Skocz do zawartości

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie mówimy o wydawaniu 2 tysięcy na nowego iPhone'a, gdybyśmy rozmawiali w ten sposób to powiedziałbym żeby se kupił Nexusa 5 i jeszcze na kozackie słuchawki by zostało...

 

Pisane w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie za bardzo wiem gdzie się podczepić, więc trzasnę tu, z góry przepraszam za wstrzelenie się w nieodpowiedni temat jak coś i nie warnowanie (za stary już na ten foruming jestem :lol: ).

Mianowicie stałem się dzisiaj posiadaczem Xperii M i niestety muzyki sobie z niej na razie posłuchać nie mogę, ponieważ ani jaysów ani akg (obydwie pary 4pinowe) mi telefon nie wykrywa <_<

Ktoś ma pomysł jak temu zaradzić? :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W t-mobile dają chyba normalnego, to nie mam się o co martwić. Jak już sprzedam iMod'a ze wzmacniaczem, to chyba wezmę i9300. Mama ma przedłużać umowę i w jej abonamencie jest SGS3 za 599zł, z tym, że możliwy jest jakiś tam rabat chyba od 100 do 150zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają lte w normalnej cenie to bierz lte. Tak btw rozumiem, że zwykły s3 poza mniejszym ramem nie ma lte?

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lg f5 lte byś nie chciał ? układ audio jak htc one, a chcę opchnąć :)

A żeby offtopa nie było, sgs3 wcale nie jest wybitny brzmieniowo. miałem go długo i tego super wolfsona zjada wave 8500 na badzie 2,0 czy iphone 4/4s. Nie wiem czym się ludki zachwycają. A wiem o czym mówię, jechałem na boeffla kernel i voodoo sound

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lg f5 lte byś nie chciał ? układ audio jak htc one, a chcę opchnąć :)

 

A żeby offtopa nie było, sgs3 wcale nie jest wybitny brzmieniowo. miałem go długo i tego super wolfsona zjada wave 8500 na badzie 2,0 czy iphone 4/4s. Nie wiem czym się ludki zachwycają. A wiem o czym mówię, jechałem na boeffla kernel i voodoo sound

 

 

czy ja wiem czy ten wave go tak zjada... Iphone okey, ale to inna szkoła grania bardziej.

 

 

Niestety te zdjęcia mają jedną wadę... Światłomierz ze względu że to nie warunki studyjne mógł różnie zinterpretować naświetlenie, bo tym się głównie różnią...

Edytowane przez Azahiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pełna recenzja na GSM arena, pojawiła się w dniu premiery ;-) http://m.gsmarena.com/htc_one_m8-review-1062.php

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy ja wiem czy ten wave go tak zjada... Iphone okey, ale to inna szkoła grania bardziej.

 

 

 

ewidentnie dźwięk z bady jest bardziej konturowy i ma więcej życia, a gitary pazura, tak bym to określił. s3 na tych samych utworach kulał z dynamiką. Oba mają niby wolfsona, a ja wyraźnie słyszałem te różnice.

Co do 4s to jest to zupełnie inny sposób prezentacji. I od sgsa i wave gra cieplej, niektórzy mogą powiedzieć, że kluchowato, ale to nie to, jest taki bardziej jazzowy i selektywny wg mnie. Na dobrych słuchawkach super :) a wave to taki rockowy narwaniec, gdzie 4ska jest dobrym wyczilowanym jazzmanem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z LG to jedynie Nexus 5 albo G2 bym chciał :P Raz, że dźwięk, dwa, że dizajn, trzy, że wsparcie, a cztery, że gniazdo jack na dole :lol: Także za F5 podziękuję ;) Dźwięk SGS3 mi się bardzo podoba, bo sam miałem okazję posłuchać. Chyba, że ktoś chce za 600-700zł sprzedać Nexusa 5, albo G2 forumowemu koledze? :D Btw. Ładne te fotki tego One M8 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności