym wyborem ? Muzyka to wszelkiego rodzaju alternatywna najczesciej rok. Chcialbym zeby były jakąs odskocznia od Kef

 

Vivo xe800

 

VT66

 

VjjB K4

Edytowane przez ComeBack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś się konkretnie wypowiedzieć na temat Remax RM-800MD? Zastanawiam się nad dokanałówkami/IEM do 200zł pod muzykę gitarową rock/metal oraz elektroniczną typu chill/lounge/downtempo/chillhop, łagodne klimaty, wokale kobiece. Zostały mi polecone, cena ok. 185zł z aliexpress. Czy to jest najlepszy wybór w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie za bardzo podchodzi mi ten odważnik na kablu :)

A gdzie chcesz mieć baterie i elektronikę? Miniaturyzacja idzie na przód ale fizyki nie oszukasz. Prąd na odległość to jeszcze przyszłościowe rozwiązanie. Sterowanie też posiada elektronikę wiec musi być pilot. Nie jest jednak jego waga w ogóle odczuwalna zatem nie nazwał bym tego elementu odwaznikiem.

 

Wytapane mobilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem "oryginalne" za 9$ a podroby były za 5$. Chińczyk pytany o różnice między nimi (ten sam sklep) powiedział, że różnią się dźwiękiem.

 

Stąd też wyglądać mogą legitnie, a grać słabo.

Edytowane przez Ybybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności