Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Garstek dzieki tobie slowo portable nabiera calkiem nowego znaczenia. Czekam na twoja fote jak chodzisz w tym po miescie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o HD580 to mowy nie ma bo są to wyłącznie domowe słuchawki, natomiast jeśli o Reloop'y chodzi to nie ma sprawy. Puki spełniały moje standardy muzyczne to śmigałem w nich po mieście od +30 do -15 Stopni celcjusza, bo są to słuchawki zbudowane jak czołg :ph34r: . Więc na życzenie mogę jakąś fotę w plenerze w nich podrzucić. Aczkolwiek normalnie na mieście korzystam z SRH750DJ które na głowie wyglądają jeszcze dziwniej :blink: za to lepiej grają nie błyszczą się jak psu jajca :D

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienić kiczowaty plastik na eleganckie lakierowane drewno to istny UPGRADE :)
A w kwestii dźwięku, choć tu zdania zawsze są podzielone, to trzeba to usłyszeć aby to zrozumieć :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienić kiczowaty plastik na eleganckie lakierowane drewno to istny UPGRADE :)

A w kwestii dźwięku, choć tu zdania zawsze są podzielone, to trzeba to usłyszeć aby to zrozumieć :wub:

eleganckie? to raczej wygląda jak łańcuch na rumuńskim zadku... Można grille od od hd600 dać i nie masz tego plastiku, a one są z metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo raczej o zamkniecie konstrukcji, niz o urode. A sluchawki domowe, to poza wlascicielem nikt sie nie musi meczyc patrzac na nie.

Zreszta czy ladne to sprawa gustu. Na razie dzieki mnie Garstek leczy szyje, bo kabel mu ukradlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HD580 to więcej czasu na raz niż 5CD nie spędziłem bo tyle mam na zmieniarce CD, czyli koło 5h bez problemu. Jakoś strasznie się słuchawki nie grzeja, a jedyny dyskomfort to, że po takim czsie kark może trochę zesztywniec. Co do ich wagi to można się przyzwyczajić.

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HD580 to więcej czasu na raz niż 5CD nie spędziłem bo tyle mam na zmieniarce CD, czyli koło 5h bez problemu. Jakoś strasznie się słuchawki nie grzeja, a jedyny dyskomfort to, że po takim czsie kark może trochę zesztywniec. Co do ich wagi to można się przyzwyczajić.

Mi się bardzo podoba, oryginalny pomysł. Może fajnie grać.

Polecam lekturę head-fi.org, tak chłopcy pięknie modują np.fostex`y T50RP wrzucając właśnie m.in drewniane muszle i dając skórzane, dedykowane pady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

specjalnie, sprawdzam jak się sprawdzi Klotz My206. Obok spokojnie czeka inny. Ale powiem uczciwie, że i elastyczność mnie zadowala i wcale za cięzki nie jest (w założeniu kabel do siedzenia przy kompie, więc nie jest długi), nie plącze się jak pisze.

 

Oczywiście nie spodziwewałem się, że tak się narobię przy zwykłym kablu, ale wielkość robi swoje :) Za to ze spliterka to jestem nawet dumny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zgrzewarka do kabli telefonicznych i lan. Z jednej wkładasz jeden kabelek, z drugiej drugi, ona robi bzzzyk, i dostajesz idealnie połączony kabelek, oczywiście wytopiony w tym miejscu troszkę. pojedyńczych żył nie łączy, raczej całe przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności