Skocz do zawartości

marcinkiniak i jego wycieczki


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba, ale myslisz ze takiego zachowanie wzięło sie z nieba? Czy po prostu wszyscy siedzacy tu mamy źle w głowach. Jakis powód takiego zachowania musiał być.

 

A Azahiel w rozmowie ze mna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypominaj mi czytania ze zrozumieniem ponieważ wszystko jest zrozumiałe i to chyba jest w tym wypadku na odwrót.

 

Szczerze, to po tym co wczoraj usłyszałem od marcinkiniaka na temat jednego z moderatorów, nie chce mi się już w ogóle wchodzić na to forum.

 

Mój post jak najbardziej odnosi sie do twojego postu. Co mogłeś usłyszec od osoby, która perfidnie złamała regulamin ? Napewno jest w tym odniesienie sie do sytuacji, w której ten ktoś nie ma racji a uzasadnienie tego masz powyżej. Na poczatku wszyscy mysleli ze sobie żartujem, dlatego sobie pożartowalismy. Nikt do tej pory nie chcial bana bo tak i bo zaraz zacznie pisac bluzgi. Widac ktos chce byc moze te zarty wykorzystac przeciwko nam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie wiem o czym dyskutujecie. Wasza prywanta korespondencja, wasza prywatna sprawa, ale jeśli pisał że moderatorzy są źli bo ma to zwiazek z zaistniałą sytuacją to ja bym nie brał takich informacji na poważnie

Bardzo sluszna uwaga.

 

MathU - skontaktuj sie po prostu z marciniakiem i zapytaj czy mozesz publicznie udostepnic te informacje...jezeli nie to chociaz by prywatnie aallen'owi czy wojtkowic or whatever.

Edytowane przez GigereE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli mam przyjąć, że marcinkiniak mi nakłamał, tak?

To mi się kojarzy z zapytaniem się osoby nie uczestniczącej w rozmowie czy "Prawda?". Mamy zgadywać :) ? Najczęściej odpowiada się żartobliwie "oczywiście, ze prawda!". "Tak, Marcin kłamał jak z nut!". Ale chyba nie o to chodzi.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie interesuje nas to jak już wspomnialem jest to wasza prywatna sprawa ale jesli jest to prywatna sprawa to wogole w jakim celu zaczynasz dyskusje o tym z nami ? Co to ostatnio za moda w stylu facebooka, pisac o czym sie mysli etc na forum publicznym.

Powiem wiecej ja bym nawet ci doradził byś tego nie robił bo jeśli się okaże że marcinkiniak w kontakcie z Tobą udostępnił informacje z prywatnej korespondencji z kimś innym to ban będzie nieodwołalny jako ze ma on juz komplet ostrzeżeń

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallen - jezeli faktycznie Ciebie to nie interesuje to napisz tak zeby bylo to oczywiste - nie jestes NAMi(w ogolnym rozumieniu wszystkich uzytkownikow forum) zeby za NAS wszystkich tutaj sie wypowiadac. To tak w kestii formalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sie zalogowales to i mozesz pisac.

 

Mogę Ci pokazać, że niekoniecznie :]

 

Jest możliwość wyłączenia zdolności pisania postów. Jest też możliwość ustawienia, by posty danego unsera były zatwierdzane przez moda za każdym razem gdy pisze.

Edytowane przez Siekiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallen pąstąpiłem tak a nie innaczej w wiadomym celu. Skoro wkleiłeś te screeny dla śmiechu to proszę Cię o nie ocenianie mego postępowania bo jest na to za późno:)

Mogłeś dać mi bana i jako moderator zamknąć temat ,nie było by tyle szumu. Jednak postąpiłeś jak chciałeś więc niech to się przysłuży forum lub zostanie skasowane.

 

Mathu jak rozumiesz nasza prywatna rozmowa powinna taką pozostać bo ja nie jestem wyrocznią i wyraziłem Ci tylko swoją opinię. Nie chce by to doprowadziło do małej wojenki i nie w tym celu o tym Ci wspomniałem.

 

 

Za zamieszanie i obrazę wszytskich przepraszam. Załatwię tylko pewne sprawy i znikam. Prosiłem o usunięcie konta i pewnie za kilka dni to nastąpi.

 

 

Fajnie gdyby ten wątek przyczynił się do poprawy atmosfery bo jeśli nie to nie ma sensu się kłócić.

 

Dzięki i pozdrawiam:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci pokazać, że niekoniecznie :]

 

Jest możliwość wyłączenia zdolności pisania postów. Jest też możliwość ustawienia, by posty danego unsera były zatwierdzane przez moda za każdym razem gdy pisze.

 

o rany, to cos jak na rządowym czacie. aby nie urazić wrażliwego reprezentanta narodu. jacy to ludzie teraz wrażliwi sie porobili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi sie z tego pranie brudow po cichu i za kulisami. Tak czy siak to wasza decyzja - wiec ja szanuje.

 

Przy okazji MathU - po prostu nie przytaczaj wiecej calej sytuacji... tj co powiedzial marciniak i co dla Ciebie z posiadania owej wiedzy wynika.... bo jest to w tym momencie argument totalnie bezwartosciowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się teraz tutaj dzieje wydaję mi się chore. Jestem na tym forum od 2007 roku( głownie jako czytelnik, nie piszę zbyt dużo), zanim się zarejestrowałem czytałem je z ok rok czasu i nie pamiętam sytuacji o publicznym informowaniu, że się odchodzi. Tak samo zresztą jak prośby o usunięcie konta i postów, nie rozumiem co komu przeszkadza jeżeli konto zostanie i posty też. Można poprostu nie wchodzić na forum i już. Pamiętam jak jeszcze aktywnie udzielał się ksy, getz i nfsu. Mieli oni długi staż , dużą wiedzę i wiele postów a jednak jak postanowili odejść to robili to bez pisania postów, tematów itp( jeśli się mylę poprawcie mnie(widocznie takie tematy przeoczyłem, chociaż wątpie).

Edytowane przez Jakub612
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się teraz tutaj dzieje wydaję mi się chore. Jestem na tym forum od 2007 roku( głownie jako czytelnik, nie piszę zbyt dużo), zanim się zarejestrowałem czytałem je z ok rok czasu i nie pamiętam sytuacji o publicznym informowaniu, że się odchodzi. Tak samo zresztą jak prośby o usunięcie konta i postów, nie rozumiem co komu przeszkadza jeżeli konto zostanie i posty też. Można poprostu nie wchodzić na forum i już. Pamiętam jak jeszcze aktywnie udzielał się ksy, getz i nfsu. Mieli oni długi starz , duża wiedzę i wiele postów a jednak jak postanowili odejść to robili to bez pisania postów, tematów itp( jeśli się mylę poprawcie mnie(widocznie takie tematy przeoczyłem, chociaż wątpie).

Tu bardziej chodzi o zabranie swoich zabawek, ja nie będę to i moje dawne rzeczy - nikt ich nie będzie czytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności