Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem nie mogę polecić. Ogólnie piwa z tego browaru są pyszne, ale nie to.
Natomiast świetne konopne jest z Browaru Błonie.
IMG_20220212_194753.thumb.jpg.c2bda555dec37f1aaec7dd8843c105e7.jpg
Etam. Konopne... Syf. Nie umieją piwa zrobić, to dosypią konopi i się ****iarze łapią bo myślą że będzie odlot.

;)

A ja se takie przywiozłem, jak na lagera naprawdę spox:

7b3cec4e94fde2dcb1088de4ee422382.jpg
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Rafacio napisał:
I ty naprawdę jesteś lekarzem???

Nie. Jestem helikopterem bojowym :D

 

Edit: W ogóle nie rozumiem jaki to może mieć związek.

To, że obecnie mnóstwo produktów reklamuje się jako zawierające konopie to fakt, podobnie jak faktem jest to, że to przynęta na przygłupów, którzy słysząc "konopie" wyskakują z kasy, a potem oczekują haju.

Z medycznego punktu widzenia substancje z konopi (CBD, THC i parę innych) bez wątpienia mają działanie farmakodynamiczne. Na bazie ekstraktu z konopi powstaje jeden lek stosowany w spastyczności (czyli wzmożonym nieprawidłowo napięciu mięśniowym), więc trudno tu cokolwiek negować.

Natomiast dodawanie konopi do piwa... Cóż, upodobania są różne. Trzeba pamiętać, że piwo z konopiami nie ma prawa zawierać żadnych substancji psychoaktywnych, więc jedyne co tam jest, to konopiowe aromaty.  A dla mnie smród zielska jest obrzydliwy, kojarzy się z nie sprzątaną od lat, zapoconą męską szatnią. Jeśli komuś takie klimaty pasują - luzik. Dla mnie to fetysz jeszcze dziwniejszy, niż nafta i asfalt, czy podkłady kolejowe :)

Edytowane przez hammerh34d
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler Przyznam szczerze że pierwszy raz miałem okazje spróbować piwa od trzech kompli i muszę przyznać, że bardzo przypadły mi do gustu. To co w pierwszej chwili dało się odczuć to wyraźny, charakterystyczny posmak każdego z nich, ale zarazem bardzo łagodny i subtelny. Z pewnością jeszcze u mnie zagoszczą 🙂

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2022 o 21:05, trez0r napisał:

Byłem na Warsaw Coffee Festival... nie licząc tłumów, to "impreza" na +, no i udało się wyłowić, takie piwko 🆗 Mam już kandydata na lato :)

 

 

 

kyoto.jpg

Już dawno (latem) zachwalałem je tutaj :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LuQi napisał:

@Hustler Przyznam szczerze że pierwszy raz miałem okazje spróbować piwa od trzech kompli i muszę przyznać, że bardzo przypadły mi do gustu. To co w pierwszej chwili dało się odczuć to wyraźny, charakterystyczny posmak każdego z nich, ale zarazem bardzo łagodny i subtelny. Z pewnością jeszcze u mnie zagoszczą 🙂

Ja bardzo lubię te ze stałej oferty tzn. PanIPAni, Misty, Califię i Blakcyla oraz ich wariacje, które pojawiają się co jakiś czas. Bardzo dobra jest też Taura i Pia.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hustler napisał:

@wegiel21 Mnie akurat smakuje - sporo białych owoców i nieco cytrusów, piwo jest lekkie, ale też pijalne. Ogólnie jestem bardzo zadowolony jak na piwo za 5 zł.

5 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności