Skocz do zawartości

marcinkiniak i jego wycieczki


aallen

Rekomendowane odpowiedzi

O własnie. Teraz wszyscy zanim coś zaproponują niech przeczytają ten święty post Troya92.

To jest głównym poziomem spadku forum i tylko to a nie nasze złe działanie.

 

Przytocze choc moze nie powinienem taką scenke

 

x: dlaczego nie mogę wystawic nic w komisie

y: ponieważ komis działa jedynie dla forumowiczów, którzy mają staż, wnieśli coś na forum, pomagają innym, wypowiadają się

x: aha, a co trzeba zrobić by dostać do niego dostęp

y: to co powyżej wymieniłem. Musisz być forumowiczem w pełnym tego słowa znaczeniu lub pomyśleć jak to obejść

x: aha, to ja w takim razie ide na allegro sprzedac, cya

 

Miałeś jedną propozycje, ale postanowiłeś "pokazać kto tu rządzi" forumowym terrorystom - no to teraz masz. Kto następny odejdzie? Może KHRoN? W końcu na forum zostanie aallen i Syler.

 

jesli chcesz takze stad odejsc droga wolna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to też miałem ochotę dać sobie spokój z forum ale prowadziłem kilka zbiorowych zamówień, ostatnie wspólnie z Dirianem ale i tak często ludzie piszą do mnie na przykład ws. gwarancji, gdzie zgłaszać itp. Przynajmniej raz w tygodniu komuś pomagam i nie mogę zostawić tych ludzi. Z drugiej strony bez Azy, GigereE i jeszcze paru naprawdę zacnych osób to forum całkiem straci na wartości :/

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zebrać kilka osób, nie duzo powiedzmy 6 - stworzyc zamkniety temat i z nimi przedyskutować sprawe. Moze właśnie z tymi co odchodza? Aza, Gigere, Roni plus Aallen, i ktoś z długim starzem moze pan K? Moze nie odejdą, a jak odejdą moze podpowiedza nam co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie pozegnal sie na pewnym spotkaniu w w-wie. dzieki temu mogelm poznac go osobiscie, chociaz slowo poznac jest wyolbrzymione. ale spotkalismy sie na "zywo". potem napisal juz tylko ze 2 lub 3 posty w komisie i zniknal, stare czasy. ale odszedl z klasa - chociaz slowo "odszedl" nie pasuje jednak. po prostu przestal pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały temat jak i to co piszesz aallen nie ma sensu. Każdy piszę o czym innym tak naprawdę. Jak dalej uważasz- że to kwestia zmian tylko, to gratuluje. Byłem modem, długi czas- raz mi odbiło- odszedłem, wziąłem odpowiedzialność. Nie chce znów moda, bo po co?

 

Ja chciałem odejść normalnie, podziękować itp- post może wyszedł nieskładnie, przyznam to. Nie zmienia to faktu, że powstał burdel to raz, dwa- do tej pory wisi w tej debilnej formie...

 

A teraz mamy szopkę w stylu- "mod za darmo, co 5 gratis".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dobrze bawiłem wczoraj ale dziś mam kaca jak dostałem pożegnalną wiadomość od GigereE. Wysłał ją około 3 nad ranem więc pewnie się załamał tym co tu zobaczył.

 

Myślę, że zbieramy żniwa z formy głosowania. Każdy kto był za odwołaniem Sylera i się z tym ujawnił, dodatkowo ze szczegółowym uzasadnieniem może się poczuć, że został wydym...y. Przewidziałem jak to się skończy więc nie brałem udziału w tej szopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do iteligentych nowych userów, moze jakis quiz czy zrozumiał tresc regulaminu, bo pewnie nie czytał cytowany przez ciebie aallen gość. A tak jak by przecztał ze dopiero czynny user ma prawło do giełdy może odechciało by sie. A bez zrozumienia i poprawnej odpowiedzi brak możliwości rejestracji. Zreszta to zmora wielu takich społeczności.

 

To nie sprawa edukacji tylko wychowania wynoszonego z domu i z podwórka, a także coraz bardziej kultury konsumpcjonizmu naszego narodu.

 

Starsze roczniki wiecej rozwiłały myslenie a teraz net i wikipedia, i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest ciekawy, takie publicznie pokaranie ;p , ale faktycznie może to doprowadzić do za dużej nagonki na niego, jak patrzy się na niektóre posty i również może trochę go samego obrażać taki temat.

Więc może lepiej temat "Odjechane posty forumowiczów" - bardziej na celu wspólnego śmiania się, niż obśmiewania danych użytkowników (bo jak będzie dotyczyć wszystkich, to nie będzie takie prześmiewcze) i dzięki temu każdy, by się pilnował co pisze ;) Takie uwieczenienie fajnych textów powiedzmy to by było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy zabierać głos w tej dyskusji, której finału albo nie będzie albo będzie on raczej purrysowym zwycięstwem administratorów i "starych wyg" z tego forum. Czytając przez 2 ostatnie dni wypowiedz ludzi, których zdanie dla mnie coś liczyło i potrafili niejednokrotnie zaskoczyć mnie rozwagą wypowiedzi powoli zaciera się. Wola wolna ale kierunek chyba nie ten bo odnoszę wrażenie, że wszyscy chcą sprzedać własną rację. Może administracja forum zrobi wątek "7 grzechów głównych forum" bo może ich analiza coś więcej by wniosła na forum...

 

PS. aallen chciał napiętnować postawę kolegi i założył odpowiedni wątek - dla mnie dobra praktyk. Bezpłodna dyskusja o tym...odpowiedzmy sobie sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze wpadam tu raczej dorywczo i szukam informacji, czasami odpowiadam na ciekawe posty i nie poczuwałem się zbytnio do głosowań w sprawie modów. Jeżeli GigereE się wkurzył to mu się nie dziwię, mam nadzieję, że ciągle jeśli ciekawe dyskusje się pojawią to swoje 3 grosze wtrąci, głupot nie trzeba czytać ani na nie odpowiadać. Na człowieka co strzela fochy to on nie wygląda, a forum to nie second-świat.

 

Ja też miałem wątpliwości co do zachowania moderatora, mam nadzieje, że teraz Syler wyciągnie wnioski. Moim zdaniem moderator nawet wcale nie musi mieć jakiś wielki wkład w życie pozamoderatorskie forum czy super wiedzę w tematyce i ciągle się udzielać... , ma się zachowywać w odpowiedni sposób:

 

-konsekwentnie

-odpowiadać krótko, sensownie, dojrzale (to jest słowo klucz, wiadomo co to dziecinada) i na temat

-nie musi być lubiany, ma działać sprawiedliwie i według zasad

-jeżeli nie ma nic do powiedzenia to nie gadać i filozofować

-nie dosrywać i się nie mścić

 

Gdybym miał dać przykład osoby o zachowaniu które na kolejnego moda by mi pasowało to byłby to przykładowo kurop, Caleb, KHRoN - już był, i jeszcze kilku. Chodzi o model postępowania.

Wybrani moderatorzy to ludzie na poziomie, więc wierzę, że będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-konsekwentnie

-odpowiadać krótko, sensownie, dojrzale (to jest słowo klucz, wiadomo co to dziecinada) i na temat

-nie musi być lubiany, ma działać sprawiedliwie i według zasad

-jeżeli nie ma nic do powiedzenia to nie gadać i filozofować

-nie dosrywać i się nie mścić

 

sobie zapiszę ;)

 

Wybrani moderatorzy to ludzie na poziomie, więc wierzę, że będzie dobrze.

 

Również tak uważam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności