Skocz do zawartości

marcinkiniak i jego wycieczki


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

co on palił? :)

aallen teraz marcinkiniak chyba już Ci nie sprzeda HD800 ;)

 

Come back marcina przypada gdzieś w okolicach 3 nad ranem w czwartek :) Wtedy będzie mógł się ustosunkować do swojego szoł.

 

Pozostaje przygotować sobie popcorn na rano, obstawiam zmasowany atak loży prześmiewców przed świtem ;)

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma do niego kontakt to trzeba wysłać koniecznie jakieś zaproszenie. Jestem bardzo ciekawy co nam powie ;)

 

 

aallen teraz marcinkiniak chyba już Ci nie sprzeda HD800 ;)

 

 

Za niecałe 2 dni czemu nie? Choć myśle, że cena może skoczyć o jakieś 1k pln ;)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to w szoku jestem jak czytam te posty od 2 dnich, myslalem, ze na takie sennheisery EJDŻ DI OSIEMSET czy inne cuda raczej gimnazjalisci nie moga sobie pozwolic ale dzieki wam przypomnialem sobie, ze majac te nawet te 25-30 lat mozna byc jeszcze mentalnie dzieciakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o co w tym wszystkim chodzi ... :huh: ?

Pani od polskiego w ogólniaku mnie uczyła że to się katharsis nazywa. Takie "rozładowanie się" z negatywnych emocji. Chyba ta sytuacja pasuje pod katharsis. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zawsze mi się wydawało, że ban skutkuje całkowitym zablokowaniem konta a w nadzwyczajnych sytuacjach dochodzi też do blokady IP :) tu ban traktowany jest jako, ze tak powiem ostrzeżenie :P Zastanawia mnie po co w takim razie istnieją warny :P To się porobiło ^_^

Edytowane przez Kapsel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zawsze mi się wydawało, że ban skutkuje całkowitym zablokowaniem konta a w nadzwyczajnych sytuacjach dochodzi też do blokady IP :) tu ban traktowany jest jako, ze tak powiem ostrzeżenie :P Zastanawia mnie po co w takim razie istnieją warny :P To się porobiło ^_^

Inaczej wczoraj aallen musiał by z 4-5 osób chyba zbanować na stałe... taka mała rewolta była. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno ktoś na forum dostał "drugą szansę". Dlaczego marcinkiniakowi jej nie dać? Szczególnie, że 3 warny dostał w jakieś 3 minuty więc mogła to być chwilowa "niedyspozycja".

 

Co to nadania praw moda dla Azy to byłoby miłe uczczenie jego zasług w ostatnich ostanich (tych naprawdę ostatnich) chwilach na jego forum :D Np. na ostatnie 24h jakby został modem :)

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze nic nie wiem.

ja juz nie wiem nawet tego co wiedzialem wczesniej.

 

zawsze bylem przeciwko wszelkiej wladzy, juz tak mam od dziecinstwa. ale lata biegna, swiat sie zmienia. moderator to jakby wladza, ale taka "nasza wladza". rzeklbym ludowo-forumowa. co innego wladza-polityk, gdzie tylko kombinuja przekrety, co innego uzeranie sie za frajer z bardzo czesto zbieranina bardzo zdolnych ludzi. powiem tak: gdzie ludzi kupa to i herkules ****. z tlumem sie nie wygra - dlatego aby utrzymac porzadek konieczne sa dodatkowe uprawnienia.

jak sobie wyobrazam, gdyby bylo inaczej to na 37 mln obywateli trzeba by bylo zatrudnic pewnie z 10 mln policjantow. plus wojsko do tego aby bronic sie z zewnatrz.

 

korea pólnocna to by byl raj na ziemi.

 

a ze komus puszczaja nerwy - normalka. czasami lepiej dac komus odpoczac od forum niz pozwolic na radosna tworczosc w wyniku ktorej kiedys zapuka do takiego obywatela inny przedstawiciel wladzy. tym razem nie forumowej.

 

porzadek musi byc, problem w tym, kto chce sprzatac i jak to robi. dlatego potrzeba zachowac zdrowy rozsadek. bo jak nie to zamkna ten balagan bo nikt nie bedzie nadstawial za frajer karku. kto lubi byc chlopcem do bicia ? tyle kret

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj była niezła jazda ;)

marcinkiniak to troche inny rodzaj popełnionego przewinienia.Biorąc pod uwage całą rozmowe na SB (dostepna w archiwum)

dałoby się zauważyć żę usilnie sam chciał bana. Ostrzegł nas też że zacznie rzucać mięsem. Zaczął no i nie pozostało nic innego jak go zbanować. Jednak nie było to działanie niezamierzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, Aza może liczyć na moda :)? Oficjalnie zgłaszam jego kandydaturę :D

 

Tymczasem forum straciło kolejnego wartościowego usera: GigereE właśnie się ze mną pożegnał. Kurczę... :/

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GigereE R.I.P. :mellow:

 

W sumie to opuszczanie forum też jest trochę dziecinne... Trzeba pogodzić się z faktem, że polskie szkolnictwo robi z młodych tylko i wyłącznie bardziej kompletnych kretynów. Ta nowa reforma jest już totalnie szurnięta...

 

EDIT. Jeśli ktoś nie jest w temacie szkolnictwa --> teraz przykładowy humanista uczy się historii od podstawówki do LO tylko raz. Wcześniej ten sam materiał powtarzany był 3 razy (lub 2 w przypadku starszych użytkowników nie mających do czynienie z "gimnazjum"). Poza tym nowy/stary przedmiot przyroda zastąpi w szkołach chemię, biologię, fizykę etc. Generalnie mam z tego niemały ubaw.

Edytowane przez Troy92
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallen w tym przypadku zawodzą ludzie (jak pisałem wcześniej młodzi w zdecydowanej większości są tylko i wyłącznie bardziej kompletnymi kretynami) a nie struktura forum. Można tutaj ewentualnie ustalić rygorystyczne zasady, ale w rezultacie będziesz banował kilka osób dziennie.

Edytowane przez Troy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności