Skocz do zawartości

marcinkiniak i jego wycieczki


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Tu bardziej chodzi o zabranie swoich zabawek, ja nie będę to i moje dawne rzeczy - nikt ich nie będzie czytał.

 

Swoją drogą to całkiem zabawne, że niektórzy aż tak cenią swoje wypociny. Dawno, dawno temu forum było może i mniejsze i mniejszy był jego "korporacyjny" posmak, a przeciw temu należy się buntować i kolosowi industrialnemu nie dać na sobie zarobić... ale wtedy też i recenzje były inne. Sprowadzały się właściwie do kilku informacji na zasadzie "mało/dużo basu, fun, czysto/brudno, itd.", a teraz okazuje się, że wszystkim słuch się pojawił sokoli, słyszymy niuanse, kable robią nam różnicę taką, jak parę lat temu 1000 zeta w cenie słuchawek. Tak naprawdę więcej dzięki temu powodów by się sprzeczać, coraz mniej radości z dzielenia się, a więcej z lania jadu, bo ktoś czegoś nie słyszy.

 

Rany julek... zmieniamy się w audiostereo. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatmaN - ze tak powiem nie Tobie oceniac co autor szczegolnie jak to mowisz wypocin ma ochote z nimi zrobic. Jezeli ma ochote usuwac - to dla mnie droga wolna... I jezeli mam taka ochote - no to bede o to prosil. Ty bedziesz mial taka ochote - to totalnie nie moj interes - masz droge wolna, bez mojego komentarza czy oceny moralnej czy czegokolwiek tam jeszcze.

 

 

Tak z innej beczki....Na moje nieszczescie nie bylo mi dane owego getza czytac - nie wiem czy to dobrze czy to zle. Albo inaczej totalnie nie pamietam tego nicka. Pamietam pare innych na ktore dosc czesto swego czasu, czy nawet obecnie powoluja sie uzytkownicy - i kojarzac ich nicki z tego forum czy z head-fi to co poniektore z nich jada ostrym Voodoo. Tu nasuwa mi sie pytanie - do tych uzytkownikow z najdluzszym stazem - na jaki okres w/g was przypada merytorycznie ta najwieksza wartosc forum? Jakies nicki ktorych moge poszukac i poczytac ?

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GigerE: Getz to byla moim zdaniem osoba ze zdecydowanie najwieksza wiedza z nas wszystkich, bardzo kulturalny i stanowczo raczej o pogladach anty-audio-voodoo. Moim zdaniem warto w ogole sobie go poczytac :) Faktycznie np. Oliver kojarzy mi sie z lansem i zacieciem voodoo.

Edytowane przez fallow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam, ze Getz prawdopodobnie wykladal na politechnice cos z tematyki audio. zdecydowanie za duzo wiedzial :) zmeczyly go pytania z cyklu "co kupc, jakie pchelki do 30 pln). mam cichą nadzieje, ze chociaż anonimowo czasami tu zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatmaN - ze tak powiem nie Tobie oceniac co autor szczegolnie jak to mowisz wypocin ma ochote z nimi zrobic. Jezeli ma ochote usuwac - to dla mnie droga wolna... I jezeli mam taka ochote - no to bede o to prosil. Ty bedziesz mial taka ochote - to totalnie nie moj interes - masz droge wolna, bez mojego komentarza czy oceny moralnej czy czegokolwiek tam jeszcze.

 

Czy nie mi oceniać? A tu Cię być może zdziwię, ale mam prawo to oceniać, a Ty masz prawo, żeby moją ocenę znielubić. Oczywiście nikomu niczego nie zabraniam i jak ktoś czuje się ze swoim dziełem związany- niech zabiera, droga wolna. Z resztą, jak napisałem wyżej domyślam się, że chęć zabrania swoich dzieł może wiązać się z charakterem polityki mp3storu i tutaj jestem nawet skłonny przyznać autorom nieco racji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn - umknal mi wiec wartosciowy uzytkownik :-( To w takim razietrzeba palic szukajke i czytac :-)

 

Szczerze powiedziawszy zastanawia mnie czy nadejda kiedys chwile kiedy uzytkownicy(wystarczy kilmu) zbiora sie i zaczna wspolnymi silami rozkladac na czynniki pierwsze takie zjawiska jak sluchanie kabelkow , wygrzewania etc. Zwykla poza forumowa aktywnosc mogaca wniesc sporo ciekawych informacji. Moze Roland w koncu uzyskal by mniej badz bardziej zasluzony tytul master Jedi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja mam dzis w nosie przepychanki. Przyjechały moje K701 - nóweczki i juz mi sie podobają zaraz z pudełka. Skończyłem tez odświeżanie DT990 600Ohm - te stare. Jedne pójdą niestety pod młotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn - umknal mi wiec wartosciowy uzytkownik :-( To w takim razietrzeba palic szukajke i czytac :-)

 

naprawde polecam. wypowiedzi getz-a to kopalnia wiedzy. a jescze i kilka obrazkow lubil powklejac :)

pisze zupelnie serio. mialem go przyjemnosc osobiscie poznac. fajny gosc z niego...jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn - umknal mi wiec wartosciowy uzytkownik :-( To w takim razietrzeba palic szukajke i czytac :-)

 

naprawde polecam. wypowiedzi getz-a to kopalnia wiedzy. a jescze i kilka obrazkow lubil powklejac :)

pisze zupelnie serio. mialem go przyjemnosc osobiscie poznac. fajny gosc z niego...jest.

 

Oj tak! W dodatku ciągle spotykam jakieś pytania, na które getz już kiedyś odpowiedział... getz, majkel i jeszcze kilku jak byli aktywni... To były tematy. I bez tych głupawych plusików. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki użytkownik sie juz znalazł. Polecam Google -> PawelXYZ Blog

 

Oj tak! W dodatku ciągle spotykam jakieś pytania, na które getz już kiedyś odpowiedział... getz, majkel i jeszcze kilku jak byli aktywni... To były tematy. I bez tych głupawych plusików.

 

Kiedyś była Amiga, Atari i wszyscy byli zdrowsi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

getz.....kiedy wrucisz ?

 

Już poprawiłem.

 

Swoją drogą co do postu MatmaNa, to jeżeli chodzi o poziom merytoryczny recenzji dzisiaj i kiedyś moim zdaniem był on zbliżony( wśród tych bardziej "osłuchanych"). Oczywiście kiedyś były pewne uproszczenia, ale moim zdaniem wynikało to z powodu gorszej jakości słuchawek i mniejszego wpływu blogów zagranicznych( do dziś pamietam jak ludzie polecali epki i senki cx300, a dzisiaj na to badziewie nikt nie spojrzy nawet w cenie do 100zł).

 

Jeżeli chodzi o spadek poziomu forum, to ten temat i posty marcikiniaka doskonale to pokazują. Nie tylko jego posty jest mnóstwo nowych ludzi oraz ludzi którzy wchodzą jednorazowy na to forum by zasięgnąć porady, po czym któs z "nowych" chcąc zabłysnąć poleca im totalne badziewie bądź coś co nie odpowiada ich preferencjom, mimo że te były zawarte w ich poście. Kiedyś takie rzeczy rzadko się spotykało. Moim zdaniem forum to 30% administratorzy, a 70% użytkownicy i tak jak kilka osób wczesniej wspomniało poziom obniżył się przez wielu nowych ( nie chcę generalizować, jest wielu wartościowych nowych użytkowników ale obraz ogólny jest taki jaki jest).

Edytowane przez Jakub612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ma ktoś jakiś kontakt do marcinkiniak? jakis numer tel? gdyż zakupiłem sansę clipa a nie mam jak się skontaktować?

nawet jeśli, to nikt Ci go nie udostepni. Pisz na PM, może jeszcze czasem wchodzi...

Udało Ci się z nim skontaktować?

Ja próbowałem, niestety zero odzewu.

Edytowane przez rytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności