Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałyby się dwa sloty na karty jak w X5. U mnie 2x128gb i powiem szczerze, że mogłoby być więcej. Ktoś się zapyta po co tyle pamięci i muzyki? Może są tu tacy jak ja, którzy lubią mieć przy sobie całą bibliotekę, bo nigdy nie wiadomo na co najdzie ochota :D.

Niektóre telefony jak widać idą w dobrym kierunku jeśli chodzi o dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni można kupić Meizu MX4 w polsce. Kto się skusi?

www.komorkomania.pl/30260,meizu-mx4-w-polsce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni można kupić Meizu MX4 w polsce. Kto się skusi? www.komorkomania.pl/30260,meizu-mx4-w-polsce

Aktualnie Komórkomania.pl poleca zakup Motoroli Moto X (2. generacji) w RTV EURO AGD za 1.599 zł ;) Oferta sklepu ważna jest do dnia 26.02.2015 r.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wypada z punktu widzenia muzyki iPhone 5 w stosunku do iPhone'a 4s lub iPoda 4g.

iPhone 5 ciemniejszy, bardziej skoncentrowany na średnicy i basie. Wysokie tony w roli uzupełnienia. iPhone 4S bardziej przejrzysty, z lepszą przestrzenią i powietrzem, z lekko wycofanym środkiem (mniej masy na środku pasma, niż 5-tka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś najbardziej lubię androidy z tego względu, że można dostosować system do siebie i daje dużo możliwości. Muszę jednak zaznaczyć, że soft apple ma jedną dużą zaletę- płynność systemu czego nie zawsze można powiedzieć o robocie ;).

Ja też lubię Androidy. Ale nie zaryzykowałbym stwierdzenia, że iOS działa płynniej, niż Android. Takie kiedyś faktycznie były teorie, a obecnie są urządzenia z górnej półki cenowej (na Androidzie), których płynność i szybkość działania jest większa, niż iOS nawet na iPhonie 6.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z górnej półki cenowej :D na cholerę mi telefon za 2-3kzł ?

Do czasu otwartość systemu ma swoje zalety jaki i wady.

 

Nie mówiąc co już jest w s5 występuje obniżanie taktowania bo bebechy się przegrzewają więc teoretycznie mamy wypas sprzęt ale używać można tylko przez jakiś krótki moment bo zwalnia .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ma ktoś doświadczenia z Windows Phone?

Ja od początku dotykowców na Andku jadę.

Będę w firmie przedłużał abonamenty. Wczoraj na szybko miałem w ręku Nokię 735 i 930.

Śmigało to b. szybko i bardzo płynnie.

Ta druga solidniej zrobiona, ale po 2 min ekran tak się rozgrzał, że sadzone jajko mogłem zrobić.

 

Jak ogólnie wypadają fony z Win pod względem odtwarzania muzyki?

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wie ktoś jak wypada z punktu widzenia muzyki iPhone 5 w stosunku do iPhone'a 4s lub iPoda 4g.

iPhone 5 ciemniejszy, bardziej skoncentrowany na średnicy i basie. Wysokie tony w roli uzupełnienia. iPhone 4S bardziej przejrzysty, z lepszą przestrzenią i powietrzem, z lekko wycofanym środkiem (mniej masy na środku pasma, niż 5-tka).

 

 

Jeżeli chodzi wyłącznie o SQ: 5 to krok w tył w porównaniu do modelu 4s.

Hmm, czyli mam dylemat. Bo z jednej strony 5 będzie pewniejsza pod względem olejnych aktualizacji programów i softu. A z drugiej strony gorzej dźwiękowo, a pomysł zmiany sprzętu wziął się z początków problemów z moim ipodem touch 2g :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z górnej półki cenowej :D na cholerę mi telefon za 2-3kzł ?

Ale wiesz jaki to lans na dzielni kiedy wyciagniesz fona z ogryzkiem na obudowie? ;)

 

BTW: bawiłem się jakiś czas temu modelem 4S (kolega sobie kupił). prawdę mówiąc niczym mnie nie zachwycił. Poza tym jak dla mnie zdecydowanie za mały wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kolegów w śród których można się lansować nie potrzebuje takich :P

A na mojej dzielini rosną drzewa grzyby mech ptaszki ćwierkają jest cisza ze można usłyszeć własne myśli aaa zapomniałem w około jest zielono a żywej duszy brak po za jelenami łaniami i innymi stworzeniami nie chodzących na 2 tylnych kończynach :):P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter

Kup cokolwiek, byle tylko miało możliwość wstawiania przecinków do tekstu.

Dużo piszesz i fajnie piszesz, ale nieraz się muszę tyle nagłowić, żeby zrozumieć, o co Ci chodziło.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ma ktoś doświadczenia z Windows Phone?

Ja od początku dotykowców na Andku jadę.

Będę w firmie przedłużał abonamenty. Wczoraj na szybko miałem w ręku Nokię 735 i 930.

Śmigało to b. szybko i bardzo płynnie.

Ta druga solidniej zrobiona, ale po 2 min ekran tak się rozgrzał, że sadzone jajko mogłem zrobić.

 

Jak ogólnie wypadają fony z Win pod względem odtwarzania muzyki?

Nie wiem, jak wypada dźwiękowo NOKIA Lumia 930, czy NOKIA Lumia 735, ale moja Lumia 920 wypada naprawdę świetnie (obszerny na basie i ciepły dźwięk z naprawdę sensowną przestrzenią i dynamiką). Z moimi słuchawkami o wiele bardziej mi się podoba, niż mój poprzedni HTC One (M8).

Mój kumpel ma Lumię 735 i jest zadowolony.

Kilka razy bawiłem się Lumią 930, ale powiem Ci, że to moim zdaniem trochę za duża cegła (w sensie grubości). Natomiast najbardziej z NOKII podoba mi się design Lumii 830 i naprawdę dziwi mnie, czemu szczytowy model NOKII nie wygląda tak, jak 830-tka, tylko tak, jak 930-tka :unsure:

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak gra mój nowy nabytek - Xperia Z3 Compact.

Czytałem sporo na jej temat i spodziewałem się, że może być dobrze, ale nie spodziewałem się, że może być aż tak dobrze.

Moja żona ma HTC One M7 i od czasu jak mam Z3C czuję, że już mnie tak nie kocha, jak dawniej i że pożąda rzeczy, która jego (znaczy moja) jest.

Do niedawna słuchałem głównie na AKG K612 podpiętych do Audio-gd (na Sabre), ale od czasu Xperii słucham głównie na niej w Takstarach TS671.

Specjalnie dla niej (nie dla żony - dla Xperii) zamówiłem Philipsy Fidelio L2 i już się doczekać nie mogę.

Bardzo teraz słucham i bardzo teraz cieszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla niej (nie dla żony - dla Xperii) zamówiłem Philipsy Fidelio L2 i już się doczekać nie mogę.

Bardzo teraz słucham i bardzo teraz cieszę.

Się pomyśli z tymi przecinkami, ale jak znam siebie i tak o nich zapomnę :D

 

Jak lubisz 671 to można tak ich słuchać :D mobilnie i wygodnie. Miałem je sprzedać założyłem posłuchałem zmieniłem zdanie zostają:)

 

gallery_39810_531_42081.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy - to co na obrazku, to są TS671? Pewnie tylko przetworniki z nich zostały a i to jeszcze po jakichś głębokich modach...

Moje też są lekko zmodowane (wywaliłem ten beznadziejnie skręcony kabel, skróciłem kabłąk, bo wyglądał jak uchwyt do łapania melomanów na wycieczkach do lasu i wymieniłem pady). Teraz grają tak jak bardzo lubię - przestrzennie, detalicznie i ogólnie dość równo.

No i grają z ziemniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności