Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

To ja może skrobnę mniej zachwalający komentarz.

Kupiłem T70 z plamą po dezynfekcji perfumami,przyszły słuchawki z wytartym welurem na pałąku,musiałem odesłać żeby wymienił na nowy,który przyszedł rozwalony ...

Nie mam cierpliwości co do pewnych spraw,nie chciałem już słuchać kolejnego tłumaczenia i kombinowania,odsyłania itp. więc skleiłem i zostawiłem- niesmak pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milosz wprowadzał mnie świat słuchawek lata temu, potem on miał przerwę, ja ostro w temacie szalałem, potem ja miałem przerwę, on poszalał. Już go nie dogonię :P Na pocieszenie sprawił mi prezent, jak to bardziej doświadczony (kurde, jak on to robi) kolega - zestaw do modowania d1100 razem z całym olinkowaniem DIY, oraz - last but not least - asymetryczne pady do t70 mi fundnął...

Dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, co za człowiek. Wczoraj postanowiłem być modny, dałem ogłoszenie, że kupię superhypowane kazety, dogadałem się z kolegą @Night na kupno. Najszybszy Crisis jednak był szybszy, @Night-owi wybił z głowy deal ze mną, a sam po prostu wziął mi wysłał kazety kurierem, żebym na jutro je miał. Za free. Yes. Si, znów za free.

Także dziękuję serdecznie koledze z całego serca, ale pociągnę ten gest antyhypowy de facto, zrobimy łańcuszek: w poniedziałek polecą dalej w forum - będziemy robić antyhype. Poznaj hype i poślij dalej!

Także dzięki Miloszowi z hypem na kazety zapozna się - mam nadzieję - sporo ciekawych ich osób,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ER4XR zakupiłem. I chyba utrafilem. Dla mnie to takie dt1990pro w dokach. Kolejny endgamer upolowany (po dt1990pro w otwartych). Piszę chyba, bo krótko słuchałem i na cholernych choinkach, ale dla takiego kawału perfekcyjnego dźwieku mogę się pomęczyć. Chyba, że słuchać na startipsach się uda, które Miłosz mi - prócz pudełka dodatkowego w gratisie załączył, cobym się nie męczył.

Dzięki. Kupione przypadkiem, ale nieprzypadkowo zamknęły mi także chyba temat .... zamkniętych?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Kontakt, profesjonalne podejście, uczciwość, życzliwość, kultura, wszystko na najwyższym poziomie. Wszystkim życzę tylko takich kontrahentów. 

Dziękuję :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności