Skocz do zawartości

Piwo


wrq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy tak ma być, ale to piwo składa się z samej piany. Detergentu dodali czy co? W butelce jest pół piwa i co chwila piana wychodzi. Co to ma do cholery być? Jak tak ma być to nie wiem po co. W smaku nawet może być choć trochę dziwne, ale i tak ciężko przebić się przez pianę. Wszędzie piana.

 

1672944191319[5026].jpg

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2022 o 12:31, The Grand Wazoo napisał(a):

To fakt, dobry ten Trybunał. U mnie wykupili niestety.

Ciąg dalszy Trzech Kumpli

 

8875E78C-D9E8-4AC1-A865-5CA490AEAB1D.jpeg

Misty to jedna z lepszych IPA w kraju IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bourbon Oak kupiłem po raz trzeci. Jak całego Komesa uważam za przeciętny browar, może poza ich regularnym RISem, to ten porter jest znakomity! Ale też był drugi, Płatki Dębowe, to sobie myślę, wezmę na spróbowanie. No, rzesz, chyba jeszcze lepszy! On ma ten makaronikowy aromat, za którym tęsknię, od kiedy ze sklepów zniknęła brown ale od Browaru Stu Mostów. Niech się te limitowane serie nigdy nie skończą. 🙏

IMG_20230114_191956.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Hmm. Robione w Inglostadt dla Martin z Zawiercia. No nawet Niemiaszki umią koźlaka zrobić.

Przecież Koźlak to Niemieckie piwo. A dokładnie to jest Bock. Nie wiem czy piłeś kiedykolwiek Koźlaka z Browaru Krotoszyn. To była dopiero legenda. Kumpla teść pracował w tym browarze i co jakiś czas dostawałem w prezencie koźlaka lanego prosto z tanka w plastikowej butelce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że bock. Choćby na butelce też jest to napisane. Natomiast nie jestem fanem wielkim takich napitków. Strasznie usypiające.

 

Za to Toporek znakomity moim zdaniem. Swoją drogą dopiero na zdjęciu zobaczyłem jaka fajna kolejność mi wyszła.

IMG_20230122_135317.jpg

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 11:47, The Grand Wazoo napisał(a):

Przecież Koźlak to Niemieckie piwo. A dokładnie to jest Bock. Nie wiem czy piłeś kiedykolwiek Koźlaka z Browaru Krotoszyn. To była dopiero legenda. Kumpla teść pracował w tym browarze i co jakiś czas dostawałem w prezencie koźlaka lanego prosto z tanka w plastikowej butelce :) 

Ja pamiętam koźlaka z BWM, chyba ze Szczytna bądź Olsztyna, jakieś 25 lat temu pijałem. Chyba mocny był

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba znalazłem Susvarę wśród piw... przynajmniej pod względem ceny... nie sprawdzałem wrażeń, bo mnie nie stać 😁 https://www.chmielnik-jakubowy.pl/wymrazanka-z-browaru-spoldzielczego-trafilo-do-sieci-auchan/

IMG20230201131230.jpg

Edytowane przez Karkolomny
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejszy jest Snake Venom i do tego kosztuje odpowiednio :)

Cytat

Ile kosztuje najmocniejsze piwo świata?

W Keith Brewery LTD nad trunkiem pracowało 12 piwowarów. Lokalny browar może już odtrąbić sukces, bo zapytania o ich produkt od kilku lat płyną z całego świata. Coraz łatwiej też kupić piwo w brytyjskich sklepach. Nie jest jednak tanie - za butelkę 330 ml zapłacicie 55 funtów (w polskich sklepach ceny dochodzą do 500 zł).

A tu Ceny i zawartość alko w 10 najmocniejszych piwach

Edytowane przez Jaro54
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest podlewany spirytem.

To jest cenowa Susvara, a może Orfeusz wśród piw.

1. Nail Brewing’s Antarctic Nail Ale
Cena: $800-$1815/500ml

Zawartość alkoholu: 10%

A mnie ciekawi, gdzie takie można znaleźć:

Schwaben Bräu Das Naturtrübe - ocen-piwo.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na piwach się kompletnie nie znam, ale opisy entuzjastów widzę równie poetyckie co w audio

 

Tak więc w takim piwie należałoby spodziewać się: mocnej podbudowy słodowej (uczucie wysokiej pełni), wtrąceń owocowych czy żywicznych, uczucia „lepkości” czy też gęstości/gładkości w piwie  W każdym razie na to się nastawiałem. Wybuchowa mieszanka.

 

jakby ciut pozmieniać to mógłbym się nie zorientować :)

 

Tak więc w takich słuchawkach należałoby spodziewać się: mocnej podbudowy basowej (uczucie wysokiej pełni), wtrąceń harmonicznych, uczucia „lepkości” czy też gęstości/gładkości dźwięku  W każdym razie na to się nastawiałem. Wybuchowa mieszanka.

 

hehehe

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest podlewany spirytem.
To jest cenowa Susvara, a może Orfeusz wśród piw.
1. Nail Brewing’s Antarctic Nail Ale
Cena: $800-$1815/500ml

Zawartość alkoholu: 10%
A mnie ciekawi, gdzie takie można znaleźć:
Schwaben Bräu Das Naturtrübe - ocen-piwo.pl

Jakby był podlewany spirytem to musiałby mieć akcyzę.


Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karkolomny napisał(a):

Hehe, chyba znalazłem Susvarę wśród piw... przynajmniej pod względem ceny... nie sprawdzałem wrażeń, bo mnie nie stać 😁 https://www.chmielnik-jakubowy.pl/wymrazanka-z-browaru-spoldzielczego-trafilo-do-sieci-auchan/

IMG20230201131230.jpg

To nie jest wcale jakoś drogie piwo jak na wymrażańca.

36 minut temu, zdzichon napisał(a):

Na piwach się kompletnie nie znam, ale opisy entuzjastów widzę równie poetyckie co w audio

 

Tak więc w takim piwie należałoby spodziewać się: mocnej podbudowy słodowej (uczucie wysokiej pełni), wtrąceń owocowych czy żywicznych, uczucia „lepkości” czy też gęstości/gładkości w piwie  W każdym razie na to się nastawiałem. Wybuchowa mieszanka.

 

jakby ciut pozmieniać to mógłbym się nie zorientować :)

 

Tak więc w takich słuchawkach należałoby spodziewać się: mocnej podbudowy basowej (uczucie wysokiej pełni), wtrąceń harmonicznych, uczucia „lepkości” czy też gęstości/gładkości dźwięku  W każdym razie na to się nastawiałem. Wybuchowa mieszanka.

 

hehehe

Może trochę poetycko ale ja w sumie rozumiem przekaz, więc nie do końca on taki mglisty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności