Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon z najlepszą jakością dźwięku.


imaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, coraz chętniej patrzę w stronę 4S... Ale właśnie - ty mi 5S pokazujesz przecież :) U Ciebie dużo lepiej wyglądają ikonki, choć mi się najbardziej podobają te Androidowe - płaskie, ładne, bez żadnych blasków, głębi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iDaft, przeszedłeś DLB? Pożyczysz tapetkę?

 

Można sobie zawsze zmienić ikonki czy cokolwiek, dodać, usunąć, zmienić w iPhonie gdy się ma jailbreak. Jak dla mnie iPhone bez jailbreaka to nie iPhone ;)

 

Tutaj np. jeden z motywów, ultra popularny, można obejrzeć: http://www.surenix.me/ayeris

Jest tego znacznie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozwolę sobie powtórzyć - Moto G gra jak Nexus 4 i Xperia P i pewnie tona innych zwykłych telefonów na Qualcommach.

Pozwolę sobie zauważyć - Qualcommy nie grają tak samo, to tak nie działa, kolejna sprawa że Xperia P wcale nie ma Qualcomma tylko Nova Thora i moim zdaniem gra inaczej niż Nexus.

 

I tutaj było już wiele razy mówione, dźwięk nie zależy od samego procka, nie zależy nawet od samej kostki, przetwornika / nazwij to jak chcesz, ten sam chip w innym układzie może brzmieć inaczej bo składa się na to więcej czynników, chociażby hmmm - sterowniki ?

 

Czy ja powiedziałem, że wszystkie Qualcommy tak grają?

Tak, Xperia P nie ma Qualcomma co nie przeszkadza jej grać tak samo.

Dodałbym do mojej wypowiedzi na końcu jeszcze Nova Thory.

 

Sterowniki są pisane przez producenta kostki. Jeśli są jakieś inne to są napisane przez kogoś innego, są nieoficjalne. Jeśli są napisane przez kogoś innego to mogą też zostać napisane dla innej kostki, a więc porównywanie kostek na podstawie nieoficjalnych sterowników jest bez sensu.

Poza tym, różnica jeśli jest to raczej znikoma.

 

A, nie zapominaj, że nie stwierdziłem, że definitywnie tak jest. Jeśli się da to jakoś udowodnić to tego nie zrobiłem i o tym też nie wspominałem, a więc trzeba moją wypowiedź uznać za subiektywną. Nie muszę przecież za każdym razem pisać takiej oczywistości, czyż nie?

 

Nawet Google Play Music "wydaje" z siebie inny dźwięk niż Walkman od dajmy na to Sonego.

 

Skoro sprawa sterowników od kostki jest tak oczywista to dlaczego przed updatem któregoś z HTC, był to One X albo One S, bohater opowieści grał inaczej a po upie inaczej ? Bo miał inne napięcia dostarczane. To nie jest takie proste, że Qualcomm dawać procesor, Qualcomm napisać sterowniki, telefony grać tak samo...

 

Granie Xperii S (Qualcomm Snapdragon S3) przypada mi do gustu bardziej niż Nexusowe.

 

Jeżeli 3 telefony grają dla Ciebie identycznie to albo masz farta albo coś jest nie tak, bo ja w ciągu swojej przygody nie znalazłem trzech grających identycznie urządzeń, czy to na Qualcommach czy to na Nova Thorach.

 

~iDaft - usuń to 2048 póki jeszcze telefonem o ścianę nie rzuciłeś ^^

 

PS. mi się ikonki w iOS 7 podobają, zdania że można cukrzycy dostać nie zmienię ale ok, ładne są chociaż wolę Easy Eclipse na Androidzie, są fajnym balansem między prostotą a ładnym wyglądem.

 

Screenshot_2014-03-24-18-07-06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iDaft, przeszedłeś DLB? Pożyczysz tapetkę?

 

Można sobie zawsze zmienić ikonki czy cokolwiek, dodać, usunąć, zmienić w iPhonie gdy się ma jailbreak. Jak dla mnie iPhone bez jailbreaka to nie iPhone ;)

 

Tutaj np. jeden z motywów, ultra popularny, można obejrzeć: http://www.surenix.me/ayeris

Jest tego znacznie więcej.

ŁOOOOOOO... Fajne toto... A powiedzcie mi - jak to by się zgrało z moimi Fidelio M1? Lubię bas, funowy dźwięk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Google Play Music "wydaje" z siebie inny dźwięk niż Walkman od dajmy na to Sonego.

 

Skoro sprawa sterowników od kostki jest tak oczywista to dlaczego przed updatem któregoś z HTC, był to One X albo One S, bohater opowieści grał inaczej a po upie inaczej ? Bo miał inne napięcia dostarczane. To nie jest takie proste, że Qualcomm dawać procesor, Qualcomm napisać sterowniki, telefony grać tak samo...

 

Granie Xperii S (Qualcomm Snapdragon S3) przypada mi do gustu bardziej niż Nexusowe.

 

Jeżeli 3 telefony grają dla Ciebie identycznie to albo masz farta albo coś jest nie tak, bo ja w ciągu swojej przygody nie znalazłem trzech grających identycznie urządzeń, czy to na Qualcommach czy to na Nova Thorach.

 

~iDaft - usuń to 2048 póki jeszcze telefonem o ścianę nie rzuciłeś ^^

 

PS. mi się ikonki w iOS 7 podobają, zdania że można cukrzycy dostać nie zmienię ale ok, ładne są chociaż wolę Easy Eclipse na Androidzie, są fajnym balansem między prostotą a ładnym wyglądem.

Powiedziałem tylko, że porównywanie kostek w ten sposób jest bez sensu. I jeszcze raz pozwolę sobie powtórzyć - nie twierdzę, że wszystkie Qualcommy grają tak samo! I tak - Qualcomm robi procesor i Qualcomm daje stery.

 

Twierdzisz, że dwa identyczne urządzenia nie grały tak samo?

Moim skromnym zdaniem jeśli porównuję dwa urządzenia face to face i grają identycznie, a ty twierdzisz, że któryś gra lepiej to są dwie opcje. Albo różnicy nie ma i tobie się wydaje, albo różnica jest tak mała, że ja nie potrafię jej dostrzec, a ty tak. Tak czy siak, polecam każdemu sobie odpowiedzieć na pytanie czy ma to w takim razie znaczenie.

Edytowane przez destiriser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurde, coraz chętniej patrzę w stronę 4S... Ale właśnie - ty mi 5S pokazujesz przecież :) U Ciebie dużo lepiej wyglądają ikonki, choć mi się najbardziej podobają te Androidowe - płaskie, ładne, bez żadnych blasków, głębi itd.

Oj tam, mała różnica - tylko w proporcjach. :P Do tego w iOS 7.1 zmienili jaskrawość tych ikonek i teraz nawet w starszych iPadach wygląda okej. Co kto lubi - dla mnie teraz Sense wygląda okropnie, a kiedyś była to moja ulubiona nakładka. :P

 

 

 

iDaft, przeszedłeś DLB? Pożyczysz tapetkę?

No właśnie nie, bo zorientowałem się, że ta gra się nie zapisuje, jak byłem prawie na końcu gierki. :( A tapetka jest w stockowych. Ale jak nie masz, to wyślę.

 

 

Jak dla mnie iPhone bez jailbreaka to nie iPhone ;)

No właśnie też tak cały czas nastawiałem się na JB, ale zaktualizował do 7.1 i jak na razie jestem pod względem odblokowywania udopiony. No, ale już dziurawego ipka 4 złamali, to pewnie niedługo i na 5S pojawi się Cydia. ;)

 

 

Jest tego znacznie więcej.

Fakt, swego czasu powgrywałem sobie na taczce kilkadziesiąt motywów i każdego dnia zmieniałem na inny. :P

 

 

 

~iDaft - usuń to 2048 póki jeszcze telefonem o ścianę nie rzuciłeś ^^

Kupiłem sobie na wszelki wypadek twardszą obudowę. :D

 

 

A powiedzcie mi - jak to by się zgrało z moimi Fidelio M1?

Podejrzewam, że z nimi to raczej 5S, niż 4/4S. Czwóreczki są bardziej basowe i ciemniejsze (T4G to już w ogóle łoo), natomiast 5S dużo bardziej rozdzielczy i lżejszy. Do M1 mniemam, że na zasadzie kontrastów byłoby elegnacko, ale do tych testówek, co mam ostatnio pod ręką (K545, K845BT i MOE), to IMHO trochę ciemniej powinno się dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

iDaft, przeszedłeś DLB? Pożyczysz tapetkę?

No właśnie nie, bo zorientowałem się, że ta gra się nie zapisuje, jak byłem prawie na końcu gierki. :( A tapetka jest w stockowych. Ale jak nie masz, to wyślę.

 

 

Jest tego znacznie więcej.

Fakt, swego czasu powgrywałem sobie na taczce kilkadziesiąt motywów i każdego dnia zmieniałem na inny. :P

 

Ja też doszedłem do prawie końca, ale utknąłem - za trudne.

 

Ja wgrałem sobie kiedyś motyw Windows Phone (bo zresztą bardzo mi się od zawsze podobał) i to była katastrofa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kurde, coraz chętniej patrzę w stronę 4S... Ale właśnie - ty mi 5S pokazujesz przecież :) U Ciebie dużo lepiej wyglądają ikonki, choć mi się najbardziej podobają te Androidowe - płaskie, ładne, bez żadnych blasków, głębi itd.

Oj tam, mała różnica - tylko w proporcjach. :P Do tego w iOS 7.1 zmienili jaskrawość tych ikonek i teraz nawet w starszych iPadach wygląda okej. Co kto lubi - dla mnie teraz Sense wygląda okropnie, a kiedyś była to moja ulubiona nakładka. :P

 

 

 

iDaft, przeszedłeś DLB? Pożyczysz tapetkę?

No właśnie nie, bo zorientowałem się, że ta gra się nie zapisuje, jak byłem prawie na końcu gierki. :( A tapetka jest w stockowych. Ale jak nie masz, to wyślę.

 

 

Jak dla mnie iPhone bez jailbreaka to nie iPhone ;)

No właśnie też tak cały czas nastawiałem się na JB, ale zaktualizował do 7.1 i jak na razie jestem pod względem odblokowywania udopiony. No, ale już dziurawego ipka 4 złamali, to pewnie niedługo i na 5S pojawi się Cydia. ;)

 

 

Jest tego znacznie więcej.

Fakt, swego czasu powgrywałem sobie na taczce kilkadziesiąt motywów i każdego dnia zmieniałem na inny. :P

 

 

 

~iDaft - usuń to 2048 póki jeszcze telefonem o ścianę nie rzuciłeś ^^

Kupiłem sobie na wszelki wypadek twardszą obudowę. :D

 

 

A powiedzcie mi - jak to by się zgrało z moimi Fidelio M1?

Podejrzewam, że z nimi to raczej 5S, niż 4/4S. Czwóreczki są bardziej basowe i ciemniejsze (T4G to już w ogóle łoo), natomiast 5S dużo bardziej rozdzielczy i lżejszy. Do M1 mniemam, że na zasadzie kontrastów byłoby elegnacko, ale do tych testówek, co mam ostatnio pod ręką (K545, K845BT i MOE), to IMHO trochę ciemniej powinno się dobrać.

 

No to 5S już grubo przekracza budżet. Ale co do 4S - dlaczego odradzasz? Pisałem, że ja właśnie lubię bas :) Swoją drogą - szkoda też, że 4S jest mniejszy od SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja 4S polecam ogólnie, ale po swoim doświadczeniu z jasnymi i ciemnymi słuchawkami zawsze polecam kontrasty - jasne słuchawki z ciemnym odtwarzaczem bądź na odwrót. Natomiast skoro M1 sa ciemne, to polecałbym coś jaśniejszego od 4S. Toteż 5S moim zdaniem najlepiej by sie sprawdził.

 

Aczkolwiek co kto lubi i może taki sposób prezentacji by Ci odpowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowię się jeszcze... Namieszaliście mi :D Dizajnem i rzekomą niezawodnością wygrywa 4S, ale KitKat (strasznie mi się podoba), slot kart pamięci (jak będzie kasa, to można i 64GB do tych 16GB wbudowanych w SGS3 dokupić) no i wielkość wyświetlacza przemawiają za SGS3... A pod względem jakości dźwięku co lepsze? I jak myślicie, ile warto dać za 4S 32GB albo SGS3 (obojętne, czy LTE, czy nie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A jeśli bym kupował 4S, albo SGS3, to do jakiej ceny szukać, aby uznać ją za wartą zainteresowania?

 

P.S: dopiero skojarzyłem, że sprzedałem Ci szury - jak się sprawują? :)

4S koło 800-850zł za używke w bardzo dobrym stanie, to dobra oferta. Gdybys za tyle znalazł 32GB, to juz świetna. Natomiast SGS3 bez gwary - ok 600-700zł, a z gw max stówkę więcej. Jednakże nie dałbym za s3 tyle, co za iPka. I nie chodzi tutaj o jakieś uprzedzenia, ale opłacalność.

 

A szury nadal mam i dzięki nim dowiedzialem sie czego oczekuje po dokach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że szury grajo i się podobajo :) A co do telefonu, to przypomniałem sobie o jednej sprawie - Google. Z moim głównym e-mail'em mogę sobie aktualizować kalendarz, taki sam mam w Google Play... Nie wiem, czy w końcu nie kupię SGS3 i do tego może później jakiś case.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprawdzic? Bo ja mam gmaila, ale kalendarza w telefonie praktycznie nie używam (wole ten papierowy:) ), wiec mi może cos nie przeszkadzać.

 

Masz na myśli to? https://support.google.com/mail/answer/3008051?hl=pl

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmmm... A jeśli bym kupował 4S, albo SGS3, to do jakiej ceny szukać, aby uznać ją za wartą zainteresowania?

 

P.S: dopiero skojarzyłem, że sprzedałem Ci szury - jak się sprawują? :)

4S koło 800-850zł za używke w bardzo dobrym stanie, to dobra oferta. Gdybys za tyle znalazł 32GB, to juz świetna. Natomiast SGS3 bez gwary - ok 600-700zł, a z gw max stówkę więcej. Jednakże nie dałbym za s3 tyle, co za iPka. I nie chodzi tutaj o jakieś uprzedzenia, ale opłacalność.

 

A szury nadal mam i dzięki nim dowiedzialem sie czego oczekuje po dokach. ;)

 

S3 będzie można spokojnie taniej dostać. Zwłaszcza, że często są na niego promocje. W x-kom jakiś czas temu 999 zł, albo np. w komputroniku na otwarcie megastore w Poznaniu 799 zł za nowego Galaxy S3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 będzie można spokojnie taniej dostać. Zwłaszcza, że często są na niego promocje. W x-kom jakiś czas temu 999 zł, albo np. w komputroniku na otwarcie megastore w Poznaniu 799 zł za nowego Galaxy S3.

O, to bardzo fajna cena.

 

Synchro kalendarza gmail z ios: https://support.google.com/calendar/answer/151674 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się, że nawet z google da się zsynchronizować wszystko (mimo, że jakby nie patrzeć - konkurencja). Ale chyba jednak wolę Androida... Może jak 5S będzie za ~700-800zł 32GB, to zmienię. Jak na razie chyba pozostanę przy Androidzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie, to nie mam kasy nawet na tego S3... Pisał do mnie zainteresowany samym iMod'em, więc liczyłem, że sprzedam, a potem tylko FiiO E7 i stary telefon. Ale na razie się zastanawia, więc mogę się tylko rozmarzyć. Jak będzie - zobaczymy. Napisałem, że może kiedyś bym zamienił na 5S, bo ten ma jeden super bajer - Jacka na dole obudowy :lol:

 

EDIT: Która DOKŁADNIE wersja SGS4 gra najlepiej? Z którym procesorem, z LTE, czy bez?

Edytowane przez slawo33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do okolic 1k? ;> Mogę trochę ponaginać budżet, choć nie ukrywam, że im mniej tym lepiej. Po 1. ma nie mulić ani sięnie zacinać (jeśli z czasem się to pojawia to żeby była jakaś opcja typu formatu żeby przywrócić do prędkości wyjściowej), dobra jakość muzyki, b dobre zdjęcia, dobra bateria, okolice 4 cali no i android. Podjarałem się nexusem 4 koleżanki na stocku, który ma rok i śmiga jak dzika kuna w agreście, ale toto nie ma slotu na karty i nie wiem jak muzyka/zdjęcia. Bez karty może bym się obszedł, ale nie wiem co w trawie piszczy. Myślałem o nexus 4, nexus 5, motorola g. A i jakby mogły jak najlepiej wysterować szurki 440/840/hp100, bo coś z tego mi wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sgs3 lte daje radę? Najbardziej irytuje mnie mulenie/zcinki nawet minimalne. No + jak rodzi sobie z fotkami/muzyką. Piszę tu, bo jest o tych telefonach dużo informacji, ale jak przychodzi co do czego z dźwiękiem to jest napisane "ma wolfsona" jakby to znaczyło, że to super haj end ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności