Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

@Spawn, to taka nasza mała covidowa tradycja dla rozluźnienia, próbujemy różnych whiskey... Z różnych stron świata. Co do pracy, zawsze kogoś szukamy... taka praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c6af1fb048d971df.jpg

 

Mimo letniej alergii trzeba podtrzymywać tradycję 😋

Mac SC muszę przyznać lekko zbliża się do Allardice'y ale ma już wyraźny odcień dymkowy. Muszę przyznać że spodziewałem się więcej no ale dam mu czas.

Talisker fajny finisz a pultacz niezły aromat z owocami w tle.

 

Edytowane przez pierotero
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się napiję jeszcze raz. Ewidentnie czułem ciut więcej niż w gd18. 

Może coś pomieszałem, próbowałem te 3 butelki tego łykenda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glendronach 15 non chill filtered przed 2021 i Glendrnach 15 filtrowany (stosują filtracje od stycznia 2021 wszystkich roczników) - ten drugi ciut mniej słodki i delikanie bardziej alkoholowy. Zmiany zauważalne tylko w porównaniu 1/1. Na szczęście nadal wszystkie ich trunki mają naturalny kolor. Nadal twierdzę, że to najlepsza butelka do 250 zł. Masa shery, czarnej czekolady, miodu. Polecam. Świetna entry lvl do świata sherry bomb

Edytowane przez Palpatine
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

@Spawn daj znać jak Ci podszedł Dronach15. I poproszę opis tego Arrana. Spóźniłem się z nim a ciekawy jestem czy warto ;)

IMO Arran za te 150zl jest świetny. Trochę lepszy na nosie (miód, jabłka, gruszki, brzoskwinie, wanilia, słodki budyń, trochę dębu), niż na języku (kontynuacja tej palety), z dość długim, przyjemnym, lekko pieprznym finiszem, ale to taki pieprz od ukąszenia dębiny i cynamonu. Świetny na daily dram, pije się przyjemnie, lekko, daje sporą satysfakcję. Jedyna wada - za szybko się kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Miałem na myśli tego Arrana w szery kasku ;)

https://alkooutlet.pl/pl/p/Arran-Sherry-Cask-0%2C7/8138

Aaa, pisałem z telefonu i nie zauważyłem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają niezły bałagan w winnicylidla. Dwa razy dostałem powiadomienie, że paczka czeka na odbiór, dwa razy nie było jej w sklepie i dostałem dwa razy przeprosiny przez sms. Za trzecim razem się nie pofatyguje już po odbiór.
Ja przeprosiny dostałem przed informacja ze jest paczka :) Na szczęście była na miejscu

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2021 o 18:19, espe0 napisał:

Mmm...

Hmm!.. 

 

Pisz Pan jak tam Peru, jakiś czas temu czaiłem się właśnie na Peru 🙄

Jest też nowa seria Extreme! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2021 o 21:48, pierotero napisał:

Hmm!.. 

 

Pisz Pan jak tam Peru, jakiś czas temu czaiłem się właśnie na Peru 🙄

Jest też nowa seria Extreme! 

 

Generalnie bardzo dobry rum!

Jest mocny ale nie uderza to w pierwszym kontakcie.

Zapach - słodki, waniliowy, delikatnie orzechowo-czekoladowy.

Smak - ciemna czekolada, wanilia i cytrusowość.

Fajny długi finisz suszonej skórki pomarańczy/cytryny, delikatnie korzenny.

 

Po flaszce na dwóch, dobra percepcja i zdolności psychoruchowe. Brak kaca na dzień po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności