Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Hustler napisał:

A 500 zł to całkiem sporo za dwa głośniczki na pałąku. :D

Owszem. I w tej cenie masz całkiem sporo dobrych słuchawek. A do tysiaka o ile nie jesteś nawiedzonym audiofilem znajdziesz słuchawki dające całkowite zadowolenie. A dobre piwo bez problemu znajdziesz w cenie poniżej pięciu złotych. Tylko słabo się takim snobuje. Słuchawkami do tysiaka zresztą też.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Palpatine napisał:

Lidl ;)

Teraz piwa kraftowe kosztowały 8.99 i 9.99 a kosztują już w Lidlu 11.99, więc to 5 zł to chyba z 5 lat temu albo 7.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Palpatine napisał:

Wczoraj. Praktycznie raz w miesiacu sa promocje kup 4 piwa kolejne 4 sa za free

Ok fakt to z 12 robi się 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rafacio napisał:

5zł za poł litra wody i kilka procent czegoś tam to całkiem sporo.

Są tańsze odpowiedniki jak Pils i Lager np Harnaś czy Tatra lub jakieś biedrionkowe plastiki ;) Masz masę "dobroci" do wyboru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał:

Owszem. I w tej cenie masz całkiem sporo dobrych słuchawek. A do tysiaka o ile nie jesteś nawiedzonym audiofilem znajdziesz słuchawki dające całkowite zadowolenie. A dobre piwo bez problemu znajdziesz w cenie poniżej pięciu złotych. Tylko słabo się takim snobuje. Słuchawkami do tysiaka zresztą też.

Ja potrafię czerpać masę przyjemności z KOSS KSC75 za ok. 100 zł i czasem się zastanawiam po cholerę wydawać więcej.

 

Ogólnie piwo i audio to hobby na tyle niszowe, że słuchawki za setki czy tysiące złotych oraz piwa za kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych wzbudzają raczej konsternację lub uśmiech politowania, a nie zazdrość czy zachwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zdzichon napisał:

KSC to chyba król jeśli chodzi o jakość/pieniądz. Tyle tylko że strasznie łatwo mi przychodzi ich niszczenie. Jak nie urwany kabel to zgubiony zausznik

Można rekablowac i dorzucić pałąk :)

Tu moje KSC ghetto edition.

 

IMG_20211219_114452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Hustler napisał:

Świetne piwo na chmielu Citra - do kupienia za 9,99 w Lidlu.

 

@LuQi W Lidlu teraz mają Irish Stouta i Red Ale, ale to polskie browary, a tylko takie style. Guinnessa pewnie piłeś?

citra.jpg

Zgadzam się jest bardzo dobre, ale było tylko 1x w Lidlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre piwo nie jest złe w sobotni wieczór 

20220312_182648.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, wegiel21 napisał:

A jaki tego powód?

12% alkoholu i niedobre, to co może być, jak nie wino? U mnie Birbant Squalo na blacie znowu po długiej przerwie. Wyhaczyłem 3 sztuki na promocji, jak się okazało, last minute, ale wcale tego nie czuć, a cena wporzo -9,89zł za puszkę. Mam 2 różne Wawelskie do obczajenia, ale to już nie dziś. Zobaczę, czy zostane lokalnym patriotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności