Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Gdzie dostałeś? A ja trafiłem na takiego kieszonkowego Miłosławia.  
 

F8411F6F-FDEA-487A-8046-6A131BA21F50.jpeg

Taki kieszonkowy Miłosław to jest chyba w każdej Żabce- pewnie więcej na nim zarabiają bo wycofali dziady w butelce.

 

Tego Wąsosza machnąłem dzisiaj przy obiedzie w Toruniu. Było kilka innych, ale ten wydawał się dla mnie najciekawszy.

 

https://forum.mp3store.pl/topic/105098-wegetarianizm/?do=findComment&comment=1930367

 

Tutaj oficjalna strona Browaru:

http://browarwasosz.pl/piwa-bezalkoholowe/

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, micbud napisał(a):

Nawet spoko jak na koncern

 

 

20221109_170616.jpg

Ja ostatnimi czasy praktycznie tylko to pijam, głównie ze względu na niską zawartość alko (po wypiciu 0,5l mam poniżej 0,2 promila), ale i smakiem tak jak piszesz "nawet spoko".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zbyt szybko gniotę puszki i nie zdanżam sfotografować, więc:

- Birbant Diablo Verde wrócił. Mój król z 2020. W 2021 warka była, bo była, i tyle. Obecna chyba nie taka sama jak pierwsza, ale ciekawa na tyle, że znowu kupię. 

- Spróbowałem Birbant Demigod. Szału nie ma, zakupu już nie będzie. Nie męczyłem się przynajmniej. Poszli trochę w stronę "pustej nuty" znanej mi z piw Trzech Kupli, których to już nie kupuję. Portera ciepło wspominam, ale mi się znudził. 

- No i na koniec odkrycie ostatnich miesięcy na focie poniżej. Top tego browaru dla mnie na dzisiaj i ścisła czołówka ogólnie

funky_fluid_HBC_630.jpg

Fota z netu.

Edytowane przez majkel
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 17:42, lobuz1 napisał(a):

Taki kieszonkowy Miłosław to jest chyba w każdej Żabce- pewnie więcej na nim zarabiają bo wycofali dziady w butelce.

 

Zależy od Żabki, u mnie cały czas mają obie wersje, a np. w Inter Marche mają już tylko butelkowanego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Grand Wazoo napisał(a):

Lubię Ale Browar i na dodatek jestem hop headem, a jak przecenione na 3,99 zł, to wykupiłem wszystkie :) czyli 4... tyle zostało. 

 

 

IMG_1571.jpeg

Promka w Lidlu z powodu daty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Auchan, data do marzec-kwiecień 2023, ale mieli też chyba nową dostawę, pewnie nową Warkę w regularnej cenie 11,30. Tyle bym nie dał, to nie jest moje ulubione piwo. 5 czy 6 piw z Ale było w przecenie, z "dodatkami" a ja owocowych nie lubię. Kupiłem z ciekawości jeszcze te, których nie piłem wcześniej w cenie 5,70 zł. 

 

IMG_1572.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło. Ono jest też w puszkach? Ja tylko w butelkach kupowałem. To, Konopne i Cuda Wianki.

Ja od kilku tygodni, gdy pojawiła się niby limitowana edycja Bażanta tylko Bażanta popijam. To chyba spożywali na Olimpie i nazwali Ambrozją.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności