Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, majkel napisał:

12% alkoholu i niedobre, to co może być, jak nie wino? U mnie Birbant Squalo na blacie znowu po długiej przerwie. Wyhaczyłem 3 sztuki na promocji, jak się okazało, last minute, ale wcale tego nie czuć, a cena wporzo -9,89zł za puszkę. Mam 2 różne Wawelskie do obczajenia, ale to już nie dziś. Zobaczę, czy zostane lokalnym patriotą.

@majkeltak jak w audio i nie tylko, rzecz gustu a o gustach się nie dyskutuje

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2022 o 20:33, majkel napisał:

12% alkoholu i niedobre, to co może być, jak nie wino? U mnie Birbant Squalo na blacie znowu po długiej przerwie. Wyhaczyłem 3 sztuki na promocji, jak się okazało, last minute, ale wcale tego nie czuć, a cena wporzo -9,89zł za puszkę. Mam 2 różne Wawelskie do obczajenia, ale to już nie dziś. Zobaczę, czy zostane lokalnym patriotą.

Squalo konkretne piwo, a dziś w Lidlu kupiłem za 7,49 zł, choć na półce była cena 9,99 zł. Za te pieniądze to naprawdę okazja.

squalo.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś na jasno 😅

 

20220404_204541_HDR.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220408_221407~2[1364].jpg

Tak jak Strefa Relaksu pozostawiła po sobie niesmak.... gdzie ta papryczka ...ta pieprzność, to ten komes..no no...Ta ipka naprawdę robi robotę. Kurde, mega smaczne, mega pijalne, owocowe, takie takie polskie. jabłka, gruszki.... zaskoczyło mnie. Niby płaskie a zostaje w ustach na dłużej. aksamitne, miękkie naprawdę dobre piwko! I ta mętność... mmm

Edytowane przez NuBreed
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie zakupy.

Fajna akcja polskich browarów craftowych pomocowa Ukrainie, brew for Ukraine.

1. Make Love not war - DDH NEIPA, Browar Raduga

2. Ba baa boo! - Bru-1 IPA, Browar Ziemia Obiecana

3. A Day in Warsaw - DDH Triple NEIPA, Browar Nepomucen

20220409_170934.jpg

20220409_170954.jpg

IMG_20220409_175357.jpg

IMG_20220409_163558.jpg

IMG_20220409_175431.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2022 o 22:21, NuBreed napisał:

IMG_20220408_221407~2[1364].jpg

Tak jak Strefa Relaksu pozostawiła po sobie niesmak.... gdzie ta papryczka ...ta pieprzność, to ten komes..no no...Ta ipka naprawdę robi robotę. Kurde, mega smaczne, mega pijalne, owocowe, takie takie polskie. jabłka, gruszki.... zaskoczyło mnie. Niby płaskie a zostaje w ustach na dłużej. aksamitne, miękkie naprawdę dobre piwko! I ta mętność... mmm

IIPA z Komesa potrafi czasem zaskoczyć.

 

@docentore Ano fajna akcja, choć akurat tego piwa z Radugi nie próbowałem. Dla miłośników chmielu Mosaic polecam Putin Ch** z Zakładowego. Ziemia Obiecana ostatnio zawitała u mojego badylarza i naprawdę miło się zaskoczyłem - świetny jest Gabaryt, choć to już ciężki zawodnik jak sama nazwa wskazuje. Crazy Lines #20 też kupiłem i pewnie jutro spróbuję.

 

Natomiast dziś u mnie klasycznie.

P_20220410_003546.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





 
Natomiast dziś u mnie klasycznie.
P_20220410_003546.thumb.jpg.4ac1a0191f8ca531d443f442da9cf322.jpg


Miłosław jest jednym z ulubionych browarów "średniego kalibru" produkujących piwo dla mas, które nie kosztuje wiele, ale jest zacne.

Ich 0% IPA jest genialna dla nie mogących spożywać, ale lubiących piwo.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=49594]docentore[/mention] BIPA jest świetna, a zarazem tańsza i szerzej dostępna niż np. 1 na 100 z Kormorana. Ogólnie Fortuna robi dobre piwo w przystępnej cenie.
O tak! Zapomniałem o 1/100. Też genialne piwo nisko%. Kormoran ma inny profil imho.

Próbował ktoś tego? Bardzo unikalne doznanie piwne ;)

https://browarkormoran.pl/piwa-browaru-kormoran/imperium-prunum/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, docentore napisał:

Próbował ktoś tego? Bardzo unikalne doznanie piwne ;)

https://browarkormoran.pl/piwa-browaru-kormoran/imperium-prunum/

 

Jak nie jak tak :) Ale musi swoje odleżeć, tak z rok conajmniej, wtedy znika alkohol i nie czuć tak tej wędzonki. Piwo dostaje głębi i robi się "gęste" w smaku. 

 

Bardzo dobra Black IPA, niewiele ustępuje Blakcylowi 

 

IMG_0193.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak nie jak tak  Ale musi swoje odleżeć, tak z rok conajmniej, wtedy znika alkohol i nie czuć tak tej wędzonki. Piwo dostaje głębi i robi się "gęste" w smaku. 
 
Bardzo dobra Black IPA, niewiele ustępuje Blakcylowi 
 
IMG_0193.thumb.jpg.89b75dde4780b230f6017629191bce46.jpg
Wiedziałem, że chciałem się pochwalić, ale nie pykło
Chodziło mi to, brat rok lub dwa temu nabył butelkę, nie koniecznie 2018, link dla przykładu:
https://browarkormoran.pl/imperium-prunum-esencja-2018/

Ale przyznam się, że normalnego IP nie piłem.musze nadrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Bardzo dobra Black IPA, niewiele ustępuje Blakcylowi

Potwierdzam. Za to Hawana Stout z Pinty zepsuł się do poziomu "niepijalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności