Skocz do zawartości

Wódki, whiskey i inne mocne alkohole


Dszeffko

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mykupyku napisał:

 

zanim sfocił to już opróżnił...

 

Może tylko butelke miał i wcale nie pił :P

 

 

4 godziny temu, Nicodem napisał:

Niestety, ostało się jakieś 100ml :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Jak sie chwalić to ledwie napoczętą albo herbaty dolać jak mało ;)

 

20200227_193152~01.jpg

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugrzazlem na lotnisku w Wiedniu więc z nudów przeglądam.
Coś ciekawego widzicie? :)

Sorry za wielkie zdjęcia - chodziło mi by było widać dokładnie co i za ile jest. Potem usunę.
5c1c3a9954147435621fb045d36f6cc3.jpge495524a4d65a2c67ee98a4693ccdf8c.jpg8b934f3ea309d462c3645d1b25e274a5.jpg6f2e698d4f749108d763420e8835a495.jpg51376d98571fb671b64639579a5ad5f1.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Spawn napisał:

Fajny wybór ale cen nie widać ;) Ja jeszcze nigdy nic a lotnisku nie kupiłem bo na przecenie dopiero cena zrównuje się z ta regularną z pobliskiego tesco czy auchana ;)

 

Nie do końca... Przede wszystkim na lotnisku bardzo często są litrowe butelki a nie 0,7l. Z reguły rzeczywiście ceny średnio-kiepskie, ale trafiają się tak jak napisałeś ceny z auchan ;) i to za litra.

Ja najczęściej kupuje takie, których ceny są ok, ale ciężko gdzieś je dostać u nas, więc zamówienie przez neta wcale bardziej opłacalne nie jest.

Zwłaszcza gin - u nas straaaaszna bieda z wyborem w sklepach, a i w necie cudów nie ma, choć dom whisky ma fajny asortyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na oryginalnych zdjęciach ceny widzę, te zmniejszanie przez Tapatalk niestety nie pomogło. Jest trochę rzeczy travel editon czyli pojemność lub w ogóle coś tylko na lotniska.

A tak zerkając brandami coś warto? Będę znów w przyszłym tygodniu 2 razy to może coś upoluje co np u nas trudniej. Choć wcale tak być nie musi.

 

 

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

 

 

A tak na szybko to w końcu wziąłem benriach 10 za 49.99eur bo mi w oko wpadła. I oczywiście deal to żaden nie był.

 

 

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
25 minut temu, micbud napisał:

Po kombinacjach z różnymi wykwintnymi trunkami, które i tak musiałem rozcieńczać colą, wróciłem do korzeni. Zdrówko!!!

 

 

IMG_20200318_181952.jpg

Ja tam wolę trochę gorszego Vat69, lepiej przeczyszcza nos, Bush taki łagodny.

 

received_203370434410777.jpeg

Niestety wziął i wyszedł...

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, micbud napisał:

gdzie to kupić na miejscu?

P.S. jak ktoś szuka taniej whisky dostępnej w osiedlowych sklepach, to polecam

 

whisky-highlander-1l.jpg

 

U mnie Vat69 jest w miejscowym Auchanie, zwykle 2-3 butelki. Cena około 45 zł za 0.7l a trunek już się nadaje do picia na czysto.

Edytowane przez tybysh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, micbud napisał:

uuuu, to nadal drożej niż hajlander

 

Jak chcesz coś mega tanio to weź w Auchanie gin firmy Charleys (ceny nie pamiętam ale chyba coś około 30 zł za 0.7l) i pomieszaj  z auchanową colą. Tanio i spoko, gin tej firmy sporo lepszy niż ich pseudo łycha.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w domu i nie mogę dojechac do pracy w Niemcach. Łomża, Żubrówka i oszałamiające basem i jakością Pioneery SE Master 1. 

IMG_20200318_205455.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, John Grado napisał:

Siedzę w domu i nie mogę dojechac do pracy w Niemcach. Łomża, Żubrówka i oszałamiające basem i jakością Pioneery SE Master 1. 

IMG_20200318_205455.jpg

Piwo niezbyt zdrowe w dzisiejszych czasach. Odwróć proporcje piwo/Żubrówka dla zdrowotności. Ja muszę Ballantine'sem odkażać się bo Glenn Moray się skończył 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Piwo niezbyt zdrowe w dzisiejszych czasach. Odwróć proporcje piwo/Żubrówka dla zdrowotności. Ja muszę Ballantine'sem odkażać się bo Glenn Moray się skończył 

Już odwróciłem wczoraj, połówka żubra.. w sumie bez piwa.  Plus pół tortilli od turka. Z kolegą na dwóch. Film mi się urwał :]  Ale sumie nieźle :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności