Skocz do zawartości

crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostrzegam! Zaczęło się od kabelka, potem ER4S, nie minął miesiąc i wylądowały u niego moja cytryna i The Wire Balanced, przy okazji SWSy pojechały na wycieczkę, a do mnie dotarł już mój little dot i cała masa sluchawek do odsłuchów. Ostrzegam¡ nie odbierajcie wiadomości, jak nie chcecie zrobić poważnych przetasowań;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miłosz odebrał mi E12A, ale dał gotówkę w zamian, więc jest git. A poza tym pożyczył mi kilka godzin później trochę mamony (sic!), ale już mu ją odsyłam xDDDDDDDDD

 

Beka jak nie wiem xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jajcarz normalnie, jeszcze się tak nie ubawiłem kupując coś na forum .

Dzięki temu oczekiwanie na przesyłkę (święta) przeleciało jak z bata strzelił .

Kurier zamówiony ekspresowo .

Zakupiony zasilacz super , zdjął mi koc z kolumn .

Serdecznie polecam transakcje z Miłoszem !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup - Lovely Cube. Nie dość, że sprzęt dobrej jakości i zakupiony po atrakcyjnej cenie, to cała transakcja poparta miłą i fachową konwersacją. Przesyłka błyskawiczna, solidnie zabezpieczona. Nie wykluczam kolejnych transakcji :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż mogę napisać ? Bardzo miłe spotkanie, kolejny pozytywnie zakręcony "inaczej" :D jak pewnie wielu tutaj. Miało być szybko i z powrotem do domku a tu 3 godz. mignęły na miłej rozmowie. Sprzęt zastałem taki jak Miłosz opisał. Mały minus za brak obiecanej kawy :)<_<:o;):P:D:lol: ale w ferworze "walki ze sprzętem" zapomnieliśmy o niej oboje. W ramach zadośćuczynienia dostałem na koniec takie małe coś ubrane w czerwone pianki :woot: . Miłosz bardzo dziękuję na pewno się przydadzą.

Jeszcze raz dzięki za miłe spotkanie, ciekawą wymianę. Wszystkim polecam Miłosza, biznesy z nim to sama przyjemność i tak jak pisze powyżej Hechlok trzeba uważać :woot::ph34r: bo Miłosz swoimi propozycjami potrafi przetasować Twój sprzęt od podstaw.......

Pozdrawiam i mam nadzieję , że na jakiś meet uda mi się zajechać. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne słuchawki kupione od Crysisa. Transakcja w bardzo przyjemnej atmosferze - mimo małych powikłań - bezproblemowa i prędka :). Z trwogą wypatruję kolejnych ofert ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem u Crisis94 dwie pary słuchawek i jestem więcej niż zadowolony.

Ważna uwaga na temat Level One Samsunga:

Słuchawki zaczynają dobrze grać po ok. 500 godzinach. Wcześniej niemiłosiernie tną uszy i nie da się ich słuchać.

Wszystkie recenzje wystawiane im po kilku, kilkunastu czy kilkudziesięciu godzinach wygrzewania są niemiarodajne.

 

Pozdrowienia dla Miłosza (Crisis94)

j.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności